Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

dziś sobota, więc każda we własnym zakresie szamie śniadanko jakie lubi;):P ja oczywiście, jak to w weekend nie śpię od 6. więc już po 8 byłam na służbie u kociambrów. starsza buraska bidulka już tęskni za swoim panem (bo ona pana kotusia) i nie chce jeść:o mam nadzieję, że w końcu zgłodnieje i coś wtrząchnie;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiadajcie co dziś serwujecie na obiad, może się zainspiruję na przyszłość???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vannilia
Miłego wieczoru❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczom nie wierzę, tylko ja i Vanilia przez cały wczorajszy dzień????????????? nic tylko w doopę nakopać i patrzeć czy równo puchnie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepchnęłam:P ale dłużej nie wytrzymam tego pchania:o coś wymyślę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz się pożegnam P.S. Dorix dryndnęłabyś do Terix i z nią pogadała, może potrzebuje pomocy albo wsparcia? może mogłybyśmy coś dla Niej zrobić? co Ty na to? a teraz pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia herbatka i inka ,latte UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU zapraszam u mnie słoneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka minęłyśmy się, oglądałaś film co na @ wysłałam. Dziś u mnie na obiad pierś ziemniaki i marchewka.Teklo odebrałaś@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie 🖐️ Byłam wczoraj na uroczystościach 30-lecia mojego "kółka różańcowego". Było pięknie, fajna, bardzo udana uroczystość. Goście dopisali. Olbrzymi tort który zamawiałam miał wielkie powodzenie i zezarty został do ostatniego okruszka. Był kanapkowy catering. Lał się szampan, były uściski, gratulacje, dyplomy, medale. A oprawa muzyczna co jest ciekawostką: saksofon i skrzypce :D Od rana na wysokich obrotach ale warto było. Dzisiaj w mojej wsi piękne czyste niebo i słońce. Za chwile szurniemy w las. Na obiad mam pstrąga łososiowego - zrobie go na patelni grillowej, będzie z razowym makaronem i szpinakiem "na ostro" Pozdrawiam pieknie i życzę miłej niedzieli. 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko - oglądałam film. Fajny pomysł na zabawe w szkolnym gronie. Popieram :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Od razu melduję, że coś słabuję, boli mnie brzuch i głowa. Ledwie funkcjonuję. No i nie mam głowy do niczego więc tylko Was serdecznie pozdrowię i prześlę po buziaku;) Vanilko, filmik świetny, widać, że młodzież czuje bluesa i są zdolni. Ja przeniosłam się od razu w siedemnasty wiek . Postać Zagłoby trafiona :D. No to do jutra Cztelnio, mdli mnie, muszę poleżeć... Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór U mnie wczoraj była wieczorkiem solidna burza. Dzisiaj piękna, słoneczna i gorąca niedziela. Po 16 trochę polało ale wciąż jest bardzo ciepło. Spędziliśmy fajną niedzielę z dziećmi, chłopaki grillowali - i w domu mi śmierdzi :-p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko! Brawa dla młodzieży! Super, że mają pomysły a córę poznałam od razu :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro podobno po gorących dniach ma być tylko 10 stopni...przynajmniej u mnie. Spokojnej nocki życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko kochane kawunia (_)(_)(_)(_)(__)(_) poniedziałek nowy tydzień u mnie jak narazie świeci słonko ciekawa jestem jak długo :) Beatulko.. u mnie nie bylo tak pieknie jak u ciebie prawie cały dzien padał deszcz pod wieczór przestało więc poszliśmy na spacer choć na godzinkę :) Vanilko... ładnie to im wyszło a córka pięknie śpiewa :) Zulka .. kupiłaś swojej dziewczynce obroże na kleszcze ? nawet w telewizorni wrzeszczą że kleszcze wszędzie nie tylko w lesie itd. Miłego dnia kochane :) Terix.. czekam 👄 Bastylko... i na ciebie 👄choć coraz bardziej tracę nadzieje :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teklo.. i jak wypad do lasu ..tez uważaj na kleszcze :) Meldować się proszę kolezaneczki kochane !!!!!!!!!! Wczoraj zainstalowała się mi 10ka nawet nawet chodzi ..ale muszę anty wirusa odnowić już ..ja miałam norton..a teraz zastanawiam się czy zostać dalej czy coś innego ..Teklo a ty co proponujesz ? nadal mam na f.. ten komunikat i w zaden sposób nie mogę go wykurzyć :O obszukałam już wsio w instalacji i nie widze nić podobnego a za Expolera 10tka zamieniła mi na Microsoft EDGE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorix.. i jak zdrowko ? jesteś w pracy ? choć na kawunie :) Powiedzcie czy mozna coś zrobić w sprawie gołebi ..mój dalszy sąsiad trzyma sporo tego od lat ..ale w tym roku to już powazna hodowla tak że jak ćwiczy loty z nimi kilka razy dziennie to ja mam całe schody i niekiedy okna obrobione .zalozyłam nowy czyste zadaszenie na altankę i już mam plamy :O od kup gołębich co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×