Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy komuś Nifty lub Harmony określił źle płeć dziecka?

Polecane posty

Gość gość

Za kilka dni mam mieć wynik Nifty. Zastanawiam się czy będzie juz on raczej pewny. Niby piszą, że 97% pewności co do płci, ale ciekawa jestem, czy komuś źle określił płeć. Np. Czy jeśli pokaże, że dziewczynka, to czy np. nie jest to pomylone z płcią matki czy coś. Wiem, to głupie, ale tak się zastanawiam. Oczywiście najważniejsze dla mnie, żeby te trisomie zostały wykluczone, ale ta płeć dodatkowo mnie nurtuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się zastanawiam, bo z testy NIFTY wyszła dziewczynka, a na USG chłopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Mogę wiedzieć co Pani urodziła. U mnie też z Nifty syn a na USG dziewczynka... Nie wiem co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co to jest? Nie miałam ani tego, ani tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Ja też robiłam test tego typu tylko SANCO (www.testysanco.pl) i też wyszedł chłopiec a wg USG dziewczynka, a na skierowaniu mam napisane że czułość tego testu dla płci wynosi 99,9%. Byłam przekonana że to pewny wynik 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramofon

Czasem siusiak sie podwinie i nie widac na usg. Wydaje mi sie ze testy nimfy (okresanie płci) sa robione z chromosomów i jezeli w pobranej próbce znajda chromosom Y to  bedzie chłopak , ale zdarza sie ze chromosom Y nie przenosi (tak na chłopski rozum)  nośnika płci i są kobiety z chromosomami XY (powiedzmy z pustym chromosomem Y) podobnie też dzieje się czasem w drugą stronę, organizm dzidziusia ma zbyt mało testosteronu (ale chromosom Y był poprawny - zawierał SRY) by rozwijać się jako mężczyzna i pozostaje kobietą.

 

Dla przypomnienia kobieta XX a meżczyzna XY. Jezeli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gosia

Do Gość Ewa- na kiedy ma Pani termin? Ja na 8.08 i chyba jak urodzę to będzie wtedy pewne dopiero. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Witaj, do Pani, która robiła test Sanco - jaka w końcu jest płeć dzidziusia? Wiesz już? Ja też go robiłam, wyszła dziewczynka, ale cały czas mam nadzieję na synka. Mam już dwie córeczki. Jak myślisz  czy jest taka szansa, że test Sanco się pomylił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ola

Witam ja dzisiaj tez otrzymałam wyniki i wszystko Ok jest i powiedziano mi ze będzie chłopiec a ja miałam nadzieje ze dziewczynka. Jestem ciekawa czy tak zostanie okaże się na usg. Piszcie jak u was było czy test harmony się nie myli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie wynik się potwierdził 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

NIFTY to jest badanie DNA. Na usg lekarz ocenia na podstawie własnej obserwacji i może być omylny. Jeśli są dwa różne wyniki dot. płci, trzeba ufać wynikom wolnego płodowego DNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×