Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Myślałam, że nikogo nie było a to stronka się zmieniała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko! cenzura przyszła! :P:P:P oj Ty! Ty! takie słowa! :D ale co prawda to prawda. Ja po obiedzie padłam ale potem zrobiłam z małżowiną 16 km wokół jeziora i spoko :P Dzisiaj było wszystko wyjątkowe: pogoda manifestacje - oj serce rośnie! obiad rowery kawa była wyjątkowo pyszna kolacja wieczorny film pan Kot był jakiś taki grzeczny Chyba sie zaaklimatyzowałam w tym wiosennym nowym świetle i moge żyć :D dobrej nocki życzę 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kawusia,herbatka,inna, latte. U mnie trochę słońca i trochę chmurek. narazie 5 stopni. Miłej niedzieli życzę. Trzymajcie się ciepło. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Vanilia te tabsy to na pewno na receptę i chyba tak głupio podpowiadać lekarzowi jakie się chce;):P Ploteczko naklejam plastry rozgrzewające, różne i doopa - nic nie działa:o a te jak paski to ciekawa rzecz, pytanie tylko czy pomagają na nerwobóle? dziś nie śpię od 3.30 masakra jakaś:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo chwal swojego pana Kota, że grzeczny:) chwal i głaszcz kochaną niunię:) Betulka przecież Ty nie będziesz miała teraz balkonu, więc nie masz co ukwiecać, a starego zaraz nie będziesz widziała;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj przytargałam do domu bez z ogródka - trzy rodzaje, pachnie zabójczo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko cieszę się, że z nogą lepiej tylko nie spiesz się z bieganiem;) wszystko pomalutku. powiedz czy musisz mieć wyjęte te wszystkie druty? jeśli tak, to kiedy planują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo chciałam zapytać jak tam Twoje brewki? trzymają kolor? ile to już minęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo wczorajsze śniadanie było cud malina👄 a dodatek dla hormonów szczęścia - coś pięknego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trafiłam wczoraj w totka:P nic a nic, nawet nędznej trójki:o za to 3 osoby mają powód do radości i dobrze, że trzy (mogło być więcej) a nie jedna, bo jedna mogłaby zwariować;):P chociaż ... wariowanie z takiego powodu nie byłoby takie złe:P;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz idę ogarniać jakieś śniadanie, trzymajcie się. buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vannilia
Zulka nerovit można bez recepty i ten drugi tez można bez recepty.Chociaż może zależy jak apteka tyle samo kosztują na co i bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielne Dzień Dobry ❤️ 🖐️ Melduje że trafiliśmy w totka JEDYNKE :D :D :D chłe chłe A! dobra - nie musimy być bogaci! wystarczy że jesteśmy młodzi i piękni :P:P:P Pachną bzy jak szalone - a pod moim oknem kwitnie kasztanowiec. Plotko ❤️- nie oddycham nawet a Ty każdy krok stawiaj ostrożnie żeby nic nie pękło, nic sie nie zepsuło bo szkoda by było, tyle czasu - wytrwaj do końca ❤️ Zulko ❤️moje brewki trzymają sie o dziwo - kosmetyczka nie żałowała starań, zrobione mam dobrze. Czasem robie sobie w domu henne jak chce żeby nie widać było jasnych włosków na brązowym tle ;) Mój Kot wieczorami tak mi patrzy w oczy, śpi na moich kolanach, czasem sztywnieje mi kręgosłup ale nie zrzucam go, chłone te chwile i zapamiętuje na zapas ❤️ ❤️ ❤️ Śniadanko niedzielne: dzisiaj jajka i majonez (bez obaw nie ma go dużo :P ) http://4.bp.blogspot.com/-2ryXuDJvW64/Uw9-2exaVQI/AAAAAAAAAK8/CGMOdvQU6AE/s1600/DSC07597.ARW.jpg wariant z kiełbaską http://2.bp.blogspot.com/-oO6p1Q5rQz0/T0lE8Tv46TI/AAAAAAAABEY/ToRLpQZGZGY/s1600/photo-180.JPG lub wariant dietetyczny jajeczko na grzance http://2.bp.blogspot.com/-RnqVo5x7jeg/UnDhzO8hrKI/AAAAAAAAPMw/dOCJJEv878k/s1600/grzanki-z-jajkiem-i-roszponka+%282%29.jpg Miłej niedzieli życzę wszystkim 🖐️ ❤️ a na reszte dnia pełny półmich domowych wafli z masami i galaretkami :D ❤️ http://2.bp.blogspot.com/-OZnCokyhorU/UNL5c3HC8nI/AAAAAAAAANg/-3_hEUjDrgY/s1600/PC192634.JPG A! Zulko cytryny w Lidlu po 9.60 za kilogram. Już dawno cytryny nie były tak drogie - przywykłyśmy że te owocki zawsze były taniutkie a tu masz... