Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Heloł 🖐️ słońce za oknami i kawusia zaparzona pachnie ładnie (__)? (__)? (__)? (__)? chodźta kto może Dobrze mi sie spało dzisiaj i nie chciało sie wstawać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniadanko ;) nie byłabym sobą gdybym nie podała na śniadanie słodkich tostów http://matkatylkojedna.pl/wp-content/uploads/2013/10/healthy-breakfast-honey11.jpg Ale jest i jajeczko, serek i witaminki http://img1.garnek.pl/a.garnek.pl/014/073/14073683_800.0.jpg/niedzielne-sniadanko.jpg i pyszne galaretki a i wędlinka dla mięsożernych świeżutka http://img3.garnek.pl/a.garnek.pl/014/461/14461571_800.0.jpg/sniadanko.jpg Czym chata bogata zajadajta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko ❤️mówiłaś wczoraj o odwiedzinach w mojej wsi? kurna jaka szkoda że sie nie udało :O. Może kiedyś sie uda. Zulko ❤️- biore udział w wielu wernisażach. Ludzie lecą z tym koksem, jest tego dużo. Zawsze scenariusz ten sam: gala, kwiaty, winko, soczki i ciasteczka. Wiele miłych słów, sporo rozmów, czasem jakiś vip, czasem ktoś z prasy, błyskają flesze spotykają sie ludziska którzy na co dzień nie mają na to czasu To jest fajne i ma sens. Sama miałam jeden wernisaż, dałam się namówić i nawet był ciekawy, dużo się działo ale dopóki nie uznam że to co maluje jest godne prawdziwego pokazania - nie popełnie po raz kolejny. Choć nie powiem :D nie ukrywam się z tym co robię. Koledzy z mojego "kółka różańcowego" znają moje prace, często wzajemnie o tym co robimy - rozmawiamy i uczymy się od siebie. Miłego dnia życzę 🖐️ słonecznego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 👄. Teklo, cudownym jest wpaść do Czytelni na poranną kawunię i śniadanko. PUCIO! Ja wszamuję i słodko i wędliniarsko 😍. Pogoda u mnie przepiękna. Praca w ogródkach wre. Wczoraj grzebałam przy różach i obcinałam "dziczki" przy krzewach owocowych. Wieczorem pojechałam po syna....a po 22.00 klapłam na pychol. Niestety, babcia fochuje. Nie rozumie mnie, ze już nie mam siły na grzebanie w ziemi....uważa, że mi sie po prostu nie chce, ponieważ teraz w życiu mam inne potrzeby .... Szkoda mi mamy, że robi się zgorzkniała i smutna.... Ale nie zamierzam się poświęcać dla jej "widzimisię". Dziewczątka, dobrego, słonecznego i owocnego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja Dorix...🖐️ tak masz racje ja od rana już jestem po opryskach drzew :) od rana slonko cudnie operuje to i humor lepszy :) Teklo... dzięki za śniadanie i kawunie 👄 jestem pełna podziwu dla twego talentu malarskiego pamiętam i często zaglądam do Zulkowej kuchni na Maciusia i Filipka :) Vanillko ..oczywiście dobre fluidy i kciuki będą trzymane za dobre wyniki 👄 Ploteczko.. bardzo ci współczuje i choć ja nie jestem zbyt modląca to jak już proszę Boga co rano o dobry dzień i zdrowie itd. to zawsze wspominam i o tobie ..będzie dobrze itego trzeba się trzymać 👄 oczywiście zawsze czekam na ciebie jak tylko możesz i czujesz się na siłach to pisz 👄 Terix... czekam na ciebie choć juz ..jest tak jak powiedziała Dorix.. bez kafe nie da się normalnie żyć ..więc nie katuj już nas i siebie choć plisss...👄 Beatulko.. a to ci psikus akurat w ten czas zaplanował sąsiad :O no zbieg okoliczności :) pewnie i jemu było głupio.. Fruwająca ..twoim zwyczajem wczoraj z M do podusi zjedliśmy sobie po lodzie a co :D do tego M zrobił coś mocniejszego i spalo nam się bosko :D Bastylko...czekam na ciebie jak na zbawienie ..prosze choć już do nas pomachaj opowiedz co robisz ..👄 Zulka .. kociaki mamci mają dobą opiekę kto by lepiej o nie zadbał jak nie ty 👄 Daisy... daj spokój już tym panom na dachu i napisz co u ciebie ?:) mus kończyć bo moj brodacz domaga się dopieszczenia bo musiał być w domu jak pryskałam może by nic nie bylo mu ale wole uważać .. miłego dnia kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vannilia
Teklo możesz mi powiedzieć co napisane jest na tym wyniki metabolic witaminy d3 25.W mojej wsi 100zł kosztuje jutro idę odessać trochę krwi jeszcze anty tpo anty tg będę robić czekam 3 dni a gdzie byłam wcześniej to 7. Dziewczyny jak wam minął dzień. Ja była z córką i babcią na sąsiadki pogrzebie. Nawet ciepło się zrobiło tylko zimny wiaterek wieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środowo Teklo jak też - jak Dorix - wszystkiego spróbuję z Twego śniadaniowego zestawu, zacznę od wędlinek, przez sery na słodkim skończę, choć mając wybór to z miodów wolę ten kremowany:P właśnie mi przypomniałaś, że muszę kupić, bo się skończył. Dorix niestety mamom trudno czasami coś wytłumaczyć, z moją jest tak samo. jak się na coś uprze to masakra i na dokładkę się obraża:o na szczęście długo jej nie trzyma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko bratki już Ci pewnie pięknie ubarwiają gazoniki. a jakie w tym roku planujesz jeszcze inne kwiecie? przecież to już niebawem, za jakieś dwa tygodnie będzie kwiatowe szaleństwo zakupów. lubię ten czas bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia