Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Teklo szkoda, że tak daleko jesteś, inaczej Twoje prace cieszyłyby oko ludzi z mojej wsi;) co do wernisaży, dla większości u nas wystawiających jest to wielkie wydarzenie, więc częściej organizujemy niż nie:P ze słodkim poczęstunkiem, winkiem itp. Dorix a jak mama? już się pogodziła z myślą o zmniejszeniu warzywnego areału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Przyszłam do was ukoić skołatane nerwy - już wcześniej chciałam ale miała obowiązki Ale już jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! Dzieci wylądowały szczęśliwie, do domu dotarły ok 2 w nocy ale rano już były w pracy :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka a nie masz jakiegoś słodkiego trunku? co Cię tak poruszyło? budowlańcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to poproszę sheridana, mniam:) sąsiad nowy czy na starych śmieciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od niedawna lubię budyń waniliowy ale wcześniej tylko czekoladowy wchodził w rachubę :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zdrowie! YYY Sąsiad nowy - rozgrzebał całą drogę bo podłącza się do prądu :-p - wszystko rozumiem, rok temu pytał. ale przecież należałoby przynajmniej zgłosić. M przyjechał ze zmywarką i piekarnikiem a tu zonk, nie ma dojścia do domu. Przyjechała umówiona firma z kopareczką do ogrodu...i nie wjechali, znów kilka dni w plecy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie można się wkuć, mógł przecież uprzedzić. to ja śmietanowy, bo jest dla mnie łagodniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wieczorkiem wpinkoliłam płatki owsiane - coś potrzebował mój żołądeczek :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owsianka na wodzie czy mleku? jak jakoś omijam owsiankę, ostatnio na śniadania futruję płatki żytnie (wyglądają jak kukurydziane tyle, że ciemniejsze) z mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mleku :-), zawsze lubiłam owsiane. A zioła bardziej dla wyglądu i zapachu...w potrawach jestem ostrożna z ziołami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam i serce pęka, taka mała ślicznota. ale ona wiedziała, że on jest b. chory.... Maciusiowo-Filipkowa magnolia jeszcze w pąkach bardziej lub mniej rozwiniętych, myślę, że wybuchnie na dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×