Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ImieRozzy

Sposób na ciecierzycę

Polecane posty

Gość ImieRozzy

Zawsze lubiłam ziemniaki i kluski, a ostatnio posmakowałam u kumpeli ciecierzycy w warzywach no i się zakochałam! Co prawda ona kupiła gotowca w słoiku (z międzychodu, może kojarzycie, bo dla mnie to była nieznana firma) ale mega mi smakowła. Miłe odróżnienie w diecie. W ogóle ona jest wegetarianką i zaczęła mnie przekonywać do cieciorki i tak myślę, że chyba zacznę wprowadzać ją do diety. Przepisów w necie jest dużo, ale czasem to ładnie wygląda tylko na zdjęciu, zatem mam prośbę – podrzućcie może jakieś sprawdzone pomysły, z góry dzięx!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościagot
wczoraj "oddaj fartucha" gotował zupę ale z soczewicy - kolejny przepis równiez chętnie podłapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cappuccino_bez_cukru
Haha, też jadłam tą ciecierzycę o której napisałaś. Ja akurat znam Międzychód bo jestem spod Poznania, w Wielkopolsce chyba każdy to kojarzy ;) ale np. mój mąż jest z Krakowa i nigdy wcześniej nie słyszał o tej firmie. Poszukaj inspiracji na stronie z wegetariańskimi przepisami, znajdziesz b. duzo pomysłów na ciecierzyce, np. kotlety z ciecierzycy albo nawet bezglutenowe ciastka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×