Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amanda06

Ratunku moje włosy!

Polecane posty

Od kilku miesięcy próbuje pomalować włosy na blond i z czarnego (farbowanego naturalny to taki ciemny blond) zeszłam na brąz a wczoraj pomalowałam na blond i jest Tragedia włosy są miejscami lekko rude żółte i brązowe farba była dokładnie nałożona (dwa opakowania). Co robić za trzy dni muszę mieć ładny kolor włosów i tu proszę o rade co robić? Mogę pomalować je znowu na ciemno wiem że trzeba odczekać około 2 tyg od ostatniego malowania ale ja się wstydzę tych włosów a z drugiej strony boję się że mi nic na głowie nie zostanie! Kiedyś miałam grube kręcone zdrowe włosy a dziś mam ciennikię siano które się kręci mam je do biustu. Co zrobić na fryzjera mnie nie stać w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj na forum Anwen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję przedłużyć i pofarbować włosy :) Great lenghts robi dobrą robotę w tej kwestii, miałam podobny problem, jestem zadowolona, mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj tzw tonowanie włosów tu masz link jak się to robi , https://www.youtube.com/watch?v=EBlvVyCsKH8 , a jeżeli chcesz poprawić kondycję to może spróbuj olejowania włosów filmiki na ten temat znajdziesz na yt ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basia45 - czy ty umiesz czytać ? Dziewczyna chyba wyraźnie napisała że nie ma teraz kasy a ty jej proponujesz przedłużenie włosów ? Skończ z tą marną reklamą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za uważne czytanie ;) pomalowałam na czarno włosy ładnie farbę przyjęły nie zniszczyłam ich bardziej i wszyscy mówią że ładnie mi w nich to tak gdyby ktoś był kiedyś w podobne sytuacji teraz zostało mi je aby odżywkami podleczyć i podciąć końcówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×