Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Noclegi Kraków

Polecane posty

Gość eraaa

Podpowiem portal meteor-turystyka.pl mają duży wybór obiektów noclegowych, z każdego miejsca w Polsce tak naprawdę. Ostatnio to sobie wypatrzyłem tutaj tani fajny komfortowy hotel w Kielcach – musiałem pojechać w Świętokrzyskie zawodowo pierwszy raz w życiu tak nawiasem mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornel Połeć

Jeżeli ja jestem w Krakowie zawsze wybieram ok apartament. Wygodnie i komfortowo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka

Zgadzam się całkowicie z pozytywnymi opiniami na temat ok Apartaments. Kiedy tylko jestem na delegacji służbowej chętnie tu zachodzę. Doskonałe miejsce na odpoczynek po ciężkim dniu w pracy. Czysto i wygodnie za cena na każdą kieszeń. Polecam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleks

Jeśli Kraków i pożadny nocleg to tylko OK Apartaments! Super warunki jeśli chcesz się wyspać po całym dniu zwiedzania miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina.

Jeśi nocleg w Krakowie to rzeczywiście OK Apartaments.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Wygodny nocleg w Krakowie polecam w OK Apartamentach. Jest na prawdę w porząku, gdyż korzystam nie raz.Bardzo miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

OK Apartaments jest czałkiem wygodny i przestronny, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale wybierając sie na kilka dni do tego miasta rzeba liczyć się z tym, że Kraków nie należy do najtańszych miast jeśli chodzi o turystykę. Niemniej jesli dobrze się zorganizujecie i odpowiednio wcześniej poszukacie noclegów to można oczywiście znaleźć wygodne i komfortowe noclegi. Przejrzyj sobie ofertę grupy hotelowej Accor:
https://www.accorhotels.com/polska/thematic/krakow-hotele-blisko-rynku.pl.shtml
Są tam hotele i droższe i tańsze. Dobrą ofertę posiada hotel Ibis Budget, w którym z tego co widzę można przenocować już za 119 zł. Moim zdaniem nie ma się co zastanawiać w przypadku dokładnie tej oferty.


Na stronie jest poza tym lista ich hoteli blisko rynku. w Krakowie polecam poruszanie sie głównie komunikacja miejską z uwagi na to, ze znalezienie miejsca do zaparkowania może być dość problematyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Z

Nie w samym Krakowie, ale nieopodal (autem kilka minut drogi) polecam serdecznie https://grand-house.pl/rooms-apartments/ Miejsce idealne na spotkania biznesowe, a i piękne otoczenie natury robi wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata

Bardzo fajne sa pokoje w szkolnym schronisku mlodziezowym na sokolskiej i grochowskiej, czysto a wogole blisko centrum. tanio, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka

W zeszłym roku nocowaliśmy całą grupą w ssm w krakowie na sokolskiej. Bardzo polecam, tanio, wygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy

hmmmm w sumie fajnie jest spać dalej od centrum, ze względu, że ciszej i nie stoi się w korkach, a w krakowie to akurat dramat z tymi korkami. Wydaje mi się, że fajna opcja to jest np. best western efekt express przy opolskiej - nowoczesny duży hotel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystynka Pidek

Tak jak kilka osób tutaj z przyjemnością i pełną odpowiedzialnością za swoje słowa polecam OK Apartament. Wygoda, komfort wszędzie blisko no i bezpłatny dostęp do internetu jeżeli na wyjeździe chcielibyście się skontaktować z przyjaciółmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×