Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zenek Malek

Seks z 65 latka

Polecane posty

Gość Zenek Malek

Mam 56lat a gdy mialem 14 lat i sie juz masturbowalem 3 lata to zawsze z sasiadem Tomkiem z 2 pietra wyzej w moim wieku i chodzilismy razem do szkoly. Czesto bywalem u niego i nocowalem . Jak mielismy 12 lat postanowilismy ze sie zabawimy z soba na wzajem. Faajnie bylo mial jeszcze brata 2 lat mlodszego a ja mialem 13 letnia siostre i zawsze ja podgladalismy i zaczepialismy a potem trzepalismy sobie. W pewna sobote bylismy my i jego babcia. Gralismy w monopol przy stole i upadl mi pionek pod stol wiec sie schylilem a ze polecial dalej niz myslalem to musialem wejsc caly i z porazeniem w oczach zobaczylem ze jest w spudnicy i nie ma majtek tylko ma rajstopy i jeszcze na dodatek rozchyla je ...wiec siegnolem go i podziwialem a stal mi ze rany ... wyszedlem caly czerwony i podniecony ! Zaraz jak tylko byla moja kolej upuscilem znowu ale tym razem specjalnie ale szybko tylko zerknolem. W stala i powiedziale zeby Tomek sie kapal juz bo puzno a my posprzatamy.Poszedl a ona podeszla i dala mi szklanke z piciem i usiadla w fotelu i patrzyla jak sprzatam.Zebralem i podeszlem dajac jej a ona wskazala zebym nad nia na gorze polozyl i jak siegalem to zlapala mnie delikatnie za krocze az odskoczylem...wstala i spytala czy moze i czy napatrzylem sie ? Nic nie powiedzialem a ona wsunela mi reke w spodenki i po chwili trysnolem..i dyszalem jak po bieganiu usmiechnela sie i oblizala dlon...a ja stalem z plama... pij powiedziala i zawolal ja Tomek zeby recznik dala. Jak wrocila to powiedziala zebym je zdjol i zakryl sie recznikiem zeby Tomek nie widzial...i pomogla mi z djac i okryc sie recznikiem jak wszedlem do wanny to Tomek juz lezal w lozku i ogladal TV a ona przyszla i siegajac z szawki papier odkryla sie na chwile i zobaczylem czarny gaszcz z siwimy w tle... stanol mi wiec wzielem go w reke ale ona mn ie uprzedzila i pare razy ruszyla i znowu sie spuscilem. Lezelismy juz i trzepalem mu a on mi i szeptalismy ze ciekawe jaka ma p**dke i jak pachnie czy tak jak majtki ? Poszlismy podejrzec bo jak nigdy przedtem nie zamknela dzwi i byly uchylone wiec zaraz orggazm mielismy ale ona akurat sie owrocila i ucieklismy a ona za 10 min przyszla i spytala czy obejrzymy razem kino nocne polozylismy sie przy sobie a ona troszke z przodu... i wstala raz zeby wziasc okulary do ogladania i wtedy razem widzielismy po 10 min rozchylala co jakis czas nozki na staly a ona delikatnie wsadzila tam sobie reke i po chwili wyjela i odkrecila sie tylem do mnie i pupa wpasowala i smyrala i dala na sek powachac mi dlon a potem jemu i wsadzila mu reke pod koszule i wyjela go i masturbowala go ja sie sam juz trzepalem a ona wtedy podciagnela koszule i skierowala moja glowe na cipke i kazala lizac ale sie podniecilem ze sam dostalem orgazmu i zaraz wziela do ust Tomkowi mial dluzszego ale cienkiego i jako blondyn nie mial wloskow ja za to krotki ale gruby i juz pare wlosow widocznych on mial duzo juz spermy jak na 12 latka ja wciaz sam elakuat i odrobine spermy..dostal w 5 sek a ona docisnela mi glowe i za jakas min dostala az polecialo jej duzo sluzu...rozebrala sie i nas i pokazala rozkraczajac nogi cala ja! Wiec stanely nam i mnie kazala wejsc 1 no i jak poczolem cieplo to juz po wszystkim i Tomek tez...i az do 17 roku tak sie zabawialismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×