Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zasłaniacie balkony?

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj było tak ciepło i sobie pomyślałam że trzeba jakoś wykorzystać balkon postawić roślinki jakiś fotelik coby można sobie posiedzieć w cieplejsze dni i poczuć trochę swobody :P No właśnie tylko swobody nie mogę poczuć jak mam balkon cały odsłonięty i sąsiadka się na mnie wpatruje jakbym robiła nie wiadomo co :/ Jaki macie sposób na zasłonięcie balkonu przed wścibskimi sąsiadami? Miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam tego problemu, chociaż rozciągnęłam sobie siatkę w jednym końcu balkonu i mam na niej dzikie wino jak wypuści liście, to mam taki trochę małpi gaj zacieniony można też pokombinować z roletą z bambusa czy trzciny albo nawet materiałową jakąś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bambus na dole, bokami i częściowo z przodu różne pnącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam taśmy zamontowanie między szczebelkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam sąsiadów naprzeciw balkonu. A sąsiadce pokaż język, moze przestanie się wgapiać. Poza tym pewnie jej sie znudzi to gapienie. Nie wiem czemu to ci przeszkadza, naga tam na tym balkonie siedzisz? Poza tym tak samo ty ją widzisz jak ona ciebie, więc jesteście w takiej samej sytuacji. Chyba przesadzasz nieco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz tam naga :P Nie lubię jak się na mnie gapią mam już wystarczająco stresów w pracy z tego powodu :< sąsiadów mam wścibskich i widzę ich zarowno z przodu jak i po bokach to... irytujące!! :< o taśmach balkonowych nie słyszałam może dostanę coś takiego w markecie jutro podjadę po robocie i sprawdzę zrobię sąsiadom psikusa i się odgrodzę, a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, faktycznie tam było :p Już kupiłam kolor brązowy zjem śniadanko i zabieram się za montowanie :d ale się cieszę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja planuje najpierw remont tarasu. Mieszkamy w starym domu, który jest bardzo klimatyczny ale niesety wymaga duzych nakladów pracy. Mamy stylową posadzkę która chcemy naprawic bo już niezle popękała. Ktos może zna te firme z Opola http://www.julispec.pl.? Wiem ze maja duze doświadczenie w tego typu pracach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celina41
Najlepiej sprawdzają się do tego rośliny pnące. Wiele takich okazów znajdziesz na pewno w sklepie ogrodniczym na: http://florexpol.eu/322-rosliny-pnace , mają naprawdę wiele fajnych propozycji godnych uwagi i w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×