Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość AutorkaJa

Twarda woda i pranie

Polecane posty

Gość AutorkaJa

Dziewczyny, czy możecie polecić coś na pranie w twardej wodzie? Przeprowadziłam się do dzielnicy, w której taka woda jest. Pranie - tragedia.. wszystko sztywne i szorstkie.. Używam tego samego proszku cały czas, do ostatniego płukania dodaję płynu i NIC nie pomaga. Używałam Calgonu, ale to też nic nie dawało, już nie wiem co robić, pomóżcie! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, mam ten sam problem. Mam wrażenie, że każde pranie niszczy mi ubrania. Może ktoś z Was ma jakiś sprawdzony sposób? Jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ten sam problem twarda woda do tego masakrycznie chlorowana albo ozonowana , masakra mam też takie wrażenie ,że woda wszystko niszczy , środki nieskuteczne a pralka do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka11
Cześć, wydaję mi się, że detergenty i inne środki chemiczne na dłuższą metę nie sprawdzą się w walce z twardą wodą. Też miałam taki problem i musiałam sięgnąć bo bardziej "drastyczne" środki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata Mak
Mirka, co masz na myśli pisząc bardziej "drastyczne" środki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka11
Otóż chodziło mi o to że woda u mnie w domu była tak twarda i zakamieniona, że ani domowe sposoby ani cała masa chemii nie pomagała. Musiałam kupić zmiękczacz wody. Pomógłby mi bardzo artykuł na jednym z portali branżowych http://www.rynekinstalacyjny.pl/artykul/id3868,zmiekczacz-wody-denver-plus-30-odchodzi-do-lamusa-czas-na-watermark-30. Oczywiście powiecie, że to spory wydatek jednak ja jestem z tego zakupu bardzo zadowolona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejne spamerstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u ,mnie tez był taki problem i w końcu zdecydoiwalismy się na zmontowanie filtru domowego do oczyszczania wody. Był problem i z praniem i z jedzeniem bo nawet po przegotowaniu jakoś nie była zbt dobra ta woda. U nas to zrobiła ta firma http://gc2000.pl/. Maż ich znał bo odpowiadali za dezynfekcję wody w jego zakładzie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bangamoda
Trzeba zainwestować w zmiękczacz wody i tyle... tak czy siak koszt szybko się zwraca. Ze swojej strony mogę polecić coś z serii Water Technic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecamy z żoną usługi Technika Wody - wszystko profesjonalnie i szybko zamontowane. Od tej pory nie musimy się martwić twardą wodą w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie super sprawdzają się filtry dobrane przez blue boson, konkret i jakość! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×