Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xenaz

Konto darmowe?

Polecane posty

Gość xenaz

Które konto jest całkowicie darmowe- obsługa karta itd jeśli robi się sporo zakupów?? Są chyba też takie że jakiś procent od zakupów wraca z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
ing direct w pakiecie z oko,ale o zwrotach za zakupy tam nie słyszałam,za to jak otwierasz przez net dają 100 zł,chyba jeszcze jest ta promocja,ja nie dostałam 100 zł bo otwierałam przed promocją ale i tak jestem zadowolona ,nie ma opłat za przelewy wpłaty i wypłaty,jest 24 h/24 wpłatomat i w każdej chwili nawet na spacerze z psem o 3 w nocy mogę sobie wpłacic ile mi potrzeba i kupić coś na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich kont gdzie zwracają 3% wydatków jest dostępnych kilka w tej chwili ,a Credit Agricole nawet 1000 zwraca , oczywiście przez cały rok . Mnie się w zeszłym roku uzbierało 6 stów w millennium . Masz tu wykaz tych cudów bankowych. www.e-bankowe.pl www.e-bank.com.pl www.wyszukiwarka-bankowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata880
Tu jest strona gdzie są fajnie przedstawione poszczególne konta internetowe http://bankowe-konta.info/porownanie-kont/ Można sprawdzić jakie są opłaty i za co, co nam będzie potrzebne a co zbędne. Nie warto płacić za każdą opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×