Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pusta szwagierka niszczy życie mojego brata.

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyna jest niesamowicie pusta, nudna. Gdy jest u nas nie odzywa się za wiele, do moich rodziców po 5 latach znajomości i 3 małżeństwa z bratem nadal mówi "pan, pani". Nie ma do nich szacunku, do mamy powiedziała już kilka razy, że ma się nie wtrącać. Traktuje mojego brata jak maszynkę do zarabiania pieniędzy, ciągle kupuje coś nowego, a to meble, a to obrazki, a to jakieś obleśne drzewka do ogrodu. Wcześniej przynajmniej pracowała i zarabiała na te swoje bzdety, ale odkąd urodziła dziecko siedzi w domu i mówi , że ona "pracuje". Haha ciekawe jak skoro nawet mają gosposię od sprzątania. Ich dziecko ma ponad dwa lata, a nadal jeździ w wózku i to ze 3 mają. Ona co chwile basen, kosmetyczka, fryzjer. W tym roku mają już zaplanowane dwa urlopy za granicą. A kto na to robi???? Oczywiście mój brat! Ostatnio nawet wywiązała się taka dyskusja w rodzinnym gronie, że ona mu marnuje życie, bo on juz nie ma swoich zainteresowań tylko musi robić co ona chce. Były imieniny taty. Godzina 19, pękła dopiero jedna 0,7, a ona patrzy na brata tym suczym spojrzeniem, mówi 'jedziemy', a on jak ostatnia pissssda zbiera się i leci za nią jak pies. Nie dość, że go wykorzystuje finansowo to go ogranicza i odciąga od rodziny, podczas gdy z jej rodzina spotykają się ciągle. W lipcu lecą na urlop z jej rodzicami, siostrą i jej mężem. Jestem pewna, że to brat sponsoruje in ten wyjazd. Dlaczego z nami nigdzie nie pojadą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosna jesteś ? Odwal sie to ich życie. Gdyby bratu było źle to pewnie znalazł by inna na boku. NIE TWOJA SPRAWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zazdrość. Oni widocznie się jakoś dogadują, a to najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bratu tak odpowiada, to zostawcie go w spokoju - chyba jest dorosły i może o sobie decydować. Potem najwyżej przejedzie się na niej raz, drugi, trzeci i się opamięta, ale do wszystkiego musi dojść SAM. Większość ludzi jest po prostu tępa, nie oczekuj, że Ty z rodzinką go nawrócicie, jak do tej pory nie przynosi to efektów. Wiem, że ciężko Ci na to patrzeć, ale prawda jest taka, że nic nie da się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boszee [rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie Twoja szwagierka jest całkiem normalna. A Ty szukasz dziury w całym. To wygląda tak jakbyś jej zazdrościła gosposi i tego ze mąż ją utrzymuje. Ty jej nie musisz lubić wążne ze Twoj brat ją kocha a Ty nie powinnas sie wtrącać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćp
Jak bym miałą taka szwagierke jak Ty tez bym sie nie odzywała na spotkaniach rodzinnych i chciała z nich szybko uciekać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty i twoja rodzina psujecie mu życie. Jest wam ciężko bo dziewczyna żyje tak jak jej pasuje, a wasze gadanie kwituje "nie wtrącaj się" i bardzo dobrze, bo nie powinniscie sie wtrącać. Skoro stać ich na to żeby siedziała w domu, miała gosposie i jezdziła po fryzjerach to nie wasz interes. Jesteście po prostu zazdfrośni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale Ciebie wredna baba jak mozna sie tak wpierniczać do czyjegoś zycia ? nie traktuj brata jak dziecka bo jest dorosły i ma prawo dokonywać własnych wyborów, jak Ci jego żona nie pasuje to tylko i wyłąćznie Twoj problem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:04 jak kogoś aż trzepie z zazdrosci to tak reaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co ze mówi Pan Pani do teściów ? ja też tak mówie, mame sie ma jedną napewno nie bede tak mówić do teściowej, ale masz problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro brat jest pissssdą i nie umie tego sam załatwić albo dobrze mu z tym to czego skwierczysz? Dorosły chłop jest niech się sam sobą zajmuje. Ty musisz jak taka poje/bana kwoka nad nim siedzieć? masakra polki mają coś z deklem; jak nie nad synalkami się trzęsą do pięćdziesiątki to nad braćmi albo w ostateczności nad szwagrami i mężami przyjaciółek :o byle tylko cudzego chłopa doglądać :o czy ty nie masz swojego życia wścibska wsiurko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam, że jakby mu było źle to sam by to zmienił, każdy jest inny i każdy ma inne oczekiwania od życia, ja gdybym miała dobrze zarabiającego męża też bym latała do kosmetyczki, fryzjera, miała gosposię, czemu nie ? Po co się tak męczyć w życiu. I tak kobieta ma gorzej - musi urodzić i wychować dziecko, oczekuje się też, żeby kobieta pracowała, była panią domowego ogniska, zawsze chętna do seksu, zawsze zadbana i pachnąca i obiad na czas. Nie przesadzaj, faceci tak naprawdę muszą tylko zarabiać. Wiem po swoim mężu, pomoże mi, ale myśleć o wszystkim muszę JA. Faceci mają inne mózgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziękuję Ci za zrozumienie. Ciężko patrzeć, gdy widzę, że bratu dzieje się krzywda, jak marnieje w oczach. Ona jest cwana i pazerna, gdyby go naprawdę kochała nie chciałaby, żeby oddalił się tak od rodziny. My jesteśmy bardzo rodzinni, mama ma 6 rodzeństwa, a tata aż 12. U nas każdy każdemu