Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćmarlena

Klub Sportowy Alpino Katowice OPINIE

Polecane posty

Gość gość
co do szkoleń ... powiem tak, byłam rok temu i było fajnie, nie ukrywam, że szkolenia są na bardzo wysokim poziomie, nowoczesna metodyka i wspaniali instruktorzy, więc moim zdaniem warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz są ferie, więc rodzinnie przeżywamy je weekendami w Alpino ;) w normalne dni wysyłamy dzieciaki na zajęcia, by spędzały czas aktywnie i się nie nudziły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od stycznia chodzą na zajęcia z tenisa ziemnego, na razie wrażenia super jestem zadowolona, zajęcia prowadzone są przez pana Piotra, wspaniały trener, sympatyczny, ale bardzo mobilizujący i motywujący do działania precyzja, spokój i opanowanie, to jest to co cenię najbardziej w tym instruktorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o fajnie, ja też mam zamiar zapisać się na tenisa ziemnego kurcze, dawno nie trenowałam, nie wiem jak to będzie, a kondycja przez zimę naprawdę zerowa... też tak macie? :D masakra jakaś jak ta zima zamula no ale nie ważne, biorę się za siebie i do klubu alpino ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syn był z tym klubem na obozie letnim było super doskonała organizacja, opiekunowie naprawdę dbali o to by dzieciakom niczego nie brakowało super, że organizują obozy sportowe , bo to dla dzieciaków duża szansa i duże możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo się można tutaj nauczyć, bo mają świetnych instruktorów moje dziecko chodzi na lekcje narciarstwa jest zadowolone , chętnie chodzi na zajęcia i widzę , że efekty również są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z którym trenerem narciarstwa ma zajęcia? z P. Janem czy z P. Tymoteuszem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko ma lekcje z panem Tymoteuszem i jest zachwycone ten pan ma podejście do dzieci i potrafi ich nauczyć jak najlepiej potrafi więc polecam jego :) bo nie znam tego drugiego pana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, pan Tymoteusz jest super! uważam,że potrafi odpowiednio zorganizować dzieciom lekcje, do tego potrafi przekazać wiedzę i umiejętnościw sposób zrozumiały i konkretny moim zdaniem jest najlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak często odbywają się zajęcia jazdy na nartach? w tygodniu? po ile godzin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem bardzo zadowolona z tego klubu sportowego całą rodziną jesteśmy zapisani na zajęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córka chodziła tu kiedyś na lekcje jazdy na nartach dziś narty stały się jej ogromną pasję i to właśnie w tym się kształci, w tym odnosi sukcesy jesteśmy dumni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moje dziecko kiedyś było na koloni sportowej z tym klubem i bardzo sobie chwaliło teraz już nie jest takie małe, dlatego nie zapisuję je na kolonie ah, jak te dzieci szybko rosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę zajęcia w klubie fitness i jeśli jest tu ktoś podobny, to w Katowicach jest świetny klub oferujący wiele usług w tym zakresie. Odsyłam na stronę www.altusfitness.pl. Tam znajdziecie wszelkie informacje dotyczące cen i usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapisałam córkę na rolki i jest zachwycona w sumie ja również, bo widzę, że zajęcia sprawiają jej ogromną radość, do tego nie ma czasu na głupoty i siedzenie przed laptopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×