Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość54321

Zdrada a masturbacja

Polecane posty

Gość gość54321

Mam 20 lat i jestem z dziewczyną już od 8 miesięcy. Od początku gimnazjum masturbowałem się pod różne zdjęcia kobiet, czesto wchodząc na czat i pisząc w ten sposob z innymi facetami. Moja dziewcyzna o tym nie widziała ponieważ się tego wstydziłem i jej o niczym nie mówiłem. Nie potrafiłem skonczyć masturbacji i dalej to robiłem będąc z nią w związku, nawet na jej koleżanki, jednak z dużo mniejsza częstotliwością niż gdy byłem sam. Ona okazała się być dobrą osobą i mnie z tym nie zostawila, pomimo tego że ją to bardzo zabolało. Nie masturbuje się juz od tygodnia, jednak ona boi się że ją kiedyś w przyszości zdradzę. Czy to ma jakiś wpływ na to, że mógłbym zdradzić swoją kobietę? Nie uważam się za taką osobę i według mnie nie jestem do tego zdolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ma lat Twoja dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość54321
Ma 18 lat i nigdy mi nie brakowało nic z jej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie nie ma do Ciebie 100% zaufania, porozmawiaj z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość54321
Rozmawiamy o tym cały czas, ale ona mi kompletnie nie ufa, nigdy nie chciałem jej zdradzić a ciągle mnie o to podejrzewa, że jej w przyszłości tak zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ją ktoś kiedyś mocna skrzywdził i dlatego Ci nie ufa, ma jakiś uraz z przeszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość54321
Z tego co wiem, (a mówimy sobie o wszystkim) to nikt jej nie skrzywdził, tylko jaj jej wywinąłem taki numer :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz jej pokazać, że zasługujesz na jej zaufanie. Pamiętaj, że to podstawa związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, jak sie masturbujesz nałogowo, myślisz przy tym o innych kobietach, w tym jej koleżankach to wcale sie dziewczynie nie dziwie, ze Ci nie ufa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość54321
No wiem. Walczę z tym i nie chce już tego więcej robić, widzę że to rujnuje moje życie, ale czy to ma wpływ na zdradę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro zabawiasz się sam ona nie jest pewna czy w końcu nie będziesz chciał do tego kogoś innego niż ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość54321
Beznadziejna sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoim wyjściem jest- nie rób tego, odzyskaj jej zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za pierdoły. Jesteś facet na najlepszej drodze, aby Twoja dziewczyna wzięła Cię pod buty. Mężczyzna musi opróżniać regularnie prostatę, bo drobne zmiany w jej obrębie związane z oddziaływaniem związków zawartych w magazynowanym płynie zaowocują nowotworem na starość. Jeżeli Twoja dziewczyna źle czuję sie z faktem, że się masturbujesz, to niech sama doprowadza Cię do wytrysku. Jeżeli nie, to niech spada na drzewo, bo jest niedojrzałą, zaborczą gówniarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc54321
Rozumiem ze trzba sie oprozniac ale nie powinienem przypalac sie na inne babki bedac z nia w zwiazku, ona nie czuje sie zle z faktem masturbacji tylko tego pod co to robilem, czytanie ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×