pomaga jak może, a brat przez tą małpę totalnie się od nas odseparował. Najbardziej boli to mamę, bo zawsze chciała, żeby jej dzieci trzymały się razem. Ona otwarcie mówi, że nieważne, że mają ślub kościelny, lepiej byłoby gdyby poznał jakąś normalną dziewczyną. Do tych, c***iszą, że zazdroszczę . A czego mam zazdrościć? Ograniczonych horyzontów, zerowej inteligencji, śmiesznego wykształcenia? Proszę Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdrościsz jej wygodnego życia :-P co z tego, że Twoja mama chce ? oni nie musza chcieć się trzymać całe życie twojej mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a możę ma Was dość dlatego sie odseparowuje ? takie trzymanie rodziny w kupie na siłe jest poprostu żałosne, jakby chciał to by utrzymywał kontakty, tylko Wy nie możecie przeboleć ze bez Was jest mu dobrze i nie lata do was z każda pierdołą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwykle p******a siostrunia, mój były też niestety miał taką powaloną siostrę. No tak,jak ona śmiała powiedzieć mamusi ,żeby się nie wtrącała! Przecież to mamusia powinna o wszystkim decydować! I jeszcze to że o 19 pękła dopiero jedna 0,7, toż to cały karton powinien pójść żeby poszli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko tak dla Twojej wiadomośći - TWÓJ BRAT JEST DOROSŁY NIE MUSI SIE TRZYMAĆ SPÓDNICY MAMUSI. Albo jestes taka durna albo to zwykłe prowo, bo watpie ze można być tak zacofanym jak Ty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha szwagierka + teściowa = nienawiść do synowej, jakie to prawdziwe... Walnij sie autorko w głowe i daj spokój rodzinie Twojego brata. Tak tak ! teraz to jego żona i dziecko są jego najbliższą rodziną a nie Ty i Twoją mamusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech Wam będzie, że jestem durna. Być może dla Was relacje rodzinne nic nie znaczą, ale dla mnie są bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej boli to mamę, bo zawsze chciała, żeby jej dzieci trzymały się razem. Ona otwarcie mówi, że nieważne, że mają ślub kościelny, lepiej byłoby gdyby poznał jakąś normalną dziewczyną. xxx mamusia prawdziwa polska katoliczka! co tam przysięga przed Bogiem - synową trzeba pogonić i znaleźć taką, która mamusi będzie się podobała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to załóż swoją rodzinę a od cudzej się odpieprz! twoją rodziną jest ojciec i matka a potem własne dzieci a nie brat - brat ma swoją odrębną rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko przestanie się podobać, jak zostanie na dłużej :D Moja niedoszła teściowa mało mi w dupę nie wlazłą, siostrzyczka tak samo, a jak przyszło co do czego, dramat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdo autorki
naprawde uważasz ze Ty i Twoją mama jesteście ważniejsze niż żona i dzieci Twojego brata ? naprawde uważąsz ze masz prawo sie wtrącać w jego rodzine ? nienawidze takich ludzi jak Ty, jak można być taką egoistką, nie liczy się dla Was ani przysiega małżeńska, ani dzieci, ani nic pozatym ze Wy chciałbyście inna synową, k***a mogłyście casting przeprowadzić i wybrać najlepsza dla synalką. Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko prosze przyznaj ze to prowokacja, albo jesteś sfrustrowana stara panna i poprostu masz ból d**y ze brat założył rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to PROWOKACJA bo podobny post pojawia sie tu co jakis czas... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kafeterii wszystko jest prowokacją. Naprawdę tak dziwne, że martwię się o brata ? Ja jestem mężatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze że trzyma męża krótko, tak trzeba z wieloma facetami, a Ty się nie wtrącaj, bo nie ma do czego, lepiej żeby kasy nie zarabiał i jej nie dawał i pilnował waszej rodziny a nie swojej?! Zazdrosna jesteś i tyle a babka mądra i dobrze się ustawiła a jemu to też na dobre wyjdzie, na pewno nie na złe, grunt że mlodzi się dogadują, reszta nie jest już ważna, jest rodzina i juz teraz to ona i dziecko dla niego powinny byc najważniejsze, o tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać rodzina patologiczna, jednemu się udało, to resztę (z mamusią) na czele żal dupę ściska, że nic nie wyżebrają. Ale musisz mieć żałosne życie Autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś jakaś zeschizowana autorko ty i ta twoja rodzinka. Nie chciałabym mieć z wami nic wspólnego. najcheałaś tutaj na swoją szwagierkę to co dopiero musi sie dziać na żywo, myślisz, że jej jest miło jak wie co o niej sądzicie? oceniasz ją na każdym kroku, moze teściowa sie za bardzo wtrącała to jej powiedziała, zeby przestała, to jest złe? ona teraz prowadzi swoje gospodarstwo. To są ich sprawy, kto zarabia, kto pracuje, jak pieniądze idą, pożyczają od was czy co, ze się ich finansami zajmujecie? i jeszcze at sytuacja na imieninach, no paranoja, zeby przy stole tak obmawiać szwagierka, bardzo dobrze zrobiła, a brat powinien ją jeszcze obronić, ale dobrze, ze chociaz wyszedł, bo to zona jest najważniejsza a nie wy. Nie zdziwię się, jeśli wkrótce w ogóle z wami zerwą kontakt i będziecie się tylko na pogrzebach widywac i to z waszej winy a nie szwagierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×