Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

dziś jak zwykle jestem na nogach od 6, od 9 do 13 musiałam być w pracy - mieliśmy extra zajęcie - grę miejską dla rodzin. od niedawna mam w swojej ekipie fajną dziewczynę, która ma pomysły i co najważniejsze której się chce coś robić. wszystko sama wymyśliła, przygotowała, znalazła sponsorów nagród etc. - więc zabawa udała się przednie. po 16 padłam jak betka i... spałam 3 godziny:o masakra, ciekawe co będę robiła w nocy;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam świątecznie słoneczko świeci, dziś Zielone świątki Kawka herbatka inka ,latteUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU Na śniadanko roladka z żółtego sera z pieczarkami i piersią, i po kawałku knedla z skrzydełek i marchewki. Pomidorek ,ogórek posypany szczypiorkiem na półmisku. Na deser galaretka z pianką,a lody z lodówki fruwającej. Miłej niedzieli i zdróweczka życzę❤️na razie papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedzielnie o tym, że dziś święto dowiedziałam się przeglądając ulotkę jednego z marketów i tam stało, że dzisiaj nieczynne:P Vanilia dzięks za śniadanie:) a tę galaretkę z pianką właśnie kupiłam i zastanawiam się czy nie zrobić jej dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wczorajszej eurowizji - po raz pierwszy zmienili zasady przyznawania punktów dzieląc je pół na pół między jurorami a głosami telewidzów i co? i to na przykładzie naszego Szpaka pokazało, że powinni odebrać głosy jurorom (od nich Polska zdobyła marniutkie 7 pkt) na rzecz telewidzów, wg których Szpak znalazł się na pudle - był w ich głosowaniu trzeci!!! Brawo Szpak, brawo Polonia, która się spisała głosując na niego!!!! z tej okazji poszłam spać ok 1.30:P dziś poszalałam i pospałam do 7. po nocy za oknem trochę zimno i mokro, ale nie pada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwajaca faktycznie zaskoczyłaś nas, szast prast i jesteś na wyspie;) baw się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisać dalej, nie pisać? jakoś tak czasami tracę animusz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie 🖐️ Vanilko spisałaś się świetnie - śniadanko było pyszne ❤️ ❤️ ❤️ a galaretka z lodówki Fruwającej pucio :classic_cool: Jak to dobrze, że wyjechała i zostawiła pełny zamrażalnik :P Zulko ❤️ ❤️ ❤️ - masz fajnie - też chciałabym mieć pomalowane i przyjść na gotowe. Ale tak nie mam - sama łapię za wałek i tyram. Pocieszam się, że za to mam "ulgowo" w innych sferach życia ;) Fruwająca! :D ❤️ to my tu żyjemy Twoimi kretami, kunami i łasicami a Ty brylujesz na brytyjskich salonach????!!! :D jak to tak?! :D Baw się dobrze na Wyspach licze na to, że tam nie "pracujesz" tylko odpoczywasz(?) ❤️ 👄 Zulko - Jaga mi sie bardzo podoba! :D ale dla maluszka jest dużo fajnych zdrobnień nie mających nic wspólnego z babą jagą :D:D:D BeTulko - myslałam o Was ale zapomniałam napisać: GRATULACJE 🌻 👄 ❤️ Ciekawe jak spędziliście ten świąteczny dzień? Dzisiaj JA zrobiłam ciasto z rabarbarem i bezą - zapraszam (__############__)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wpinkalam ciasto z rabarbarem od Teekli, wcześniej zakąsiłam galaretkę od Vanilki (może być z pianką :-p) i poprawiłam lodami z lodówki Fruwającej :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, właśnie przeczytałam, że kupiłaś galaretkę z pianką - to taką serwowała Vanilka? jeszcze nie widziałam takowych...ale i nie szukałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo :-), dziękuję - dzień spędziliśmy jak co dzień ale byliśmy wspólnie u fryzjera, siedzieliśmy obok siebie i 2 panie nas dopieszczały :-D - będzie to nasza tradycja od teraz :-)- zawsze razem! Dzisiaj dzieci wpadły z szampanem i po toaście zjedliśmy po kawałeczku ciasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowo Teklo ano pod względem remontowo-naprawczo-twóczo-wykonawczym (np. sam zrobi szafę) itp. mam dobrze, palcem nie muszę ruszać:P choć z drugiej strony to kiepsko, bo sama nic z tych rzeczy nie potrafię:o no dobra, malować wałkiem i owszem, ale nic poza tym:P za to w kuchni mam przechlapane, małż tylko kurczaka zrobi od czasu do czasu. chociaż podejrzewam, że umiałby więcej tylko mu się nie chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka tak właśnie kupiłam taką galaretkę z pianką, w tesco trafiłam na trzy smaki truskawki, cytryny i owoców leśnych. dziś zrobiłam truskawkową i powiem tak: doopy nie urywa;):P owszem wizualnie fajnie to wygląda chociaż galaretka nie jest tak przeźroczysta jak zwykła, ale w smaku taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zulka truskawkową zjadłam, chociaż chodź za mną trzęsidupka na sobotę zrobię i serniczka z mango będę miał druga połówkę Betulko jak ja lubię jak mi myją głowę u fryzjera:) Na piątek się zapisałam. Trochę się odstresuję. wyślę coś na @ za chwilkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulka_
właśnie pogadałam sobie z Majką - pozdrawia nas wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×