Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PlELUCHY

Czy używa któraś z Was pieluch wielorazowych?

Polecane posty

Gość gość
ja mam tetrę,ale otulacze podobne. syn ma prawie rok i jak dotąd nie narzekam, używam od wyjścia ze szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PlELUCHY
Nie, do mnie jakoś tetra nie przemawia. Ale te wielorazowe mnie zainteresowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Kupiłam wczoraj 5 sztuk po około 70 zł z firmy NAPPIME i MAGABI (bez wkładów). Jako wkładów będę używać pieluszek tetrowych. Spojrzałam potem na Ebay, bo te 5 pieluszek mi nie starczy. Tam były za około 5 funtów już z wkładem. Ogromna różnica w cenie. Dlaczego te polskie są takie drogie? Ma ktoś porównanie? Martwię się, że przepłaciłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

O, pomyśle nad tym chociaż mój ma już 8 miesięcy to raczej niedługo go będę odpieluchowywac. Bardzo mnie bolały generowanie takich ilości brudnych pieluch bo w innych dziedzinach życia jestem raczej zero waste ale jakoś sobie nie wyobrażałam żeby się w tym babrać i to prac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

O, pomyśle nad tym chociaż mój ma już 8 miesięcy to raczej niedługo go będę odpieluchowywac. Bardzo mnie bolały generowanie takich ilości brudnych pieluch bo w innych dziedzinach życia jestem raczej zero waste ale jakoś sobie nie wyobrażałam żeby się w tym babrać i to prac 

Nie trzeba być idealnym w każdej dziedzinie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kups
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

O, pomyśle nad tym chociaż mój ma już 8 miesięcy to raczej niedługo go będę odpieluchowywac. Bardzo mnie bolały generowanie takich ilości brudnych pieluch bo w innych dziedzinach życia jestem raczej zero waste ale jakoś sobie nie wyobrażałam żeby się w tym babrać i to prac 

Możesz próbować ale odpieluchowanie to długi proces, nawet jeśli teraz się zdecydujesz to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×