Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamciama

Różne formy wysyłek

Polecane posty

No właśnie co sądzicie o paczkomatach, ostatnio dość wiele osób się na nie przerzuciło, ze względu na dość niskie koszty przesyłki. Niedługo rozpocznę swoją małą działalność zarobkową polegającą na produkcji i wysyłce biżuterii. Teraz zastanawiam się, czy nie jest to dość dobre rozwiązanie, by w taki sposób zamówienia były dostarczane do klientów. Czy może jednak lepiej nawiązać jakąś współpracę z kurierem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba jestem zbyt wygodna by na ten rodzaj odbioru przesyłki. Ich minusem jest to, że są tylko w większych miastach i to raczej w ich centrach. Przynajmniej u mnie na przedmieściach żadnego nie znajdziesz. Myślę, że jak będziesz mieć klientów z mniejszych miejscowości, to odbiór paczki z paczkomatu będzie dla nich dość kłopotliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga34
Zgadzam się z tym co jest napisane powyżej. Ja na twoim miejscu, ze względu na wygodę twoją i klientów, raczej bym poszukała jakiegoś taniego kuriera, z którym mogłabyś podjąć jakąś dłuższą współpracę. Teraz jest tego naprawdę spory wybór, większość z nich ma naprawdę korzystne oferty cenowe. Z tego co wiem moja firma korzysta z usług wysyłajtaniej, możesz sobie np. ich sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamciama
Faktycznie, macie rację, z tym że paczkomatów nie ma w każdym mieście. Może to być rzeczywiście kłopotliwe. Dodatkowo właśnie sobie sprawdzam i widzę, że jest to naprawdę tani kurier. Myślałam, że to znacznie gorzej cenowo się prezentuje. A ktoś jeszcze może korzystał z ich usług ? Chciałabym mieć kilka opinii, m. in. też dobrze by było jakby ktoś napisał jak to u nich wygląda z czasem dostarczenia przesyłki. Czy naprawdę jest ten jeden dzień jak jest napisane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrzenkka
Ja sama korzystam z wysyłania paczek za pośrednictwem portalu wysyłaj taniej już jakieś 2 lata. Mogę ci powiedzieć, że do tej pory nie było żadnych nie przyjemności związanych z dłuższym dostarczeniem paczki niż jeden dzień roboczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkomaty są wygodne dla osób mieszkających w dużych miastach, poza nimi najlepiej korzystać z kurierów. W centrumkurierskie.pl jest duży wybór ofert i firm, coś zawsze znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×