Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

"Wspomagacze" odchudzania

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie, ktoś z Was testował lub ma sprzęt z mediwela? chodzi mi głównie o te, które wspomagaja odchudzanie. Całkiem solidnie to wszystko wygląda tylko zastanawiam się, czy aby na pewno pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a takie wspomagacze to w igoke dzialają, bo ja mam mieszane uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie nie ma czasu to się okazuje, że takie wspomagacze są bardzo pzrydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie705
Jak się nie ma czasu to się inwestuje w sprzęt i ćwiczy w domu. Wystarczy bieżnia http://profitness.pl/2-bieznie#/ , rowerek albo mata do ćwiczeń. Żadne tabletki nie pomogą chudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, czy będzie działac i będą efekty zalezy od Ciebie tak naprawdę. Bo jak kupisz i postawisz, żeby sobie stał ten sprzęt to na pewno nie schudniesz. Ja z mediwela mam oto e-shape. Przyznaję się, sceptycznie podchodziłam do produktu, ale bardzo sybko pojawily się pierwsze rezultaty i teraz mogę Ci polecić firme czystym sumieniem. Warto poczytać wszystko, co mają na stronie, no i instrukcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam e-shapa od nich na Targach urody w Lublinie. Mam go 3 tygodnie i mój brzuch jest 3 cm mniejszy. Na początku bardzo swędziła mnie skóra, teraz już sie przyzwycziłam. Ale urządzenie rewelka daje popalić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilkukrotnie podchodziłam do kuracji odchudzającej różnych produktów i sposobów. Wiele z nich działało ale z mizernym skutkiem. Obecnie jestem na kuracji miesiąc z tabletkami African Mango http://nplink.net/btkjP7vM. Ten okres pozwolił mi już ocenić ich działanie. Hamowanie łaknienia na plus, przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej na plus. Brak efektów ubocznych na plus. Warte stosowania podczas walki z otyłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspomagaczy w całym internecie jest chyba więcej niż ludzi w Polsce... na jednych działa to, a na innych tamto. Ja troszkę poczytałam i zdecydowałam sie na to http://nplink.net/btkjP7vM .. ma dużo pozytywnych opinii ;) Zobaczymy, oby był efekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te strony nie wczytują się - gościu - co to za firma? czym się zajmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idawalli
kiedyś stosowałam produkty firmy PharmoVit, byłam zadowolona, cena na średnim poziomie. pudełka i strona marketingowa na wysokim poziomie, polecam, zgubiłam kilka kilogramów jednocześnie ćwicząc i nie objadać się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałam wielu tabletek odchudzających, linea się nie sprawdziła, schudłam 2 kg tylko po tym, jakieś tam chińskie herbatki też się nie sprawdziły, zaczęłam stosować African Mango i jest rezultat spadło mi już 5 kg :)w ciągu miesiąca, godne polecenia... :) http://nplink.net/btkjP7vM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NABÓR DO GRUPY TERAPEUTYCZNEJ Trwa nabór do grupy terapeutycznej dla osób z zaburzeniami odżywiania. W ramach grupy możliwe jest otrzymanie wsparcia terapeutycznego, podzielenie się z innymi swoimi trudnościami i wątpliwościami a także uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania. Spotkania odbywać się będą we wtorki: 1, 8 oraz 15 grudnia 2015 roku o godzinie 17.00 w Pure Clinic przy ulicy Droga Męczenników Majdanka 181 w Lublinie. Czas trwania spotkania będzie wynosił 1,5 godziny. Udział w spotkaniach grupy jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem w grupie prosimy o kontakt pod numerem telefonu (81) 477-57-96. Czy ta grupa jest dla mnie? Jeżeli: • dbałość o szczupły wygląd jest dla Ciebie bardzo ważna • często kontrolujesz swoją wagę oraz kaloryczność posiłków • uważasz, że jesteś osobą otyłą pomimo znacznego spadku wagi • nie akceptujesz swojej sylwetki • odmawiasz sobie jedzenia i starasz się to ukryć przed innymi • zdarzają Ci się niekontrolowane napady objadania się • masz problemy z samooceną lub niskie poczucie własnej wartości • zamykasz się w sobie lub unikasz kontaktów społecznych • masz wątpliwości związane ze swoim sposobem odżywiania • chcesz skonsultować swoje nawyki żywieniowe • posiadasz doświadczenia związane z zaburzeniami odżywiania i chcesz pomóc innym nasze spotkania są właśnie dla Ciebie. Co może dać mi grupa? • możesz bez lęku opowiedzieć o swoich trudnościach i problemach • zostaniesz wysłuchany a nie oceniany • możesz skorzystać z doświadczeń innych • zostaniesz zrozumiany • nawiążesz kontakt z osobami borykającymi się z podobnymi problemami • uzyskasz siłę i nadzieję na rozwiązanie problemu • poznasz nowe sposoby radzenia sobie z własnymi trudnościami wypróbowane przez innych • uzyskasz wsparcie w rozwiązywaniu swoich problemów • zredukujesz lęk związany z problemami z odżywianiem • otrzymasz pomoc w przezwyciężeniu trudności związanych z chorobą • zobaczysz, że nie jesteś sam ze swoimi problemami! Spotkania grupy terapeutycznej będą prowadzić: Adrian Piasecki – psycholog i psychoterapeuta w nurcie psychodynamicznym Aleksandra Kuźnik – psycholog specjalności: psychologia rodziny Jeśli chcesz w spokojnej i bezpiecznej atmosferze podzielić się swoimi problemami i doświadczeniami zapraszamy do kontaktu. www.pure-clinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johnyy82992
Mężczyźni też używają wspomagaczy, aby spalić tkankę tłuszczową i aby przyspieszyć wzrost masy mięśniowej. Zerknij tutaj https://testonox.pl/ i doczytaj szczegóły, bo jest to naturalny hormon, w pełni bezpieczny i oparty na unikalnej formule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×