Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina1225

Cytotec! Czy poroniłam?

Polecane posty

Gość malina1225

Witam. Mam problem. Trzy tygodnie temu okazało sie ze jestem w ciąży. zażyłam tabletki cytotec na poronienie. Byly trzy dawki po cztery tabletki co trzy godziny , zażyłam jedną tabletek ktora byla w zestawie i trzeba bylo ja wsiąść 24 h przed kuracja. Gdy zaczelam kurację po pierwszej dawce nic sie nie dzialo tylko mdłości, po drugiej dawce miałam mdłości, dreszcze i lekkie plamienie barwy jasno różowej, po trzeciej dawce miałam skurcze i wyleciały mi cztery skrzypy, w tym ten pierwszy byl dosyć duży i podczas tego był nieprzyjemny zapach, krawawienie bylo lekkie i na drugi dzień ustalo. Od tygodnie mam plamienie barwy brazowej. Czasami sa male kropki krwi. W środę bylam u ginekologa i na usg dopochwowym okazało sie ze plod jest, we nie bije serce, ginekolog powiedziała mi ze według niej jest to piaty tydzień i wtedy jeszcze serca nie widac ale według mojej ostatniej miesiączki czyli 8 marca jest to tydzień 9. Proszę mi powiedziec czy ta kuracja sie udalo? Czy te dziecko może zyc i czy organizm sam to wydali czy konieczne jest łyżeczkowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz zrobić betę -2 razy w odstępie 48godz. a potem iść jeszcze raz na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te badanie beta pokaże czy te dziecko żyje czy płód jest obumarły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednorazowa beta niewiele powie -chodzi o 2 bety aby wiedzieć czy beta przyrasta czy może spada. Ale i tak ostateczną odpowiedź da ci kolejne usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki wielkie. Ale czy to jest możliwe ze te dziecko żyje po tych tabletkach? Bo przeciez miałam skrzepy skurcze mdłości, a teraz pozostało plamienie. Możliwe jest to zeby płód zatrzymał sie na 5 tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem lekarzem,ale wg mnie jwst to poronienie zatrzymane - zarodek obumarl,ale nie zostal wydalony. Jesli po 3 tygodniach nadal jest w Tobie to sam nie wypadnie i lekarz na kolejnej wizycie skieruje Cie na lyzeczkowanie do szpitala. A tam pewnie jeszcze raz dostaniesz Cytotec,zeby przed zabiegiem szyjka macicy sama sie rozwarla i nie trzeba jej bylo rozwierac mechanicznie,bo moglabys nie donosic kolejnej ciazy. Jak moja planowana ciaza obumarla i 2tygodnie chodzilam z martwym zarodkiem to wlasnie tak wygladal moj pobyt. Dopiero trzecia dawka cytotecu zadzialala,poronilam ,ale i tak trzeba bylo czyscic macice z pozostalosci po ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciobójczyni. Sama piszesz o swoim dziecku " czy to dziecko..." Tak, to dziecko. Twoje. Zamordowane. Przez ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radze Ci pojsc do innego lekarza i to szybko. Jesli 3tygodnie chodzisz z obumarla ciaza to mozesz miec juz ropne zapalenie wewnatrz macicy. Trzeba to szybko wylyzeczkowac. I szczerze mowiac mam nadzieje,ze lyzeczkowanie Cie nie ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokój idiotkom. Ja usunęłam ciąże a wy matki wariatki nazywajcie to zabiciem dziecka:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję tym którzy pomogli a hejterow pozdrawiam środkowym palcem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla złośliwca wyżej- łyżeczkowanie robi się wpełnej narkozie i kompletnie nic nie boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekoniecznie może mieć zakażenie. Gdyby cos się miało dziac to dawno by w szpitalu wylądowało . A wy kurze móżdżki nie wiecie że niektórzy doktorzy nie każą robić łyżeczkowania tylko każa przeczekać?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laska zrób betę i zobacz czy przyrasta. a zamiast za sex weź się za naukę języka ojczystego, bo aż oczy bolą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wizełam ru 254 pod jęcyk. Cytotec 4 tabletki. Potem po2 h powtórka znowu 4 tabletki. Bardzo silnie zaczęłam krwawić. Skrzep wypadł. Pobolało i przeszło.Krwawiłam może 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscgość
Jak zdobyłeś cię Cytotec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd można Cytotec wsiąść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytotec jest chyba na receptę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam cytocet 20 tab .do oddania prosze o dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Doprowadzenie do przerwania ciąży jest zagrożone karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przerwałam ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy po cytotecu mogę urodzić zdrowe dziecko ratunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do ginekologa. Niech sprawdzi, czy wszystko z dzieckiem jest w porządku. My tego nie możemy wiedzieć. Dlaczego w takim razie nie chcesz zrobić tego ponownie? Nie jesteś zdecydowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha zdrowe jasne: -D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemam. wsparcia partner że nie damy rady z 3 dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a zasiłki, a 500+? Skoro macie już dwójkę powinno być wam jakoś lżej z zasilkami. Może po roku, dwóch znajdziesz coś dorywczo o mąż będzie zostawal z dziećmi a ty będziesz chodziła do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż sam psychicznie nie daje rady z 3 to już wogole jego nie ma.ciagle.w.domu bo tylko praca dzieci.malo go mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabilas swoje dziecko,zarodek najwidoczniej sam sie usunal,serce jie bije ale pecherzyk zostal. Poronilam niestety ostatnio i wygladalo to tak samo. I zabieg lyzeczkowania,ktory pewnie Ciebie także nie ominie. Wiem.ze to okropne co napisze,ale mam.nadzieje ze bedzo tego kiedys pozalujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w ciąży Ale Ale plamie wcz bylam na usg jest zarodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×