Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

terenówka u dziewczyn

Polecane posty

Gość gość
Nikt cie tu nie zapraszal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaaa27
z tym cofaniem to różnie bywa :P ale jeszcze ani razu nie stuknęłam czyjegoś auta ,niestety mój samochód nie jest wyposażony w czujniki parkowania ,wiec zostaje mi przerzucic na P ,otworzyc drzwi i luknąc ile mi zostało -ale to akurat zdarza mi sie raz na jakis czas :P często robię to na wyczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak kotka... automatyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i pogadały o samochodach:) ale mnie i tak najbardziej z tych samochodów kręcą .....szpilki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem facetem i zupelnie nie znam sie na samochodach, przyznaje sie bez bicia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na mnie robi wypchany portfel u faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasadnicze pytanie: Terenówi czy SUVy? No bo jak terenówki to super natomiast jak tylko SUViki - miejskie podwyższone autka to raczej żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zadbanego, niestarego,orurowanego nissana xterry z 4 litrowym silnikiem w benzynie, na stacji benzynowej wysiada filigranowa, wiotka blondynka w t-shircie , krótkiej kiecce i na 10 cm szpilach.To ja. Panowie siedzący na parkingu na stalowych rumakach i omawiający najbliższą przejażdżkę, stukają się łokciami i pokazując wzrokiem robią nieco zdziwione miny. Tirowiec tankujący swojego kolosa przelewa paliwo w zbiorniku. Pan rozmawiający w drzwiach stacji z żoną , zastyga w pół słowa . Pracownik stacji drżącym głosem oferuje pomoc w zatankowaniu i umyciu auta, bo nissan cały w błocie, łącznie z dachem. Czy myślą o moim monstrum z ponad 260-konnym silnikiem czy o tym , jaka jestem w łóżku i jak by się ze mną w nim sprawili. Czy to córka jakiegoś dzianego biznesmena czy żona lub utrzymanka dzianego gościa? Qrewka czy dziewczyna mafiosa? Czy któremuś starczy wyobraźni, by pomyśleć, że młoda kobieta to miłośniczka takich aut, która od kilku lat samodzielnie pracując, każdy oszczędzony grosz skrzętnie ciułała, by sobie go kupić.Oszczędności na ciuchach, kosmetykach, egzotycznych wakacjach i szeregu innych pozycjach. Ale mam autko, które lubię i którym wspaniale podróżuje się w każdym terenie i w każdych warunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka suczka z fajną terenówką, w oldtimerze czy na motorze, w skórach lub miniówie, pewna siebie i wrażenia jakie sprawia na facetach, to jest to co mnie kręci i podnieca. Wyyroochać taką w jej aucie lub w plenerze, aż by jęczała i wyła, to moje niezrealizowane jeszcze marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście Polecam Torebkę - Klasycznie elegancki shopper Czarny Link: https://www.shopperka.pl/Klasycznie-elegancki -shopper-Czarny ,p,1065 Atuty: znakomity krój, niska cena, wysoka jakość, znakomite rozwiązanie dla każdej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wlascicielki xterry, sama go sprowadzalas, czy kupilas juz sprowadzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś fanką motoryzacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"filigranowa, wiotka blondynka w t-shircie , krótkiej kiecce i na 10 cm szpilach.To ja." tak ubrana to mogłabyś być bez terenówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tirowiec tankujący swojego kolosa przelewa paliwo w zbiorniku. x Gwarantuję ci że nie przelałbym paliwa i to wcale nie z tego powodu że sam pistolet wybija. Po prostu żadne auta nie robią na mnie wrażenia i mało która laska a tym bardziej laska za kierownicą bo wy przecież poza naprawdę nielicznymi wyjątkami w ogóle się do tego nie nadajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężarówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Volvo z naczepą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I powiem wam że takimi autami dziewczyny też jeżdżą. Dla odmiany one naprawdę to potrafią bo możecie mi wierzyć że trzeba umieć jeździć żeby na przykład pomiędzy innymi autami manewrować siedemnastometrową ciężarówką. Gwarantuję wam że każda dziewczyna która jeździ takim autem umie nim zrobić pomiędzy innymi autami slalom do tyłu. Wtedy dopiero jest na co popatrzeć. A jakby tego było mało niektóre z nich to prawdziwe piękności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotka jaka znawczyni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeździsz? ;) To moje to takie zwykłe białe jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jeździłaś? Masz prawko i pracujesz jako kierowca czy ci się twój facet dał przejechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×