Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jarek2

BRZYDKIE OŚRODKI WCZASOWE

Polecane posty

Gość Jarek2

Nemo -Ośrodek Wczasowy w Sianożętach reklamowany jako świetny,na zdjęciach wygląda dobrze ,ale rzeczywistośc jest inna, jest brzydki jak PRL-owskie dziadostwo .Róbmy liste brzydkich ośrodków wczasowych niezgodnych z reklamą i podstawionymi świetnymi opiniami, aby nie tracić urlopu i pieniędzy na dziadostwo. Byłem tam ...żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my byliśmy w ośrodku Copernicus Resort w Sile. Domek bardzo luksusowy duży z ogrzewaniem, kominek, kuchnia całkowicie wyposażona łazienka i sauna. No i tyle na temat ośrodka. Restauracja droga, same wykwintne dania ale nie ma co zjeść czynna od 12.00 do 20.00. Plaża mała ale nieczynna w sezonie. Wieczorem ciemność oświetlenie jest, ale nie włączają. Wypożyczalnia rowerów są dwa ale jeden sprawny. Kilka domków zajęte reszta pusta w Lipcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś prawda że dziadostwo,jestem emerytką w marcu wpłaciłam zaliczke400zl na wypoczynek letni po ciężkiej chorobie ( zbierałam grosz do grosza),za pare dni okazalo sie że musze jednak w terminie rezerwacji w lecie iść na operacje,odrazu odwolałam rezerwacje w marcu z prośbą o zwrot zaliczki,pare miesięcy przed terminem,dyrekcja pół roku mnie zwodziła ,gdzie prosilam że nie jestem zamozna i 400zł to duża suma dla mnie emerytki będąc ciągle na leczeniu i reha,szefostwo które zawiaduje wieloma innymi firmami odmówiło mi zwrotu tej zaliczki-a w innej firmie mają motto -jak cię widzą tak cię piszą- więc pisze.... i jest mi po prostu przykro że zachłanność nie ma sumienia .wiem że w innych osrodkach w przypadkach losowych zwracają zaliczki jak jest odleglejszy teremin- a tu był,ale do tego prócz bycia szefem trzeba być człowiekiem,bo życie to nie tylko plan biznesowy i money money ale o tym kiedyś każdy przekona sie sam.pozdrawiam odważnych którzy chcą o takich sprawach pisać na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może w niektórych O.W. NEMO , gość ...i potencjalny gość jest też nemo ? ( w słowniku można sprawdzić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nemo.. znaczy nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×