Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Praca w weekendy

Polecane posty

Gość gość

Hej! :) Przyjęłam się do pracy w jednej z restauracji (pracuje bez umowy) Na samym początku jak tam przyszłam powiedziałam, że nie mogę przychodzić w weekendy, bo się uczę-nie było problemu. Teraz jest czas komunii, dostałam telefon, że muszę się sprężyć i być we wszystkie weekendy w maju czego nie dam rady zrobić. Powiem jeszcze, że Pani, która mnie zatrudniała poszła na macierzyński i sprawy kelnerek zostały powierzone jednej z barmanek, z która nie ma w ogóle rozmowy, wszystko musi być tak jak ona sobie wymarzyła. Co zrobić w tej sytuacji? Przytaknąć i powiedzieć, że przyjdę? Czy wykłócać się, że umowa (słowna) była inna? Jestem między młotem, a kowadłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam ten sam problem, do czasu aż moja znajoma poleciła mi żebym poszukała czegoś innego i podesłała mi stronę z ofertami pracy. rekrutacyjna rewolucja Szybko znalazłam pracę i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli pracujesz na czarno to mogą Ci podziękować z dnia na dzień. Na Twoim miejscu poszukałbym normalniejszej pracy gdzie dostaniesz jakąś umowę na jasnych warunkach. Od siebie mogę polecić http://www.lsj.pl/. Sam znalazłem tam prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×