Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy wasze prawie 2 latki też póżno chodzą spać?

Polecane posty

Gość gość

moja za 2 mies skończy 2 latka . Ostatnio poszła spać już dwukrotnie o 23 . Wcześniej tak koło 21 - 21.30 zasypiała a teraz masakra Wstaje z reguły około 7-8 . Drzemka koło 12- 14 .00 nie wiem dlaczego poradźcie coś noce raczej przesypia chociaż tak raz na 2 tygodnie zdarza się że w nocy budzi się np. o 2.00 i nie chce spać ze 2 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ma 2 lata i 7mies i też mało śpi. Im chyba szkoda czasu na sen :) Mój syn raczej nie zasypia przed 22. Obojętnie, czy jest w łóżku od 2 godzin, czy od 10 minut. I wstaje o 6-7. Jak gdzieś wyjedziemy, to 23-5. Mówi, że spanie jest nudne. Zauważyłam, ze jeśli czasem zaśnie po 20, to też wstaje 6-7. Tylko mój budzi się kilka razy w nocy. I nie śpi już w dzień. Ale koleżanki mają dzieci w podobnym wieku, które spią od 19 do 7 i czasem do tego drzemka w dzień. Masz model z tych małośpiących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bardzo późno współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój 2,5 latek spi od 20 do 7 i 2h w dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój prawie dwulatek w dzień nie śpi. Wstaje o 8, zasypia przed 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja prawie dwulatka chodzi spać o 19 i wstaje o 6-7. O 9 rano robi sobie drzemkę godzinną. Za to że tyle śpi nadrabia w ciągu dnia wieczną bieganiną. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj 2 łatek w dzień spi 3h i noce prsesypia cale od 20 do 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi obaj jeden ma rok drugi za miesiąc 3 . Razem kładę ich o 20 najpóźniej i nie ma ze protestują zasłaniać okno daje buziaki i wychodzę w ciągu 5 min śpią. Zdarza się ze młodszy wierci się jeszcze z pół godz i muszę do niego zaglądać no ale wie ze i tak nie wezmę to więc w końcu mu się nudzi. Rano wstają między 7 a 8. Drzemka znowu razem od 11 do 13. Nigdy nie miałam problemu ze o 20 był problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś jest konsekwentny i potrafi dziecku dobrze ułożyć plan dnia to idzie spać tak jak rodzice kładą mój 5 latek idzie spać jak roczna córka o 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko między 2 latka, a 2,5 roku chodziło spać o 22.oo ponieważ 3 godziny spało w żłobku. teraz ma 3 lata z hakiem, w dzień już nie śpi, zasypia o 2o.oo, wstaje przed 8.oo do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja OŚMIOLATKA chodzi spać zwykle około 21. Chyba że jest weekend, to pozwalam dłużej. A teraz odpowiedz sobie na pytanie, czy Twój dwulatek chodzi spać o odpowiedniej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłam że wielu rodziców małych dzieci nie wie, że dziecko trzeba nauczyć rytmu, zasypiania tylko czekają kiedy zacznie być spiace :O. I później są kwiatki ze 2 latek chodzi spać o 23, o zgrozo :O Oczywiście czasem mogą byś zmiany. Ale sorry to nie jest normalne ze 2 latek tak późno chodzi spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj 19 miesieczny syn zasypia przewaznie okolo 19:30 a wstaje o 6. Nie ma od tego odstepstw bo trzymamy sie ściśle harmonogramu. W dzien w sumie nie wiem ile spi bo chodzi do złobka ale w weekendy sypia w dzien 1-1,5h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HeHe dobre sobie-trzymamy sie harmonogramu :-p Powodzenia życzę w usypianiu dziecka poniżej drugiego roku życia, które nie jest śpiące :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
ja bym sobie NIE pozwolila bay moje 2 letnie dziecko chodzilo pozni spac maksymalnie o 19 w lozku musiałoby lezec , choć widze u innych inne praktyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:19 a tu cie zdiwie,bo ja z moim absorbujacym potoraroczniakiem nie mam najmniejszego problemu z kladzeniem spac. odkad dziecko skonczylo rok klade spac o 20 i nie ma szarpaniny ani placzu. zasypia od 5do 30min. zdarzaja sie rowniez wyjatki i kladziemy sie pozniej np o 22 ale to rzadko(jak mam duzo pracy,badz mloda za dlugo pospala po obiedzie). planu dnia nie trzymamy,drzemek nie pilnuje ale co do nocnego snu jestem zdania,ze tutaj rodzic rzadzi. dziecku sen jest potrzebny,a rodzica odpoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:19 Zdziwię Cię. Moje dzieci zawsze chodziły spać o wyznaczonej porze i nigdy nie było protestów, histerii czy walki. Godzina 20:30 do łóżka, światla zgaszone, 5 minut i spały. I tak jest do teraz, młodsze ma 2,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tasmanska ty może się nie wypowiadaj, bo dzieci nie masz i z 10 letnią pasierbca sobie nie możesz poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam rodzicom,z rozpedu nie pomyslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój dwulatek śpi w dzień 1,5-2h, a w nocy ok. 9-10h (zasypia 21, 22). Wcześniej chodził później spać i odpowiednio później się budził, ale to było dla mnie męczące od kiedy wróciłam do pracy i nie miałam chwili wieczorem dla siebie. Ogólnie zawsze przesypiał noce, gorzej było ze spaniem w dzień, przez co był rozdrażniony, walił głową o wszystko i szybko się wkurzał. Od kiedy to wyregulowaliśmy jest bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj dwulatek usypia 1.30-2 a wstaje 7.30-8,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:39 powaznie? I pozwalasz na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic, twoja sprawa w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:39 patologia jakas z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmannska
a co ja mam sobie radzic, jeśli autorytetem jest kto inny niż ja,ona sama sobie jst auorytetem, wiec jak ja mam sobie radzic??? I tak, chodzi piekielnie pozno spac, przez o mamy pieklo poran ne przy wstawaniu Ale moim zdaniem, jakby d zawsze o 19 lezalal w lozku to by się nauczyła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka patologia? Patole to Ciebie wyrzezbiły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 uderz w stol,a nozyce sie odezwia a kto normalny kladzie spac tak male dziecko o tej porze? nie kompromituj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:00 Znam takich. Mamusia piwkuje z konkubentem, a dziecko kładzie spać jak już skończy. I ty pewnie taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn ma 1.5 roku, wstaje 8-9.00, w dzień jedna drzemka ok 1,5 godz. a i tak zasypia ok 22-23.00 masakra, plan dnia ma, ale mam tego nie śpiącego. ja w jego wieku spałam 24 h na dobę, robili mi nawet badania na anemię, bo ciągle spałam, a mój synek skacze po łóżku o 22.00, jest kąpiel, kolacja i spanie, tzn zasypianie przed 23.00 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×