Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

www.ofertyzarobku.pl

Polecane posty

Gość gość

Na stronie www.ofertyzarobku.pl jest wiele ciekawych propozycji oszczędzania i zarabiania. I będzie jeszcze więcej - pewnych, sprawdzonych, legalnych. Znajdują się oferty dla każdego, również dla osób od 16 roku życia. Polub też naszego fanpage - tam będą aktualności, wiele ciekawych informacji, przydatnych poradników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie są żadne oferty zarobku tylko mlm-owska ściema. Naciągacze od tylu lat próbują tutaj kogoś oszukać i jakoś słabo im to wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el camillo juz trolluje haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za moich czasow nie bylo gimnazjow. A teraz idz nasraj ojcu na twarz frajerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie stonujcie i nie zaśmiecajcie wątku. Wśród ofert na mojej stronie są też 2 mlm, nie ukrywam tego (ale też nie namawiam - bo nie każdy potrafi odpowiednio podejść do tego modelu zarobkowego), ale są też oferty, gdzie wykonujesz zadanie i masz kasę - np. pisanie tekstów dla firm .... czy to też mlm? Programy partnerskie, w których sam (bez polecenia ani 1 osoby) możesz zarobić nawet 1000 zł - poświęcając trochę swojego czasu (nie polecanie) - legalna oferta - czy to mlm ? są i będą inne też .... i to kolejne nie mlm. Treść i oferty na stronie są dopasowane dla każdej osoby od 16 roku życia. Zapraszam zainteresowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postanowiłam odnaleźć temat i napisać parę słów. Szukałam, szukałam, szukałam - traciłam kasę na cudowne sposoby, aż w końcu trafiłam na tą stronę. I powiem Wam, że zarabiam. Zaczęłam na początku maja, na koncie mam już 30 zł, w kolejnej firmie mam już 65 zł zarobione, w innej 160 zł zlecone. Dziękuję i polecam każdemu kontakt z p. Pawłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×