Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sonia029

Szczupły członek i brak satysfakcji z seksu

Polecane posty

Gość Sonia029

Witam Mam cudownego chłopaka i wszystko byłoby super gdyby nie rozmiar jego członka .. Jest bardzo szczupły . Nie wiem co robic bo kochając sie w ogóle nie czuje, że jest we mnie . Jestem załamana, ponieważ każda inna sfera naszego życia układa sie świetnie . Tylko w łóżku, pomimo tego iż jest namietny i kreci mnie - mam łzy w oczach, ponieważ go nie czuje .. Co robic ? Czy są jakies sposoby, pozycje ? Nie chce z nim otwarcie o tym porozmawiac, nie chce go urazic.. z drugiej strony boje sie ze ten fakt moze doprowadzic do rozpadu związku . Prosze o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dojrzałą kobietą i muszę ci napisać, że sex jest waży w związku. Jeżeli na początku wydaje się mniej ważny niż uczucie które was łączy, to z czasem będzie to psuć wasz związek. Jesteś młoda i potrzebujesz zaspokojenia, więc albo wystarczy ci orgazm łechtaczkowy albo porozmawiaj z seksuologiem o możliwych pozycjach które mogą przynieść orgazm. Mój facet ma małego i też go nie czuję, teraz po wielu latach wiem, że zrobiłam błąd wiążąc się z nim, bo nie wiem co to dobry sex i zaspokojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×