Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gośćd

prawo jazdy kat D kraków

Polecane posty

Gość gośćd

gdzie najlepiej zapisać się na prawo kat d??? i czy ciężko zdać egzamin???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej do takiej szkoły, która ma plac manewrowy w okolicy mord-nowohucka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam polecam szkołę Albar, nauczyli mnie w kilkanaście godzin więcej, niż moja pierwsza szkoła w całe 40 i niedługo potem w końvu udało mi się zdać. Do tego fajna, bezstresowa atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tylko spamerko że Albar nie prowadzi szkoleń na kat D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do prawka na kategorie D zostałem swietnie nauczony w szkole www.manewr.com.pl z Wrocławia. Tam tez pozniej miałem egzamin, który zdałem bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trokisan
Ja kat D robiłem w OESie. Uczy tam bardzo obry instruktor w kat D Marek Madej. Bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu, co więcej zrobił to tak dobrze, że zdałem za pierwszym razem :P Także mogę Ci polecić tą szkołę :). Jak chcesz zerknij jeszcze na ich stronę http://www.oes.krakow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HenrykTurkow
Sprawdź OES Kraków - bradzo dobry ośrodek z wysoką zdawalnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janerski
warto robić w oes kraków, tam masz cały pakiet z kwalifikacjami, certyfikatem. psychotesty też trzeba robić. a tak można to za jednym zamachem zrobić żeby nie rozbijać zbytnio w czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faskulski
właśnie słyszałem, że u nich jest o tyle spoko, ze wszystko jest w jednym miejscu i nie trzeba się użerać z biurem, bo pracownicy tam wszystko ogarniają i dopasowują. Nie wie ktoś jak będzie teraz z kursami po nowym roku? tzn jakbym chciał przeszkolić kilku potencjalnych pracowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janerski
o to już musisz zadzwonić do biura, nie wiem czy dają jakieś zniżki, czy coś, czy indywidualne szkolenia. wszystko przecież możesz dogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabski
jeżeli chodzi o kurs na d i oes kraków to warto iść do Andrzeja Kalety jak coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również zdawałem prawo jazdy tej kategorii. Jeżeli też planujecie je zdać to mogę wam polecić wykonanie badań psychologicznych w www.autosugestia.com.pl w Gliwicach. Osoby zdające egzaminy na prawo jazdy kategorii D i C muszą przejść specjalne badania psychologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kat D możesz zrobić tutaj https://www.oes.krakow.pl/. Możesz zrobić tam tez badania dla kierowców także wszystko w jednym miejscu. Ja u nich robiłam prawko i wszystko było w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek

o tak, też podpisuję się pod OES w Krk, ja robiłem u Andrzeja Kalety i bardzo dobrze wspominam, rzeczowy, konkretny i potrafi przekazać całą wiedzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robsoo77
Dnia 4.05.2019 o 14:44, Gość Maciek napisał:

o tak, też podpisuję się pod OES w Krk, ja robiłem u Andrzeja Kalety i bardzo dobrze wspominam, rzeczowy, konkretny i potrafi przekazać całą wiedzę. 

właśnie i ja go wybrałem kilka dni temu jako swojego instruktora, dobrze że to porządny instruktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor

Ja też robiłem Kat D w Oesie tyle tylko że u Marka Madeja. Spoko koleś. Spoko kurs. Egzamin zdany za pierwszym razem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek

Dzięki za info o oesie jestem właśnie po zdanym egzaminie na kat D i spokojnie mogę polecić Andrzeja Kaletę dobry instruktor. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba

Jeżeli chodzi o prawko na kat D potwierdzam świetne kursy mają tutaj https://www.oes.krakow.pl/. Robiłem u nich kurs u Tomka Żarskiego - super facet i dobry fachowiec. Zna się na rzeczy i umie przekazać wiedzę. Mają dobry sprżet i są zorganizowani. Także spokojnie można u nich robić kursy. Dodatkowo jeszcze robiłem u nich kwalifikacje wstępną i psychotesty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba

Jeżeli chodzi o prawko na kat D potwierdzam świetne kursy mają tutaj https://www.oes.krakow.pl/. Robiłem u nich kurs u Tomka Żarskiego - super facet i dobry fachowiec. Zna się na rzeczy i umie przekazać wiedzę. Mają dobry sprzęt i są zorganizowani. Także spokojnie można u nich robić kursy. Dodatkowo jeszcze robiłem u nich kwalifikacje wstępną i psychotesty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż kat D robił w autodrive.com.pl. Zresztą ja tez robiłam u nich prawko> Są w porządku. Dobrze szkolą, instruktorzy z odpowiednim podejściem do kursanta i co najważniejsze mają dobre efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze uczą jeździć w Oesie w Krakowie. Robiłam u nich kat A,B i D. mają dobrych i cierpliwych instruktorów z poczuciem humoru i z odpowiednim podejście do kursantów. Spokojnie i przystępnie tłumaczą co i jak. No i są pozytywne efekty. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kursy na prawko to w Radomiu spokojnie mogę polecić Szkołę Delta. Robiłam u nich kurs na prawko i było super. Mój brat ostatnio robił u nich kurs na autobus Tez jest zadowolony. Tym bardziej że zdaliśmy egzaminy bez najmniejszego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawko na autobus robiłam w Oesie u Tomka Fierdonka. Nauka przebiegała bezstresowo i sprawnie. Facet ma wiedzę i doświadczenie. służy radą i potrafi dobrze nauczyć. Egzamin zdałam bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irenairenel dzięki za info o panu Tomku Fierdonku. Właśnie jestem po zdanym egzaminie na prawko na autobus. W pełni się zgadzam z twoją opinią pan Tomek super instruktor. Przystępnie i rzetelnie prowadzi szkolenie, potrafi nauczyć jeździć autobusem każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×