Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

witam kochane :) widzę jedynie Vanilkę dzięki za kawunie :) być może nalezy dalej odblokować by zobaczyć czy jest sniadanie Tekluni no czy jest Terix..Dorix ..Daisy i Ploteczka .... Ploteczko jak mi jest bardzo przykro że ponownie doszło do złamania u ciebie kości :O co za pech tyle się wycierpisz :O trzymam mocno kciuki by wszystko się dobrze skończyło 👄 daj znać co powiedza w L.. Beatylko.. jak ja ci zazdrosze nowe mury wszystko pięknie wyrobione ..chce się zyc 👄 Zulka .. kotusia nie je bo bardzo teskni ..pamiętam jak moje zwierzaki nie chciały jeść jeszcze teściowa żyła i dzwoniła do nas wracajcie bo Bazyl wyje nie je a Telusia siedzi na parapecie i nić nie chce nawet kiełbaski co jej nie wolno było dać :O Wszystkim miłego dnia kochane byle do ciepłej wiosny :) w domku ciepelko ..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sobotę syn przyjedzie od świat , potem w boże ciało, a później już po zakończeniu roku :) M tez przyleci w maju ,ale nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtorkowo Teklo pamiętam te swojskie smaki, tyle że jak już się skuszę to wolę biały salceson, ozorkowego fanem jest mój m, ale teraz ze względu na dnę nie może:o za to swojski smaluszek i ogórek mniammm. wiem, że to bomba cholesterolowa, ale raz nie zawsze;) dzięki👄 Orsejko dziś kotusia po 11 dniach strajku w końcu zaczęła jeść, jaka to radość dla mnie:) przed godziną też wrócili właściciele więc akurat na ozdrowienie kotulki, mają farta;) Vanilia nigdzie nie wybieramy się na majówkę, nawet nie wiem czy będę mogła wziąć wolne na poniedziałek:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo nic nie piszesz co u F-nia i jego mamy, poukładało się jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka nununu jak znikasz to uprzedź plisss, inaczej poczekałabym na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dziś u gina, ginki właściwie:P pierwszy raz u niej i niekoniecznie mi przypadła do gustu:P na pierwszy rzut oka - gówniara:P ale spoko, wiek nie stanowi o umiejętnościach. ale później nic nie mówiła, trzeba było ciągnąć za język, a tego nie lubię. wymacała cycki, trochę śmiesznie, bo zamiast kazać się rozebrać, kazała na leżąco podciągnąć sweter i stanik do góry:P w dowcipnym usg niestety jajnika nie znalazła - schował się gnojek:P cytologia do odbioru za 6 tygodni, kontrola za pół roku, ot wsio:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro dziewczynki mam bardzo stresujący dzień, panna F idzie na operację, późno jakoś dopiero na 17.30 więc tym dłużej będę w nerwach:o trzymacie mocno kciuki, żeby wybudziła się moja niunia kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vannilia
Zulka będziemy trzymać kciuki. ha u mnie bardzo często chowają się jajniki na dowcipnym oglądałam teraz pogodę do od czwartku cieplej. Wiecie jak u mnie nie dawno tak lał deszcz masakra i zimno dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, Vanilia pewnie piłaś wtedy płyn Lugola, ja byłam za stara - nie dostałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Czytelnio. Zapowiada się zimny dzień, wrrrr... Więc gorąca herbatka , kawusia i inusia...tadam...V>V>V>V>V> Zulko, ulga, że u gina OK.....:) Teklo, plissss... posil nas i siebie przed malarskimi wyczynami :) Vanilko, Orsejko....chodżta na kawusię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dorix.. dzięki za kawunie :) U mnie słoeczko jest ale czy będzie cieplej :O zaraz idę na targ ..lodowka jakś odchudzona :) Zulka... jasne trzymamy kciuki za sunie i to bardzo mocno ..będzie dobrze innej opcji nie ma 👄 głaski dla suni ... Wszystkim miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta Dorix ❤️ Orsejko ❤️ Dzięki za kawusie - wpadłam tylko chlipnąć ale zatrzymam sie troche i śniadanko jakieś "skręcę" :P Zulko - nie oddychamy, posyłamy Wam dobre fluidy dla Ciebie i Panny F ❤️ ❤️ ❤️ Szybko minął czas opieki nad kociaczkami są ze swoimi gospodarzami i dobrze bo możesz odetchnąć z ulgą ❤️ Dzisiaj mamy pyszne kanapki: z mięsiwem http://kuchnialidla.pl/img/img/PosterLarge/5a6776dfc6-KW-35_OKRASA_12974_S_127441_zbiorcza_960x540.jpg z jajeczkiem i nie tylko ;) http://nowekulinaria.tesco.pl/uploads/get/Przepis/8297/1200/25/16470/kanapka-z-zytniego-chleba-z-salatka-z-ogorka-dekorowana-szynka-wiejska-i-jajkiem.jpeg i całkiem wegetariańskie http://1.bp.blogspot.com/-w34x-c1KzdQ/Uzc1nrAcWMI/AAAAAAAACTw/t7qoFctB5Ac/s1600/zdj%25C4%2599cie+31.JPG Jedzmy wzmacniajmy się ❤️ Ja śmigam do swoich czterech ścian - chcę dzisiaj skończyć malowanie a sporo przygotowań mam Miłego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pisałam ,ze się wróciłam na kolano smarowałam lepiej wygląda, ale dziś była u chirurga i za 2 tygodnie kontrola mam do psikania 3xpo 5 psiknieć.Ale tak to w porządku. Pytała pani doktor co stosowałam , mówię je ,że Alcatel w aerozolu i actizelem smarowałam to powiedziała ze dobrze, ale teraz zamieniła mi na DIKY . Miłego wieczoru❤️ Zulka daj znać jak wrócisz jesteśmy z tobą❤️ Bastylko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{cześć] U mnie w siedlisku teraz zima :P Napadało śniegu więc zapraszam na sanki :D To jakieś nieporozumienie o tej porze tyle śniegu mam nadzieję, że rano już go nie będzie Dobrej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Vanilko ❤️ nikt nie zajrzał :O I co z kolanem? jest dobrze czy boli że musisz jeszcze smarować? Dzisiaj kończyłam malowanie pokoju. Jest sporo jeszcze do zrobienia ale ściany czyściutkie i wszystko lśni :) Bolą mnie gnaty na dodatek pod prysznicem nie wiem dlaczego woda nie osiągała właściwje temperatury i kąpiel z myciem włosów zrobiłam pod chłodnym prysznicem :O Mamy tam baterie Grohe z termostatem. 15 lat działała idealnie a dzisiaj klops. Nad umywalką woda gorąca a pod prysznicem zimna kurna :O Pewnikiem mus będzie wymienić :O Zulko ❤️- jest dobrze, F pięknie się rozwija, w firmie zleceń nie brakuje - szybko "staną na nogi". Ale na razie nie utrzymujemy kontaktów. To trudna sprawa. Smutna. Trzeba czasu. Obie strony potrzebują. No! posiedziałam, włosy doschły - moge śmigać do łóżka. Małżowina dawno już śpi :D Dobrej nocy dziewczynki 🖐️ -jutro sporo mam do zrobienia i do centrum wsi musze biec - byleby nie padało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko jasne Vanilko ;) zmiana stronki i być może ktoś oprócz nas zajrzał - ale nie widać :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×