Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Muzyka klubowa brzmi naprawde chamsko

Polecane posty

Nie ma w niej żadnego uroku, żadnej magiczności, żadnego piękna, ot natrętne rytmiczne dźwięki do których naćpani ludzie podrygują rytmicznie cialem :P Chyba w ogóle nie lubie jakiejkolwiek muzyki tanecznej, i zdecydowanej większości elektroniki. Ktoś ma takie same odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dość juz gadania ludzi ktorzy ciągle się czepiaja innych ze słuchają czegos bez głębi, bez przekazu, bez wartości. Gdybyś naprawdę miała dobry sluch uslyszalabys tandete w tej muzie która zapodajsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie lubie metalu, glowa mnie od tego boli, nie rozumiem jak mozna tego sluchac, muzyka powinna byc przede wszyskim relaksująca, a nie podnosząca ciśnienie i tętno jak to robi metal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jaka, zwykła techno rąbanka vs house z wokalem czy trance to nie to samo , poza tym ty nie jesteś obiektywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to muzyka do tanczenia, nie zachwycania sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapodaje tutaj żadnej "muzy", "muza" to może być disco polo, natomiast metal to muzyka :P To słowo kojazy mi się z bylejakością, z takim byleczym puszczonym przez gimbusa z komórki i nie pasuje mi do wiekszości szeroko pojętej muzyki rockowej. :P Wiem, czepiam się szczegółów. :P A co jest tandetnego w takim Death, skoro powinnam dostrzec w tym tandete? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie którzy się ponizaja lubią się wywyzszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" muzyka powinna byc przede wszyskim relaksująca,a nie podnosząca ciśnienie i tętno jak to robi metal " mnie metal relaksuje i głośno puszczony doprowadza moją przyjemnośc do maksimum :) Nie budzi we mnie agresji, ale czasami dobrze współgra z moimi emocjami gdy jestem wsciekła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo to muzyka do tanczenia, nie zachwycania sie. " Taki dyskotekowy taniec do tych rytmicznych dźwięków musi być nudny :) może jestem dziwna ale nie rozumiem do w tym ludzie widzą. i są ludzie słuchający takiej muzyki w domu. Tak więc nie jest tylko do tańczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu podobasz się sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co to jest muzyka klubowa i mam to w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się. muzyka klubowa to pseudo-muzyka. większość debili i prostaków słucha tego czegoś. natomiast black metal to podobna "rąbanka". tyle że z jakimś klimatem, ale jednak rąbanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ani klubowe techno szity ani metal nie są muzyką, sorry :P No może jedynie ten lżejszy metal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"natomiast black metal to podobna "rąbanka". tyle że z jakimś klimatem, ale jednak rąbanka. " Black metal rąbanka? Raczej death metal jeśli już, własnie w black metalu chodzi głównie o klimat i wbrew pozorom nie jest wcale najcięższym gatunkiem metalu, choć jest bez wątpienia najbardziej mrocznym, złym :P Poza tym najcięższe gatunki metalu to już znacznie bardziej skomplikowana muzyka niż jakaś techno łupanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dla mnie ani klubowe techno szity ani metal nie są muzyką, sorry" ale dlaczego muzyka nie jest dla ciebie muzyką? :) Z ciężkim metalem trzeba się osłuchac, by odkryć jego piękno, ale niektórzy wola oceniać po pierwszym wrażeniu. W przypadku muzyki klubowej jest inaczej, nie ma w jej przypadku żadnej trudności w odbiorze, jest banalna, zgrzebna " zabójstwo dla twoich uszu cool.gif https://www.youtube.com/watch?v=Bs4J8-TsqTg " Nuda, banał, skoro to jest dobry kawałek, to chyba nigdy się nie przekonam do tej muzyki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubie szwedzki house :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam lubię muzykę taneczną, np taką Lambadę :D i lubię też Metal. A co do muzyki tanecznej, to zależy jaka to muzyka, bo byle g****a nie ruszę. Z muzyki popularnej to najbardziej za muzykę wartej uwagi można uznać Rocka, ponieważ trzeba jednak umieć grać na instrumentach, tworzyć riffy, grać solówki. Rap- tutaj wystarczy kradzież, np podkradany sampel z innego kawałka i stworzony do tego bit i tekst Jedynie flow trzeba sobie dobre wypracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×