Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Kibice piłkarscy mają jedno z najbardziej infantylnych hobby jakie można mieć

Polecane posty

Tak, masz zupelna racje, i w pelni sie z toba zgadzam. Zartuje ty tepy brudasie, wypier/dalaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty jakie masz? słuchanie od rana do nocy jakiegos gowna nolajfie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ty jakie masz? " Książki, historia, muzyka metalowa, religia, filozofia, ogólnie sztuka. W zasadzie wszystkim się interesuje po trochu, nie wiem, jak można uważać, że pogoń za wiedzą jest nudna. A ty gimbusku, jakie masz hobby? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cynic, dobry link, plus za Death :P Mimo, ze mnie obraziłeś, ale już sie przyzwyczaiłam że jesteś niezrównoważony i nie robi to na mnie wrażenia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Demolowanie stadionów i głupie napisy,faktycznie infantylne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Demolowanie stadionów i głupie napisy,faktycznie infantylne" Ogólnie ta cała ich otoczka - bycie "fanatykami" czegoś tak nieistotnego jak kluby piłkarskie, w dodatku ci ludzie nie interesują sie w większości /piłką, wyznają pustą ideę, za którą kryje się tylko chcęć przynależności i niechęć do wyzwań intelektualnych - gdyby musieli wyznawać jakąś skomplikowaną ideę, sensowną, to mózg by sie przegrzał :P Facet z takim hobby to porażka, to jedna z tych rzeczy które skutecznie mnie odstraszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu ten kibic który zginął, wolał się bić na stadionie zamiast zajac się rodziną i dzieckiem? :) W ten sposób dobrobytu rodzinie nie zapewni, za to daje beznadziejne wzorce dziecku, tak sie nie zachowuje odpowiedzialny tata. Taki facet, jako potencjalna głowa rodziny jest zupełnie nie do zaakceptowania, brrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To samo mowil John Frusciante o C***u Kombajnie z nirc***a, ze wolal umrzec niz patrzec jak jego corka rosnie, i ze to c*****e czy cos tam, wywiad ogladalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kombajn to było takie dużo dziecko a nie artysta :P Nie wiem, jak może imponować dojrzałym ludziom, nic dziwnego, że średnia wieku fanów to gimbaza :) Gdy słysze Nirvane to też nie pieje z zachwytu, z tych klimatów wole Alice in Chains, jeśli już coś. :) jednak cieżko powiedzieć, żebym lubiła grunge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dlatego, że był ze Śląska - twoich stron podobno." Nie widze związku z byciem ze śląska a takim zachowaniem. Na szczęściej na Śląsku jest więcej ludzi niż tylko infantylni chuligani o umyśle gimbazy :) tak samo jak w Krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widzę spory związek, największa patola rodzi się na śląsku (obejrzyj sobie fakty), stamtąd pochodzą też najobrzydliwsze "potrawy" typu kaszanka :classic_cool: Śląsk = patologia i powinniśmy was oddać Niemcom :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×