Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Witajcie Dziewczynki 🖐️ Za kawusię pięknie dziękuje ❤️ Plotko - wreszcie dobre wieści, czas robi swoje i w końcu noga będzie wolna. A i doczekamy kiedy noga będzie całkiem zdrowa. ❤️ Dobrze, że masz przy sobie Małżowinke - razem sobie pięknie radzicie ❤️ Daisy - spokojna bądź - myślimy o Tobie. Co ma być to będzie bylebyś wybroniła się spokojem i zdrowiem bo stres zabija. Więc bądź silna i trwaj Dziewczyno bo kto ma trwać jak nie My Kobiety❤️ ❤️ ❤️ Dorixiu - nie ma nic gorszego jak niedocenienie w pracy szczególnie wtedy kiedy najwięcej z siebie dajemy. Zulka dobrze radzi - kopnij w doope sprawców i staraj sie szybko zapomnieć ❤️❤️ ❤️ A co do imprezy - to tylko dziwi mnie, że z tej okazji tak wielką "pompę" się robi niczym wesele. No ale "co kraj to obyczaj". Jestem zwolennikiem skromności w "tych" sprawach. Jeśli jednak rodzice dzieci tak wyobrażają sobie życie rodzinne to oczywiście ich sprawa. Życzę powodzenia - żeby się wszystko udało i żeby było miło. I pytanie mam: czy na tych komunijnych imprezach jest alkohol? (Dorixiu przepraszam za to pytanie - to tylko ciekawość a nie aluzja 👄 ) Zulko ❤️- tęsknie i to bardzo. Smutek czasami jest obezwładniający. Ale wiem że nic sie nie da przyspieszyć. Rany muszą sie najpierw zagoić. Dopiero potem możemy ostrożnie robić przymiarki do normalnych kontaktów. Sufit robiłam "absolutną bielą" a ściany miałam robić "jedwabnym popielem" ale nie było więc kupiłam "okr*u*c*h*lodu" - wyszedł lekko szary z odcieniem lodowym (szaroniebieskobiały :D) bardzo jasny ;) no i dobra bo pokój mały więc musi być jasny. Orsejko - tak to już jest, że teraz my przeżywamy odchodzenie najbliższych :O To my boimy się wieczornych, nocnych i wczesnych porannych telefonów :O To my przejęliśmy "dowodzenie" i cały bagaż odpowiedzialności.❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj skończyłam sprzątać - pokoik mam czyściutki. Jeszcze rolety, jeszcze lampa (kupiłam w Ikei) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70176034/ Kupiłam moskitiery i założe w oknach żeby jakoś przygotować się na upały. Przy kocie miałam problem z otwieraniem okien na oścież - zrobie moskitiery, jeśli będą na tyle mocne żeby zapewnić bezpieczeństwo mojemu Kotu to problem zniknie. Na balkonie mam siatke - jest super i balkon dla mojego Pimpusia jest rajem w tych blokowych warunkach. Na śniadanko jajecznica: http://www.doradcasmaku.pl/static/blog/jajecznica%201.jpg i bułeczki z kakałkiem :D http://st.depositphotos.com/1052353/1407/i/950/depositphotos_14070941-Sweet-buns-and-tea-for-breakfast.jpg Miłego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekendowo Teklo jakie śniadanko zafundowałaś extra, mmmmmniam, pycha👄 fajną lampę wypatrzyłaś:) i kolorki farb brzmią interesująco:) w ogóle te nazwy, które wymyślają teraz dla farb ją bajeczne, prawda? co do F, wyobrażam sobie, jak bardzo brak Ci tego szkrabusia i ten żal, że uciekają Wam najpiękniejsze wspólne chwile:o ale cóż.... życie... wierzę jednak, że czas goi rany i uda się poukładać co nieco. tego Wam życzę❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko ano zsiurała się pannica;) wczoraj na si wynieśliśmy ją niosąc na rękach we dwoje, bo nie była w stanie sama zejść i wejść po schodach. noc przespała co jakiś czas zmieniając miejsce, dziś rano już o własnych siłach, ale w naszej wspólnej asyście zeszła na dwór. potem dostała trochę papu i od razu oczy jej się uśmiechnęły:) o 14 małż pojechał z nią na zastrzyki, jak wróciłam z pracy już mnie witała jak zawsze i jak jedliśmy obiad już po staremu towarzyszyła nam zerkając czy przypadkiem;) nic jej nie skapnie:P zastrzyki będzie miała jeszcze przez dwa dni, na zdjęcie szwów mamy przyjechać za 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam może, że dzisiaj miałam występy w tv? na żywo na dodatek:o stwierdzam,że jestem niefotogeniczna, robię głupie miny, przewracam oczami i w ogóle beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś rano musiałam skrobać szyby w aucie:o potem świeciło słonko, ale za ciepło nie było. zimna jakaś ta końcówka kwietnia:o jutro mam w planie jechać po kwiaty na balkon (dzisiaj go pomalowałam na nowo) i sama nie wiem czy nie zmarzną jak w nocy co chwilkę przymrozki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix pewnie i cieszysz się odwiedzinami rodzinki i ociupinkę złościsz harówką jaka Cię czeka w związku z tym. to normalka i póki masz siłę jest ok. z czasem pewnie trochę się to zmieni, ale póki co jest jak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko, specjalnie suni nic przeciwbólowego nie podajemy, ale przypuszczam, że wczoraj dostała coś po zabiegu i nie wiem czy w zastrzykach, które dostała dzisiaj i ma dostawać jeszcze przez dwa dni czegoś takiego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz się odmelduję, bo coś mnie muli:o trzymajcie się ciepło, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko - jak przyjemnie jest czytać, ża Sunia dochodzi do siebie ❤️ ❤️ ❤️ Wyobrażam sobie jak taszczycie Pannę po schodach na siuranie :D:D:D Tylko psiarze i kociarze i ci co mają ukochane zwierzątko potrafią to zrozumieć :D Nazwy farb są przecudne! :D:D:D fajnie, że tak jest bo świat malarzy pokojowych jest ładniejszy :D:D:D Najgorsze byłoby gdyby np odcienie beżów byłyby tylko numerowane np beż nr1, beż nr2, beż nr12, itp :P:D A tak - świat farb choć ciut smierdzący i brudzący - jest uroczy U mnie był piekny dzień dzisiaj, cieplutko. Kotuśka drzemała na daszku pod moim oknem a czarne futro łapało łapczywie promienie słonca. Jak widzę ją na daszku jestem spokojniejsza. Bardzo mi żal ze nie moge jej zabrać. Jak jutro będzie tak ładnie - wyrywamy sie z małżą do Kamesznicy. Zrobimy sobie spacer - pogadamy. Fajnie układa się wszystko w głowach na lesnej ściezce ;) W drodze powrotnej wejdziemy na obiad do ulubionej knajpy w Ochodzitej. Dobrej nocki życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane dziewczyny! Miejcie jeszcze troszkę cierpliwości dla mnie, dzisiaj pani sprzątała część domu, tuje posadzone. Ale jeszcze nie ma kuchni i szaf w korytarzu i wiatrołapie. Mogę przewieźć najwyżej łóżka i kanapę :-p. Ale może już niedługo :-). Zdrówka i spokoju życzę ❤️ Jak tylko będę mogła to wpadnę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Vanilko.. kawunia pyszna .dzieki ...Wszystkim miłego świętowania a my zabieramy się do pracy ...wiec wybaczcie że moge nie zaglądnąć 👄 U mnie ciepełko słoneczko świeci temp. rośnie więc nareszcie ciepla wiosna przyszła 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry A u mnie przeciwnie - ciepło, pochmurno i wcześniej coś pokropiło. Taka pogoda na ból stawów :-p. Miłej soboty 👄 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) kawunia podana (_)*_)(_)(_)(_)(_)(_) U mnie jest pieknie i ciepło :D takie coś to mi się bardzo podoba ..wreszcie mozna ogrzać kości no i piec można już wyłączyć :D Zulka jak tam twoja sunia ? dorix.. pewnie już szykuje się na komunie :) Ploteczka zajęta dziećmi :) Fruwająca ..a u ciebie jeszcze jest snieg ? teklo.. jak tam udał się wypad ? Vanilko..chodzisz z kijkami ? Daisy ....❤️ Bastylko....❤️ Terix... ❤️ Czekamy na was :O Miłego świętowania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie słoneczko przebija się. Wczoraj ładnie było ,ale chłodny wiaterek od czasu do czasu wiał. Orsejko mam mała kontuzję z kolanem i na razie oszczędzam się,ale już nie długo pogoda jest lepsza to rusze,ale i tak zawsze jakies zajęcie mam ,a tez nie zawsze mogę wyjść babcia .Wychodzimy na zmiane,bo ktoś w domu musi być ,bo nie wiemy co wymyśli. Przed bozym ciałem m przyleci to gdzieś się wyrwiemy. Miłej pogodnej niedzieli życze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! jak miło wejść w niedziele do czytelni i poczuć zapach kawy :classic_cool: Orsejko Vanilko! jesteście wielkie! ❤️ ❤️ ❤️ Wczoraj mieliśmy piękną pogode, wszyscy z krótkim rękawkiem chodzili a moja małżowina krakał że w Kamesznicy będzie śnieg i błoto :P Było sucho i ciepło spacer udał się znakomicie. Zawsze na koniec wypijamy po kawie z termosu i jedziemy do Ochodzitej na obiad. Tak było tym razem, Po 18.00 byliśmy w domu. Dzisiaj pogoda troche „siadła” ale jak nie będzie padać to po południu śmigniemy na godzinke na jowejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×