coś Ty się tak uparła na to badanie poziomu wit. B??? musisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w pracorze teraz koszmarny czas - roboty huk, nie wiadomo w co ręce włożyć - wiele spraw trzeba załatwić jednocześnie:o na dokładkę w ubiegłym tygodniu rozpoczęłyśmy sezon spotkań autorskich, za tydzień kolejne. a w maju prawdziwy maraton - co tydzień ktoś. jakoś trzeba będzie to przeżyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby nie było, że nie lubię swojej pracory, lubię, ale są momenty, że coraz mniej:o wypalenie jakieś czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? policzyłam, że dopiero 11 wpis jest widoczny. jak tak dalej pójdzie może trzeba będzie się ewakuować do czytelni nr 2? co Wy na to? nazwa różni się tylko przecinkiem przed bo. dajcie znać kiedy będziecie miały dość to się zorganizujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorowo . Melduję, że ...cebulka wsadzona , pietruszka, marchewka i buraczki zasiane. Trochę kwiatków zasiliłam nawozem. Na tyle sił wystarczyło :)....Babcia zadowolona na maxa... A za chwilkę wyruszam do miasta zawieźć syna na nocną zmianę. Zachciało mi się niwelować halluksa. Kupiłam jakaś szyne, załozyłam na palucha i teraz noga boli do kolana... Buziaki Wam zasyłam i zyczę dobrej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko na karcie wyniku napisane będzie jaki jest Twój poziom D3 a poniżej normy: poziom optymalny 35-80 ng/ml i poziom toksyczny > 100 ng/ml i dla dzieci 20-60 ng/ml Dawke witaminy zawsze określa lekarz bo łatwo ją przedawkować 🌻 Jestem wielkim orędownikiem uzupelniania niedoborów tej witaminy. Normalnie na co dzień jej braku sobie nie uświadamiamy a rzutuje na nasze zdrowie szeroko pojęte. I nikt mi nie wmówi że wystarczy troche słońca latem. To bzdura kompletna i jak ktoś tak twierdzi - wystawia sobie swiadectwo niewiedzy. 🌻 Dorixiu - mama sie z tym w końcu pogodzi, może nawet po cichu przyzna Ci racje. Ciesze sie, że jesteś konsekwentna 👄 🌻 Dziewczynki - przykro to powiedzieć ale w niektórych miastach cofnięte zostały akcje nieodpłatnego sterylizowania i kastrowania kotow i psów. Przykre to bo coraz więcej bezdomnych zwierząt mamy :O:O:O Od stycznia obserwuje i dokarmiam kotke - (w myślach nazywam ją kociusią) - jest bezdomna ale gdzieś kryjówke ma, zime kolejną (chyba 3cią)przetrwała więc licze na to że ma gdzieś ciepłe przytulisko. Kupiłam karmę, wynosze i zmieniam na czystą wode. Robi to też jedna z sąsiadek. Myśle o kociusi nieustannie, trudno mi znieść jej bezdomność. Ale w tym wypadku raczej lepiej nie robić nic bo kotka dobrze sobie radzi, a zabranie jej np do schroniska to unieszczęśliwienie zwierzątka. Jedyne co można zrobić to karmić, ochraniać zeby spokojnie sobie żyła. Mysle nad tym jak zorganizować jej na zime coś ciepłego i bezpiecznego, jakieś legowisko ciepłe, na razie nie mam pomysłu bo zawsze jest ryzyko że komuś w bloku sie to nie spodoba. Widziałam u niektórych ludzi mieszkających na parterze że w zaciszach trawników za żywopłotami stawiają domki dla takich zwierzaków. Fajnie byłoby gdyby spółdzielnie mieszkaniowe takie miejsca wygospodarowały. Tylko że to trudny temat bo wandali nie brakuje. Moja wieś kolejny rok stawia zasobniki z zestawami dla właścicieli psów (te do sprzątania po pupilach) i kolejny raz wandale niszczą aż przykro :O:O:O Zulko - kociaczki Mamy choć same ale pod czujnym Twoim okiem krzywdy nie będą miały ❤️ ❤️ ❤️ A w ogóle czasami mam wątpliwości czy nie popełniam błędu że personalizuję zwierzęta, szczególnie koty :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko:) kawunie podaje (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)zapraszam :) Zulko ..jestem za przeniesieniem się do nowego pokoju czytelni :) U mnie kochane leje okrutnie calutką noc . Vanilko ..dzieki za sms przepraszam ze nie dopisuje ale pisze jak już naprawde muszę ;O tak samo i dzwonie :) Opisze ci tu //moja sciana zostanie na miejscu bo nie otrzymaliśmy pozwolenia .. na tego typu usunięcie gdyż istnieje zagrożenie pęknięcia stropu sciana nośna ..temat zamknięty :) robimy dalej ale inaczej ..powoli bo m pracuje :O Wszystkim milusiego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! wygląda na to, że spałam w czytelni :P Zaparzyłam więc kawusie i cichutko nawołuje: hop! hop! halo! halo! wstawajcie chlipajcie boski napar :P (__)? (__)?" (__)? (__)? albo chlipcie :P herbatka też jest. Wczoraj u mnie 19 stopni było dzisiaj też nie najgorzej sie zapowiada. Byle nie lało bo ja na zabiegi na rowerze jeżdże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo.. u mnie nadal są miesiące darmowej kastracji sterylizacji ..ale szkoda że taki szczytny cel powoli zostaje zaniechany ....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terix..cho juz proszę na kawunie i sniadanie Tekli vanilko..czekamy dorix.. odsuń te papiery fruwająca i ty także :) Ploteczko jesli możesz to zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×