Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przegrałam życie nigdy nie uprawiałam seksu

Polecane posty

Gość gość
MArek,dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks to nie wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks nie jest do niczego potrzebny tylko do reprodukcji, a jak nie chcesz dzieci to nie potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ z was malkontenci , czy kobieta lub facet , narzekacie jeden na drugiego .jestem facetem mam 56 lat , gdy żona mi zmarła 10 lat mija (rak) postanowiłem nie zawierać ponownie związku . Dwa lata po śmierci żony nie miałem żadnej kobiety , po prostu nie interesowało mnie to. Mam zawód który zmusza mnie do podróżowania po kraju i nie tylko , naprawy przeglądy maszyn które moje firma produkuje .Ten wstęp potrzebny był. Obecnie mogę napisać śmiało że nie narzekam na brak towarzystwa kobiet , wiek różny , nie interesują mnie dziewczynki poniżej 18 , nie mam zamiaru się pakować . Nie narzekajcie na nasze kobiety ? kiedy są przez faceta umiejętnie prowadzone i z poczuciem taktu , to naprawdę potrafią być wulkanem . Z moich doświadczeń wynika że kobiety zdradzają jeżeli facet jest słaby w sypialni i pije bez umiaru wódkę . Druga sprawa panowie higiena ciało musi pachnieć , nie perfumami naturalnością lub tylko mydłem , kobiety są o niebo lepsze w tej dziedzinie . Seks tak zwany codzienny zabija tą sferę , sex musi mieć zmiany , eksperymentować trzeba , nie wstydzić się rozmawiać czego oczekuję od partnera. Jeżeli kobieta brzydzi się spermy , to trzeba robić wszystko by naprawiła ten błąd. Z kolei facet nie zżyna się na soki kobiety to nie trucizna tylko naturalna wydzielina i nawet przyjemna . Kobiety pochwa to najbardziej higieniczna częśc ciała , poczytajcie coś o tym. Nie będę zdradzał jak kiedy i z kim się kocham gdyż żaden facet nie mówi o tym publicznie , nie wolno zdradzać co z daną kobietą miałem , to podstawa każdego faceta. Każda kobieta pragnie czułości miłych słów , ale pięknie dzisiaj wyglądasz kochanie . Nie będę dłużej przynudzał tylko panowie nie narzekać a uczyć się .Na moim laptopie jest tapeta jak pani robi loda a facet liże muszelkę , piękne widoki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfgbfdghfdhfdhbfdh
Seks jest ważny ale nie najważniejszy, chyba ze ktoś jest seksoholikiem, straciłam późno "dziewictwo" z facetem z którym chciałam być ale nie wyszło, wyszedł za to krótki romans żeby się wyżyć, miałam wtedy 29 lat oraz przykre doświadczenia życiowe więc taki romans mi się przydał, jemu z resztą też. Czy facet sie zorientuje że jesteś dziewicą to nie wiadomo ale wyposzczony facet w trakcie seksu będzie miał klapki na oczach i szum w głowie żeby się zorientować że coś jest nie teges. Jak jakiś facet chce na dzień dobry robić loda, anala i inne rzeczy które nas obrzydzają niech idzie na d****** normalnie w życiu kobiety się na coś takiego rzadko się zgadzają - przeważnie w stałych związkach jak jest im bardzo dobrze. Prawdą jest też że niewiele mężczyzn kręci seksualnie kobiety, w moim przedziale wiekowym(30-40 lat) faceci zaczynają wyglądać jak stare, zapuszczone dziady z bebzonem na wierzchu i łysiną więc naprawdę ciężko o wizualnie normalnego faceta który chociażby bebzona by nie miał. Ja wciąż należę do atrakcyjnych kobiet, mam zgrabną figurę ponieważ ćwiczę od czasu do czasu, mieszczę sie w rozmiar 34 , ważę 51 kg, wyglądam młodo więc mogę wyrwać sobie młodszego. Wiekszość kobiet w moim wieku wygląda już jak oklapnięte babcie i na palcach jednej ręki mogę policzyć młodo wyglądające kobiety w moim wieku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 10;01 droga pani to fakt są panowie jak piszesz z brzuchem wypchanym sam zaliczam się do takich choć piwa i alkoholu nie znoszę i nigdy nie używałem . Byłem kiedyś sportowcem i miałem wyniki na poziomie Europejskim , nie podam nic takiego by pani się domyśliła kim jestem , lecz zapewniam panią iż wiele pań wychodziło z mojej garsoniery bardzo , bardzo zadowolonych i nadal chcą się spotykać z moją osobą . Musiałem przerwać uprawianie mojej dyscypliny z błahego powodu , kontuzja , a jak pani wiadomo dla sportowca praca i to bardzo ciężka to podstawa . Tego zabrakło , dyscypliny sportowej w treningach i kilka lat walczyłem by na nowo ułożyć życie . Obwinia pani kobiety pracujące że są zaniedbane stare itd. Nie każda kobieta uważa że praca za biurkiem to szczyt marzeń , są zawody atrakcyjniejsze niż przewracanie kartek picia kawy i pisania na komputerze . Nie każdej musi imponować że poderwie młodego ogiera i myśli że jest lepsza od innej . Bardzo się pani myli gdy krytykuje pani zabawy i ssanie penisa lub lizanie muszelki za coś obleśnego , rozumiem że dla pani pięknej , pachnącej należy tylko leżeć i pięknie wyglądać a facet jest od tego by panią zadowolił , tak brzmi to w pani wypowiedzi . Zdecydowanie wolę kobietę która wie co to dobry i zdrowy sex i zna pozycje jak poddać facetowi a facet wie jak zadowolić kobietę , i co ważne nie brzydzi się spermy ,takich pań jest zdecydowanie większość i całe szczęście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkładanie i wyjmowanie
seks to mniej niz 1% życia, autorka o prace powinna się bardziej przejmować bo to jakieś 50% życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 letnia dziewica 0/1000 dajcie sobie siana z taki prowo. Nikt nie uwierzy w to nie te czasy. 31 a nawet 50 letni prawiczek to predzej przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×