Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Zulka, u mnie już nie palą od jakiegoś czasu ale jakoś nie lamentujemy, daje sie wytrzymać w pracorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix łał, szykuje się komunia prawie jak wesele, tyle gości;) a "komuniści" to bliźniaki czy kuzynostwo od dwójki dzieci siostry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix dziś siedziałam w pracy w sierści;) tzn. w takim misiu, bo zimno było okrutnie. podziwiam, że Ty wytrzymujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko, nie bliźniaki.... Córka siostrzeńca i syn siostrzenicy.... Ale imprezę robią wspólną. Wielką i z pompą...a ja ostatnio nie pompowa kobieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jajeczka...nadal nie widać wpisu... Zulka, moja koleżanka z naprzeciwka też siedziała w "misiu" i to z kapturem, który ma uszy. Gdy weszła koleżanka kadrowa to o mało nie zemdlała bo pomyślała, że te uszy to rogi i że tak ona siedzi w biurze...znaczy rogata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba nie możesz nie iść na tę komunię? tyle tylko, że wydatek podwójny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko, idę na komunię, idzie moja mama, idą moi chłopcy..... Pokaźny wydatek z jednego domu...... Ale mus to mus.... Tyle, że sporo ludzi przewinie sie tez przez mój dom....i będe urobiona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie robicie zrzutkę z mamą, tak wyjdzie najlepiej, ale tak czy śmak wydatek jest podwójny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzinka do mnie bardzo często...a ja do nich prawie nigdy bo nie lubię zwalać się komuś na głowę. Będę musiała sobie jakoś poradzić. A teraz spadam się wycompać a potem w poduchy. Miałam trochę stresujący pracorowo dzień, jakoś sobie poradziłam. Pa Zulko, pa czytelnio, słodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem! Szukałam mojej fotki na pulpit bo jakiś troll mi zjadłi wstawił badziewie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj! Spóźniłam się :-(. Myślę, że w maju będziemy spać na nowym ale nie dajemy sobie jakiejś daty zaporowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vannilia
Hej u mnie mrozik dalej. Kawa, herbatka i kawa zbożowa V>V>V>V>V>V>V>V>V>V>V>V>V>V>V>V Miłego dnia,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Vanilko za kawusie ❤️ U mnie piękna pogoda, przynajmniej na razie. Ale zimno. Po wczorajszym dyżurze spałam doskonale. Ułożyłam wczoraj niezliczona ilość puzzli, najeździłam sie autkami za wszystkie czasy, nawet bajki o "Parauszku" znam już prawie na pamięc a do piosenek w Parauszku tańczyłam aż mi ręce odpadać zaczęły ;) Dzisiaj wracam do remontu pokoju, czas na ściany. Zabieram się zaraz do oklejania taśmą i wio! Podaję więc śniadanie pamiętacie takie jedzonko? - kto ma chęć to próbuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×