Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

widać wpis...Daisy, tym większy będzie potem widoczny efekt ,, ogarniecie się, szybciej niż myślisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix coś i ja mam podobnie,wpisy raz są a raz ich nie ma:p. A jak chodzi o remont to po prostu ciut i jest to duże ciut powyżej naszych hi,hi możliwości.Mój chłop się zamartwia ja staram się o tym nie myśleć,zrobimy priorytety a resztę ,,kiedyś tam,,. Postaram się zrobić fotki i pośle Wam najszybciej jak mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy, mnie też remont przerósł, wzięłam kredyt, który spłacam do tej pory...ale nie żałuję. Mam porządek i tyle. Też marzy mi się podniesienie domu do góry....może kiedyś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na zdjęcia Daisy, a teraz muszę spadać, umyć głowiznę by jutro w biurze wyglądać jak człowiek.... Bywa, że coraz mniej mi się chce dbać o siebie, pewnie się starzeję :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix No my także wzięliśmy kredyt i to taki na dożywocie:p.Było trochę odłożonej kasy ale wystarczyło tylko na ten etap jaki właśnie mamy.Czyli dobudówka i zmiana dachu.Resztę remontu rozbudowy będziemy posiłkować kredytem ale już wiemy że i jego nie wystarczy.Nie będziemy zwiększać bo nie chcemy się zarznąć i bez tego człowiek portkami trzęsie,no ale z Bożą pomocą może jakoś się uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że zakończyłam pobór. Daisy! bardzo się cieszę że dach już jest!!! Super :-) Zerknęłam tylko i idę lulać - jutro mam pieszczotkę moich stóp. Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na kawusię zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)? W mojej wsi pada od paru dni. Z jednej strony tęsknota do słońca, z drugiej fajnie świeżo, wszystko nawilżone, dobrze sie oddycha. Śpie zdrowo i bez zakłóceń, nawet nasz Pan Kot rzadziej wstaje w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie zmiana stronki więc śniadanko: mamy 3 wersje - każda jest FIT (do wyboru a nie wszystkie na raz :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Czytelnio, dzień dobry Koleżankom ;) Przychodze z kawusią. Przyda się bo w nocy popadało i z rana czuć było wkoło wilgoć... Ale już lepiej, zaczyna wyglądać słońce...a z nim nadzieja na udany, wiosenny dzień. Stawiam kawusię i herbatkę. I buziaki dla Was zasyłam...niech się spełnia dobry dzień! A popo zaczynamy weekend :) Hip hip...hurrrra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla się zakręciła po czytelni, nawet zostawiła dla mnie przepyszne fituśne sniadanko a ja nic nie widziałam. Na szczęście już widzę i jestem sercem z Wami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze ja melduję się na sniadaniu i kawuni :) Kawuni jest jak widze ful do wyboru od Dorix...dzisiaj a śniadanie Tekluni :) Vaniklo ..otwiera się link ..dziekujemy 👄 na @ zaraz polecę tylko się przebiore :D u przestało padać ale wilgoć okrutna ..czekam na jakiś wiaterek by osuszył bo trawki nie mogę kosić :) a już czas bo wielka urosła ..zapowiadali że po południu znowu ma padać u mnie ;O za dużo deszczu przynajmniej u mnie ... widze że Odra podniosła się dość wysoko a w mojej rzeczce za płotem też dośc wody płynie ostrym prądem :) .. Do mojej dużej wsi przeprowadzi się siostrzenica już kupiła mieszkanie wczoraj odebrała klucze i weszła firma do wykończenia ...:) .. Wszystkim miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotuś wcale ci się nie dziwie że jesteś zmęczona leżeniem ...jeszcze M to dopiero pech :O ..a ile jeszcze zostalo do zdjęcia gipsu ? przytulam i proszę nie załamuj się jak możesz to na balkon troche niech M pomoże ci wiadomo sama nie ..a kwitami nie martw się masz tak wspaniałą rodzinkę ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekendowo przepraszam za wczoraj, rozgadałyśmy się wczoraj z koleżanką i już nie wchodziłam do czytelnię. Daisy cieszę się Twoją radością z nowego dachu:):):) a bałagan ogarniesz, prędzej lub później ale dasz radę:) Teklo muszę przyznać, że owsianka w Twoim wydaniu przemawia do mnie:) nie przypuszczałam, że kiedyś to powiem;) Orsejko u mnie w nocy był lekki mrozik - musiałam skrobać szybę w aucie. a rano mgła była jak mleko, potem słońce i w końcu deszcz, ale umiarkowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko wczoraj nie zdążyłam napisać, szczęście w nieszczęściu, że małżyk ma całe nogi, taki ciężar, aż strach myśleć:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dziś na okresowych badaniach, utoczyli mi krwi - niestety zrobił się siniak:o okulistka zbadała wzrok, zmierzyła ciśnienie w oczach, wypisała szkła, inna pani zmierzyła ciśnienie, zrobiła wywiad i wsio:P w poniedziałek po wyniki i podpis lekarza medycyny pracy, ale to tylko formalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka ostatnio tez mam śniaka,a przed ostatnio co robiłam to ani śladu nie było zależy od piguły jak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem Zuleczko kiedys badania okresowe były badaniami,teraz tak jak piszesz czysta formalność.Nie wspomne nawet ,ze nigdy nie robia nawet przeswietlenia płuc,kiedys to była podstawa. Orsejko u nas też codziennie troszeczke pada. Orsejko gips nie wiem do kiedy ,ostatnio mówił 12-14 tygodni.A jest dopiero 7,jak pomysle to nie wiem czy dam rade to przetrwac,tyle,że moge zdejmowac szyne na noc ,w dzień zdejmuje tez jak ćwicze.W środe juz sobie zapisał mam miec przeswietlenie w końcu.Zobacze co powie.Na balkon nie wychodze bo jeszcze za zimno.Dzis był chłodny wiatr ,ale pokój mam wietrzony. Z małzykiem jakos dajemy rade.On kulawy na prawa noge ,ja na lewa. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×