Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

coś mnie gryzie w nocy

Polecane posty

Gość gość

Mieszkam w UK i mam problem. Od kilku miesiecy cos mnie gryzie w nocy. Nie widziałam nic podejrzanego w pokoju. Zorientowałam się po tym, że to są ewidentnie ugryzienia a nie zadna alergia jak wczesniej myslalam. Komarów tu nie ma, tym bardziej w zimie. Czytałam, że może pchły od kota. Ale nasz siedzi w domu i małe szanse żeby miał. Czytałam też o pluskwach, ale nie widziałam żadnego robaka. Macie jakies pomysły? Mi już nerwów brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upewnij się najpierw, czy nie sumienie ;) a serio: pluskwy to takie cholerstwo co wyłazi w nocy, w dzień tego nie znajdziesz, bo są światłofobami... masz pluskwy. Walcz. powodzemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co mi wiadomo to pluskwy wiodą nocny tryb życia. W ciągu dnia ich nie zobaczysz. Gniazda mają w zakamarkach tapczanu, listwach przypodłogowych czy szczelinach desek. Musiałabyś szukać w nocy znienacka zapalając światło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale widziałam zdjęcia ugryzień pluskiew, np cały policzek, albo pół pleców w chrostach. Ja mam dosłownie po jednym ugryzieniu w jednym miejscu, max 2. Swędzi jak cholera, ale już nie o to swędzenie chodzi ale o to że ja się boje położyć spać. Pójde za radą i dzisiaj spróbuje namierzyć w nocy to cholerstwo. chyba zwymiotuje jak zobacze robaki na łóżku :( tylko nie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli kos bedzie w przyszłosci zainteresowany to tak. To były pluskwy. Obudzilam siew nocy szybko zapalilam swiatlo i znalazłam jedna na poscieli. Fuuuj. Była firma, usuneli wszystko. Póki co jest spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak coś w Warszawie dobrymi specami od zwalczania pluskwy domowej jest firma www.prusator.pl i ich nr 733 788 282. Po 2 usłudze już śpie spokojnie i mam gwarancje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trust

Mnie też coś gryzie, w dzień i w nocy więc raczej pluskwy odpadają pluskwy zostawiają kilkanaście ukąszeń obok siebie i zostawiają bobki takie małe kropeczki, pchły gryzą raczej w okolicach łydek, paliłem światło w nocy i nic nigdy nie widziałem , w pracy siedzę też gryzie więc pająki karaluchy też odpadają bo to płoche stworzenia, , to cholerstwo chyba wyczuwa fale mózgowe bo np gryzie kiedy śpię albo kiedy jestem nad czymś bardzo skupiony np czytam książkę i nie interesuję się otoczeniem, wtedy gryzą, ugryzienia są różne po kilka w rożnych miejscach, podejrzewam że to ten sam sprawca w rożnych stadiach rozwoju, jedne ugryzienia są płaskie jak od komara inne są jak bąbelek, inne jak zdarty naskórek z którego sączy się limfa, a inne to np trzy lub dwa ugryzienia obok siebie wypełnione ropą i krwią goją sie długo. co to może być? może to coś egzotycznego kupuje się banany i inne rzeczy kto wie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×