Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qqrykanka

W realu hetero, w fantazjach les

Polecane posty

Gość qqrykanka

Mam męża, jesteśmy świeżo po ślubie, czyli jestem normalną hetero ale marzeniach podczas masturbacji myślę tylko o jednym - o kobiecie. Nie o jakiejś konkretnej. Tak ogólnie, że uprawiam z którąś seks. Co ciekawe jeszcze przed małżeństwem miałam p ropozycję trójkątu z drugą kobietą właśnie i odmówiłam. Wydawało mi się to zboczone. To dlaczego zboczone nie wydaje mi się w myślach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele kobiet tak ma, bez względu na wiek i stan cywilny. Ja też jestem mężatką a fantazjuję o seksie z kobietą, podczas podniecenia szczególnie. Ale nie chodzi o trójkąt tylko sex dwóch kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaOss
Ja tez mam meża i uwielbiam sie z nim kochać, natomiast od zawsze pociągala mnie kolezanka ze studiów. I wreszcie przed świetami spotkalysmy sie po roku nie widzenia. W barze piwko drinki a potem dom! Spalam u niej i ona napita z golymi cycochami przyniosla mi poduchę i juz z pokoju nie wyszla bo sie...p*************y palcami jezykami i jej wibrą! Z***bioza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym, uprawiać sex z kobietą, ale nie mam żadnej konkretnej na uwadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszy szeregowy z zapytaniem
Jestem facetem ale pociągają mnie kobiety. Czy niemożność zostania przez faceta lesbijką nie jest przypadkiem dyskryminacją tychże facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie chyba często zdarzają się nam takie fantazje szczególnie ( w moim przypadku) podczas masturbacji. Mnie udało się to zrealizować 2 x i było to tak piękne, że ustawicznie marzę o tym by moc chociaż jeszcze raz spotkać się z dawną przyjaciółką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×