Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina1225

Cytotec! Czy poroniłam?

Polecane posty

Gość CzOrNo276
Ma ktoś cytotec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze, że takie niewyksztalcone baby usuwaja ciaze. Co wam do tego? Gdyby nie tabletki na aborcje to wiecie ile zyebow by po ziemi chodzilo? Przecież te agresywne baby pseudofeministki nie bylyby w stanie opiekowac sie kaktusem a co dopiero dzieckiem. Zreszta nawet soba sie zajac nie umieja skoro puszczaja sie bez zabezpieczenia, a nie chcą ciąży. Lepiej, że te plody umarly niz mialyby żyć z takimi matkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I takie to życie. Ja nie mogę pozbierać się po obumarciu serduszka mojego maleństwa, a inna tak sobie zapoda leki poronne i już po temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wmówić głupim babom że dziecko w ich brzuchu to nie człowiek i już biznesik się kreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem aborcja powinna być legalna. Każda kobieta ma prawo decydować o sobie w innych krajach to normalne. W życiu różne są sytuacje i trzeba sobie radzić a kto tego nie przeżył to nie zrozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem też aborcja powinna być legalna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim też. W ogóle zabicie drugiego człowieka powinno być legalne. Coś ci się w kimś nie podoba - kulka w łeb, albo trucizna i masz święty spokój. Bachor sąsiadki drze ryja? Pistolet, pociągnąć za spust i już. Co za różnica - w łonie, czy poza łonem. Jak ktoś mądrze wyżej napisał im mniej zyebów tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, mam do sprzedania zestaw poronny z Women on Web. gwarantuje uczciwość i przystępną cenę - ludmilka90@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam tabletki poronne cytotec cena 450 zł za 12 tabletek wysyłka poczta Polska ze sprawdzeniem zawartości 576.324.300 Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpolinka
Posiadam do sprzedania jeden, oryginalny zestaw ze strony Women Help Women. Sprzedaje, ponieważ dostałam jednak okresu i nie jest mi już potrzebny. Nie handluje tymi tabletkami. Mam tylko jeden zestaw 1+8 tabl. Posiadam korespondencję mailową z tą organizacja. 533... 573. 633

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę nie dzwonić wyślij SMS cytotec oddzwonię natychmiast 576.324.300 Posiadam tabletki poronne cytotec cena 450 zł za 12 tabletek wysyłka poczta Polska ze sprawdzeniem zawartości 576.324.300 Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś w potrzebie ??? BEZPIECZNE I SKUTECZNE TABLETKI PORONNE Wieloletnie doświadczenie !! Wsparcie w trakcie kuracji !! KONTAKT: ☎ 577_405_474 TABLETKI PORONNE: Misoprostol (CYTOTEC lub ARTHROTEC) i Mifepristone (RU486) WYSYŁKA Wysyłamy natychmiastowo po zamówieniu. Wszystkie przesyłki są ze sprawdzeniem zawartości przed zapłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim, i nie tylko moim, zdaniem kobiety powinne same decydować o tym co chcą robić ze swoim ciałem. Wpadka może zdarzyć się każdemu i wiele z nas często znajduję się w sytuacji gdzie dziecko jest ostanią rzeczą jaką nam potrzeba... Ja parę miesięcy temu znalazłam się w takiej sytuacji i postanowiłam kupić tabletki w internecie. Gdzieś na jakimś forum znalazłam pozytywny komentarz o stronie www.women-rights.org i postanowiłam spróbować. Jakże duże było moje zaskoczenie gdy paczka dotarła do mnie po 2 dniach i wszystko było tak jak obiecane. Wiele się czyta o trefnych źródłach w internecie. Widocznie ja miała spore szczęście i trafiłam na uczciwą osobę. Polecam porozmawiać sobie z Panią na czacie nawet jak nie chcecie zamówić tabletek, a poprostu potrzebujecie porady. Pani Dorota jest bardzo miła, uprzejma i chętnie rozmawia z każdym kto do niej napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę polecam 577 405 474 solidna i rzetelna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_wrocław
Polecam Panią Ewelinę 577 405 474 rano zamówiłam i na drugi dzień był u mnie kurier z przesyłką. Mogłam otworzyć i sprawdzić zawartość przed zapłaceniem. Wszystko było ok, jestem już po kuracji, Pani Ewelina pomogła mi też w trakcie kuracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę nie dzwonić wyślij SMS cytotec oddzwonię natychmiast 576.324.300 Posiadam tabletki poronne cytotec cena 450 zł za 12 tabletek wysyłka poczta Polska ze sprawdzeniem zawartości 576.324.300 Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 123

