Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

steff86

Kupować to co chcemy i nie przejmować się ceną!

Polecane posty

Witajcie Macie tak że szukacie sklepów gdzie można kupić najtaniej, lub zbieracie punkty w programach gdzie można dostać jakąś nagrodę? Chyba każdy przerabiał takie programy. Często trzeba czekać długo i tak nic się nie dostanie, ale ostatnio trafiłem na ciekawy program zakupowy, jest darmowy i można kupować znacznie taniej, dzięki prowizjom jak inni robią zakupy, czy to będzie sposób na nowe zakupy? Sprawdzić można zawsze na e-candy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz założę konto i zobaczę jak działa ten serwis. Wygląda bardzo ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z programów lojalnościowych należę do payback i mam kartę z tesco :P Ciekawie wygląda program partnerski e-candy.pl Lista sklepów jest imponująca. Muszę spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już od dłuższego czasu robię zakupy tylko przez internet, a do sklepu chodzę tylko przymierzyć lub zobaczyć. Dzięki za polecenie tego sklepu. Na pewno na dniach skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniza_m
Ja kupuję tylko przez net najczęściej na www.riccardo.pl. Programu partnerskiego nie ma ale jak zapiszesz się do newslettera to otrzymujesz powiadomienia o fajnych promocjach. Jutro np coś fajnego ma być, jakieś spore rabaty. Rozglądam się za sandałami Keen i mam nadzieję że akurat załapią się na zniżke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię regularnie zakupy w POLOmarket i jestem bardzo zadowolny. Może nie mają programów lojalnościowych, ale wynagradzają to liczne promocje i przeceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że jak się zapoznałem z ich ofertą to wygląda właśnie inaczej niż reszta tego typu programów. w e-candy.pl można szybko uzbierać środki i kupować taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to oszczednosci na kazdym kroku. nawet ostatnio kupowalem windowsa i wybralem OEMa od nich: http://www.kluczsystem-sklep.pl/ bo home kosztowal mnie 170 zl. Jak popatrzylem na ceny w sklepach to oczy prawie z orbit, ale jak sie dobrze poszuka to w necie zawsze cos tanszego sie ogarnie. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz kupować co chcesz i nie przejmować się ceną proponuje tobie stronę http://www.cozacena.pl/ Tu porównasz sobie ceny interesujących ciebie przedmiotów i zawsze dostaniesz najniższą cenę. Zaoszczędzisz pieniądze oraz czas ponieważ nie musisz wychodzić z domu wystarczy że wejdziesz na tą stronę i klikniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×