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,Teklo ja poprosze kawałeczek wafelka. Teklo napisz jak czuje się s? Mają juz wybrane imie dla Maleństwa? Zulko mi plastry rozgrzewające pomagały,dawały takie ukojenie. Odnosnie tapów musisz znalezc kogos by nauczyc naklejac,Musi być małzyk z Toba,bo kazde naklejenie to co najmniej 50 zł.A tak kupujesz i co tydzien samemu w domu.Nie wiem jak u Ciebie naklejanie by wyglądało bo Ty masz tez zmiany w kregosłupie szyjnym.A to zaleznie od schorzenia jest naklejanie.Ja miałam z pól roku naklejane,działały i uwierz gdyby nie zabiegi juz miałabym oklejona nogę,bo w to wierzę.Poczytaj sobie w necie na temat kinetapingu. Odnośnie Neurovitu,zawsze mi przepisywała neurolog,jest to zbiór witamin z grupy B.Czy pomagały nie wiem,moze jakies działanie miały ,brałam tez bardzo długo.Na pewno jest to jeden z tańszych leków cos koło 12 zł,brałam 1 tabletke dziennie. Teklo ja na razie tylko próbuję ,stawiam noge tylko na palcach.lżej się chodzi bo nie musze skakać. Ale dzisiaj czuję sie nijak,boli cały człowiek,wszystkie szwy,to chyba jest zalezne od pogody, nawet nie moge ćwiczyć nogi.Małzyk rozpalił w piecu bo trzęsło mnie z zimna.Na dworze 20 stopni a u mnie kaloryfery gorace. Też Zuleczko obudziłam sie przed szóstą godziną,przysniło mi się ,że spię z mysza.Skorzystała na tym Grzecznotka,bo od razu wpuściłam ja z piwnicy. I po spaniu. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko hihi dziękuję👄 Teklo śniadaniowo dogodziłaśnam tak, że do tej pory pełna jestem 👄 Ploteczko czytałam, ze w takich nerwobólach trzeba właśnie łykać witaminy z grupy B, kupiłam B compleks, łykam i na cytrynowo sikam;):P ale zainteresował mnie ten neurovit, jutro kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na chwilkę się oddalę, muszę podlać pelargonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem. doszłam do wniosku, że mój rodzinny to doopa, przecież powinien wiedzieć, że witaminy z grupy B są wskazane przy nerwobólach, a on nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo tak zapytałam o brewki, bo wczoraj zwróciłam uwagę na panią w kasie, miała właśnie permanentny makijaż brwi. nie miała swoich włosków, a same brwi były takie... niebieskawo-sine. tzn. kolor był taki, że od razu rzucało się w oczy, że są wytatuowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa stronka się szykuje, wpisów nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo kiedyś miałaś na ścianie bloku winobluszcz, jest jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro i pojutrze gościmy takiego jednego gryzipiórka;):P ma u nas (tzn. u nas jedno i dwa w terenie) trzy spotkania, za tydzień pewna (tym razem światowej sławy) pani autorka i za kolejny tydzień pan podróżnik też trzy spotkania. dzieje się oj dzieje, nie ma chwili spokoju:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka apropos prania, gdzie będziesz je wieszać na Polnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i odpowiem sobie sama;) pewnie na jakiejś fikuśnej wolnostojącej suszarce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×