Wy pierdolone kurwy, dzieciobójczynie jebane dupodajki, szmaty. Oby Wam sumienie do końca życia trawiło wnętrzności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziewczyny jeśli będziecie chciały usunąć ciąże przez te tabletki...przemyślcie to,o to moja historia...mam juz 3 dzieci tamte dwoje juz nastolatki ale córcia jak dowiedziałam się o ciąży miała 9 miesięcy...byl szok,płacz jedynie co mi przychodziło do głowy to jak usunąć ciaze...i wpadłam na ten pomysl jak wy zamówię tabletki...nic nie docieralo do mnie...nie stawiałam za lub przeciw jedynie tylko usunąć.Zamowilam na slynnej stronie cytotec,tabletki przyszły...zażyłam wg zaleceń(dzis dziękuję ze nie bylo tej jednej co trzeba zażyć 24h)po pierwszej dawce zaczęło się byli krwawienie dreszcze gorączka po 2 dawce pojawiły się skrzepy wielkie...pomyślałam wtedy no to juz po wszystkim(a w środku czułam bol ale psychiczny)po ostatniej dawce juz mi ulżyło ze się wszystko skończyło...poszłam do córeczki położyłam się i...wylam całą noc...rano wstalam z plemieniem dzień minął noc,następnego dnia juz nie bylo krwawienia..po tyg udałam się do ginekologa żeby sprawdzić czy wszystko się oczyściło(puściłam bajkę o złym samopoczuciu i dziwnym krwawieniu...i wiecie co gdy po zrobieniu usg okazało się ze ciąża żywa,poczułam strach wielki strach co pomyślałam (okaleczyłam własne dziecko)...nie będę opisywać co czułam cale 9 mies...strach czy urodzę zdrowe dziecko...tak urodziłam zdrowego dużego synka i nie ma dnia żebym go nie przepraszała...dzis synuś ma 9 miesięcy i śpi słodko obok mnie...a ja do końca życia będę go przepraszać ze chciałam mu odebrać życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny posiadam zestaw wczesnoporony ktory mi sie został z mojego udanego zabiegu poniewaz zakupiłam dwa na wszelki wypadek ale zestaw okazal sie bardzo skuteczny i jeden mi pozostał i moge go odsprzedac potrzebujacej osobe po cenie za jaki go zakupiłam czyli 250zł. Zestaw sklada sie z 12 tabletek. Podziele sie doswiadczeniem z zabiegu. Kontakt 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny posiadam zestaw wczesnoporony ktory mi sie został z mojego udanego zabiegu poniewaz zakupiłam dwa na wszelki wypadek ale zestaw okazal sie bardzo skuteczny i jeden mi pozostał i moge go odsprzedac potrzebujacej osobe po cenie za jaki go zakupiłam czyli 250zł. Zestaw sklada sie z 12 tabletek. Podziele sie doswiadczeniem z zabiegu. Kontakt 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciąża?

Obawiasz się że jesteś w ciąży? Nie jesteś na to gotowa? Masz pytania?

Skontaktuj się z nami ! Czekamy właśnie na Ciebie!

kaobietawpigulce pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga OSZUST

UAWAGA OSZUSCI !!!

Dziewczyny uwazajcie na dwie osoby ktore tu oszukuja .
Oszustem jest pan z rosyjskim akcentem oraz pani o imieniu Ewelina nr tel (577 405 477)
Dziewczyny tabletka RU846 jest w polsce nie do kupienia a osoba ktora ja oferuje to OSZUST !!!
Proście zawsze sprzedajacego o zdjecie tabletek a zwłaszcza zdjecie tabletki RU486

Ja zostalam oszukana przez pania Eweline (577 405 477) na 450zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czy samym Cytotec jest to możliwe? 5tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_welinaP

Bezpieczne i skuteczne tabletki poronne

Zestaw nr 1 12 tab Arthrotec 250zł (skuteczność 70%)

Zestaw nr 2 12 szt Arthrotec + 1 szt RU486 koszt 350zł (skutecznosć 94-95%)

Zestaw nr 3 12 szt Cytotec + 1 szt RU486 koszt 550 zł (skutecznosć 97%) (ru486 z Mołdawii)

Zestaw nr 4 12 szt leku MISOPROST + 1 szt RU486 z UK koszt 750zł (skutecznosć 98%)

WYSYŁKA wysyłamy SMS na Nr Tel ☎ 577_405_474

Wysyłamy natychmiastowo po zamówieniu. Wszystkie przesyłki są ze sprawdzeniem zawartości przed zapłatą (najpierw otwierasz-sprawdzasz co zawiera przesyłka i dopiero płacisz) Wszystkie leki są w oryginalnych blistrach z datami ważności.

Wysyłamy także za granicę do wszystkich krajów do każdego zestawu jest dołączona jest instrukcja w języku polskim

GWARANTUJE NAJWYŻSZA JAKOŚĆ UCZCIWOŚĆ DYSKRECJE zapraszam do zakupu

Tel ☎ 577_405_474 Ewelina

Udzielam także wsparcia w trakcie kuracji - Masz pytania dzwoń lub napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

12 TAB cycotec 500pln

6 TAB 250pln

Jupiter@dobramama.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×