Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

japoński

Polecane posty

Gość gość

co sądzicie o nauce japońskiego? czy to opłacalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli planujesz wyjazd do Japonii to tak, albo jeśli chcesz potem mieść pracę związaną z Japonią - jakaś ambasada, tłumacz, w galeriach sztuki się przydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się uczę w Raku gaku japońskiego bo planuję wyjechać na kilka lat do pracy tam. idzie całkiem nieźle, myślałam że o wiele gorzej będzie. sama na pewno uczyłabym się o wiele więcej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakim mieście jest to całe RakuGaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauka niespotykanego języka zawsze jest dobrą inwestycją, ma się w CV coś wyjątkowego wtedy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że to bardzo opłacalne. Egzotyczny język zawsze zwiększa szanse na rynku pracy. Ja uczyłam się trzy lata japońskiego w http://www.makilen.pl/ i dzięki temu udało mi się w końcu znaleźć pracę, z której jestem zadowolona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam troche japonskiego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysł super, jest to język niespotykany, więc dający możliwości znalezienia pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam, ale nauczyłam sie tylko hirigany, potem mnie przerosło troche. Skomplikowany język. A w Gdańsku nie bylo żadnej dobrej szkoły językowej (szukam od 3 lat na angielski i tragiam tylko na gigantow ktorzy cenia zysk a nie nauke innych) to sama odpuscilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauka języka obcego zawsze jest opłacalna;) szczególnie jeśli jest to język niezbyt popularny, a do takich japoński należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padadeszcz1
gość z 02.09 - a patrzyłeś w Gdańsku Akademię Językową? Oni maja bardzo dobry angielski. Co do japońskiego - nawet mieszkając w Japonii nie musisz znać japońskiego perfect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariazLibiąża
Język na pewno ciekawy i daje szanse na znalezienie pracy, jednak tak jak wyżej... lepiej perfekcyjnie znać angielski niż japoński jako tako. Z tego założenia wyszłam ucząc się angielskiego w Lincolnie i francuskiego... zostałam przy jednym i dobrze mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×