Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Do kobiet skarga na asesora komorniczego

Polecane posty

Gość gość

Sytuacja jest poniekąda zabawna i irracjonalna. Ex jest zadluzony okolo 12 tys. Zostal skazany prawomocnym wyrokiem za zlosliwe uchylanie sie od placenia alimentow. Od tego momentu czyli srednio od pol roku placi alimenty w miarę regularnie,ale nie splaca dlugu. Ostatnio dowiedzialam sie ze mimo braku splat asesor komorniczy- kobieta poinformowala go telefonicznie ze jego dlug to ....okolo 5 000- mimo braku splat i tego, ze sama wystosowala pismo niezbędne prokurator i policji, gdzie wylicza ze dlug to wlasnie okolo 12 tysiecy:) Od momentu placenia ex alimentow biezacych wyslalam pismo do kancelarii komorniczej, zeby nie sciagali alimentow biezacych, bo dluznik wplaca je w miare regularnie zaznaczając przezornie, ze oczywiscie nie zawieszam sciagalnosci pozostalego dlugu tj, wspomnianych 12 tysięcy. Ten debil asesor komorniczy "cytuje "wpisala te dane w kalkulator komorniczy i zle jej wyliczylo.."Nie komentuję nawet, bo to taka żenada, ze brak slow. Rozmawaialam z nią i zero pokory, powiedzenia przepraszam, jakiejkolwiek chęci zalagodzenia tego co zrobila. Gdy powiedzialam jej ze jest zwyczajnie bezczelna(najpierw chciala mi wmowic ze to nie jej wina, bo to ja zle pismo a propos zdjecia alimentow biez napisalam) rozłączyla się, po prostu ,ot tak. ..Przy 2 rozmowie stwierdzila ze popelnila blad faktycznie i juz naliczyla dobrze dlug czyli jest 12 tys i cytuje "sprawę zamyka". Przy tym wszystkim chamski ton, pyskowka, zero pokory i oczywiscie przepraszam nawet nie uslyszalam, ale za to jak zawsze ze"jezeli jestem z uslug tejkancelarii niezadowolona to mam ja sobie zmienic". Glowny komornik, tez kobieta, o zaistnialej sytuacji wie i zostawila to bez jakiegokolwiek oddzwięku. Niby pomylka jest sprosotwana, ale po moich licznych interwencja i tlumaczeniu temu debilowi ,asesorce komorniczej jak mam wyliczyc dlug....Wiem, ze to nieprawdopodobne, ale takie imbecyle tam pracują. Sama bylam zazenowana , ze to robię a ona nie rozumie co mowię... nie wiem czy mam teraz napisac skarge na komornika do sądu i izby komorniczej nadmieniając o tej sytuacji i podejsciu do obowiązkow tej asesorki i braku reakcji komornika nadzorującego . Nie wiem jak to rozgryzc. Wiem ze teraz oni wysla oficjalne pisma z konkretną kwotą zadluzenia do mnie i prawdopodobie do ex. W obliczu tego nie wiem czy jest sens tę skargę pisac, tym bardziej ze kosztuje to 100zł. Z 2 strony to niebywale, zebym takie zaniechanie i chamstwo tak zostawila. proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×