Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monia2609

Majówkowe grillowanie

Polecane posty

Czas grilla rozpoczyna się na dobre, zwłaszcza w majowym okresie. Watek ten ma ulatwic zorganizowanie grilla i kupienie tanszych produktow. Oszczedzanie kasy zawsze na miejscu. Na poczatek polomarket i karkowka za 11,99 zł. Mają też fajne grile, jakby ktos jeszcze nie miał:) http://www.polomarket.pl/gazetki/18/#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grile w Polo bardzo solidne. Kupiłam, wybrobowalam. Szybko sie w nich rozpala i widac, ze starczą na ładnych kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za żałosny spam? WON debilne reklamowe kretynki!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W polo mają aktualnie promocje na kiełby śląskie. Z innych produktów to standardowo piwo i np oliwa - idealna jako podstawa marynaty paprykowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wolę grillować rybki - smaczniejsze i mniej tłuszczu ;) ostatnio ciekawie przyrządziłem łososia. Polecam wypróbować! Marynata jest prosta: bierzemy cytrynę, oliwę, pieprz, sól i rozmaryn. Wszystko mieszamy ze sobą - rzecz jasna oliwa tylko dla smaku, więc nie przesadzajmy. Główną rolę powinien grać rozmaryn zaprzyjaźniony z sokiem z cytryny. Jak już łosoś sobie przejdzie marynatą, to na grilla, posypać rozmarynem i piec po 4 minuty z każdej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - co do marynaty paprykowej :) Bierzemy oliwę (polecam szczególnie monini, w polo na promocji), siekamy czosnek. Do kubka wsypujemy dwa rodzaje suszonej papryki - chilli i słodką. Proporcje zależą od gustu. Wlewamy oliwę, wsypujemy czosnek. oliwy ma być tyle, by marynata była bardzo gęsta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, z pewnością wypróbuję! Ten przepis na łososia też wygląda elegancko ;) chociaż ja spróbuję z pstrągiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypróbowałem ostatnio ten przepis na łososia, co podaliście wyżej (był na promocji w polo, więc nie omieszkałem sprawdzić) i naprawdę daje rade! Mięso jest soczyste i wyjątkowo orzeźwiające :) w połączeniu z sałatką grecką naprawde wymiataja na każdym grillu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×