Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Transplantacja fallusa

Polecane posty

Gość gość

Te wszystkie sposoby na powiększenie zupełnie NIIIIIC nie pomagają!!! Pomyślałem o transplantacji. To oczywiste, że Fundusz nie zrefunduje, ale ciekawe ile by kosztowało pełnopłatnie? To chyba dużo taniej niż serce, albo inny organ wewnętrzny. Nie trzeba grzebać we wnętrzu człowieka. Śmiercią nie grozi i nawet niepowodzenie to by nie było wielką stratą przy takim mikroskopijnym kutasku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepszy mikro ale go czuć niż nie czuć bo nie wiem jak z unerwieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro przyszywają odciętą rękę, albo transplantują, to chyba nie dla ozdoby, bo bardziej prostą by była naturalnie wyglądająca proteza. Czyli z nerwami jakoś sobie radzą. Unerwienie ręki służy bardzo precyzyjnemu odczuwaniu i zawiłemu poruszaniu 5 palcami osobno. To majstersztyk, a unerwienie fujarki to prościocha. Żadnych własnych ruchów, odczuwanie przyjemnie/boli/ciepło/zimno i nic więcej. Pewnie jeden nerw, nasieniowód i "ogólna masa". To by mógł zrobić (chyba?) nawet jakiś szpital powiatowy, albo prywatna klinika na 3 chirurgów. Ja tylko nie wiem ile biorą za PORÓWNYWALNE w komplikacji operacje. Ale inny problem się wyłonił. Jak powiedziałem o tym, żonie to ona mi na to, że sobie nie wyobraża robić tego z trupem, że nie jest nekrofilką. A może, jak by się "znieczuliła" dużym drinkiem i było by przyjemnie, to by zmieniła zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×