Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z czego można zrobić dom prefabrykowany?

Polecane posty

Gość gość

Z czego można zrobić dom prefabrykowany? Wiem, że ktoś tam z opon robił takie domy, były też ze słomy, ale to mnie raczej nie kręci - może jakieś ciekawe pomysły znacie? Kwestia raczej inspiracji, bo pewnie w polszy pozwolenia i tak się nie dostanie na takie cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bambus ? liście bananowca ? z samych pni drzew? pozwolenia na stówe nie dostaniesz bo znajomy pytał o bambus i niet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie wiedziałam, że jest coś takiego jak dom z bambusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorrotaPoznan
Dzisiaj to w ogóle dużo ciekawych rzeczy wymyśla się jeśli chodzi o domy nowych pomysłów. Kilka takich domów prefabrykowanych widziałam ostatnio w archiwebie - wrzucają tam różne zdjęcia projektów firm, czy architektów z ciekawostek nieruchomościowych. Jak http://archiweb.pl/aktualnosci/mima-house-w-alentejo-najnowszym-z-serii-portugalskich-domow-prefabrykowanych-571/ - wydaje mi się, że warte pooglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ma ktoś może dom z keramzytu ? Jak się sprawdza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w domu prefabrykowanym z keramzytu i sprawdza się jak każdy inny normalny dom ;-). Nie różni się niczym od murowanego a szybciej się go buduje i jest tańszy. Niektórzy myślą że przez to mniej solidny ale to po prostu wynika z ich niewiedzy. Oczywiście to jaki będzie ostatecznie i czy nie będzie miał żadnych wad zależy od firmy która będzie go budowała. My wybraliśmy z polecenia znajomego Atrakcyjne Domy www.atrakcyjne-domy.pl i wszystko jest absolutnie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×