Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lillywen

Z iloma facetami spałyście?

Polecane posty

Gość lillywen

Nie chodzi o to żeby się chwalić "ilu macie na koncie", po prostu jestem ciekawa jak to wygląda :) przy okazji możecie napisać ile macie obecnie lat i ile miałyście gdy zrobiłyście to po raz pierwszy. ja mam 18 lat, 1szy raz w wieku 17 lat, jak do tej pory spałam z dwoma facetami. obecnie jestem singielką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keczupuś
Ale z iloma na raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillywen
niee. ogólnie- w swoim życiu. bez głupich pytań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadko sypiam z facetem. nie lubie tłoku w łóżku. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 26 lat, 5 facetów na koncie. 1. kolega z klasy, zrobiliśmy to kilka razy (miałam 16 lat) 2. 2letni związek 3. ok 5 miesięczny romans 4. prawie roczny związek 5. mój obecny mąż :) pan nr 3 zostawił mi pamiatke w postaci mojej córki, która ma teraz już 3 latka :) obecnie z mężem staramy się o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaagatkaa
24 lata i wciaz czekam na pierwszego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwóch: mąż i kochanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cobytobylo
30 lat i 5 na koncie. Nie wiem czy to duzo czy malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 lat, spalam z jednym Pierwszy raz w wieku 27 lat. Związek aktualny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 21 i spalam z 10 facetami, a pierwszy raz zrobilam to jak mialam 17. z 2 z nich bylam, wiekszosc z nich to byly romanse na krotsza lub dluzsza chwile. z jednym jakis czas flirtowalam, ale jakis czas po tym jak sie przespalismy odwalil krzywa akcje i sb odpuscilam, dla jednego bylam kochanka przez jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha dupodajki sobie zaniżają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaBl
3 mialam! 1.kuzyn sasiada..przyjeżdzał na wakacje mial 20lat ja 18.. Zaczelo sie od moich 17urodzin gdy skladał mi życzenia powiedział za ślicznie pachne i nie taktem byloby gdyby mnie ladnie nie ucalował( zrobił to tak ze chyba sie zmoczyłam) i dobam ze kręcił ze mną przez miesiąc. Pózniej listy i przygotowanie podloza pod kolejne wakacje...gdy przyjechal poszlismy na dyskotekę i po niej byl dla mie tak bardzo mily ze otwarlam nogi nawet nie wiem kiedy! (elegancko zrobił co trzeba w gumie) pozniej jeszcze 3 razy sie kochaliśmy) Na kolejnych wakacjach juz go nie bylo bo go wojsko zawinęło! I tak sie pokonczyly nasze wspolne bycie razem!. 2. Wspaniały kolega ze studiów22lata ja i on..glupia traktowalam go jak przyjaciela i bylam obojętna na jego zalecanie się. Kiedys rozmawialismy o seksie i powiedzialam mu ze chcialabym poprostu miec orgazm na k*****e. Wiec dogadalismy sie ze sie zerzniemy zeby poczuc tylko przyjemność..(dopiero za 4 razem dogodzil mi i mialam pierwszy raz orgazm). Poznal inna a ja tak poprostu pozwolilam mu odejsć i zerwac przyjacielski pakt zadowalania sie prawie w kazdy weekend przez 7miesiecy. 3. W barze mlecznym poznalam kelnera. Mily uprzejmy zadbany on 25 ja 23lata..wspólne imprezki kino i seks! Nie ukrywal ze mial wczesniej dziewczyny stad wiedza na temat rzniecia mnie w 7min do orgazmu. Pozniej potrafil robic mi po dwa jegnego wieczoru! Rekord w hotelu po seansie filmowym 5 orgazmów w tym jeden przy ******iu w pupe! Tak bylam podjarana ze nawet nie protestowalam kiedy on w nią wszedł i mnie dojechał( nie wiedzialam ze anal jest tak przyjemny, stad wiem czemu go lubię) odwalil siare z moja kolezanka z pracy w sylwestra!!:/:/ Po ochlonięciu w rodzinnym miescie zjawil sie 29letni kuzyn sasiada:) pozycja numer 1. Po rozmowie przy kawie w ogrodzie: dowiedzialam sie ze jego narzeczona na kilka tyg przed slubem poprostu dala mu kosza! Fakt ze stal sie jeszcze bardziej przystojny niz 9lat w tył,sprawil ze postanowilam go "pocieszyć". Juz za drugą randką dalam mu ponownie i pokazalam czym jest sex analny, czego zapewne nigdy wczesniej nie mial bo nie umial sie zachować! Obecnie umie chyba juz wszystko i od 4 mieś jest moim narzaczonym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 l jeden partner, mój mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam i mam jednego no a lat mam 19 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko z mezem, mam 27 lat, przegralam :/ chyba zawsze bede sie zastanawiac jak to jest z innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z WIELOMA. NIE ZLICZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 facetów, 3 kobiety Pierwszy- 16 lat miałam. 37 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z trzema. Pierwszy seks w wieku 20 lat (wczesniej z kilkoma same pieszczoty) z przyjacielem z ktorym potem byłam przez 3 lata, drugi tez w związku ale krótkim, trzeci to mój mąż, obecnie mam 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze spróbuj z innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spałam z wieloma i każdy pod swoją kołdra :p a uprawiałam seks tylko z 1-z moim mężem i nigdy sie nie zastanawiałam jak to by było z innym bo po co jak 10 lat mija a mi z nim najlepiej na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i zapomniałam - 29lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 lata 8 facetow 5 kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy raz w wieku 16 lat, pierwszy raz z kobieta w wieku 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iv_ona24
Ja z jednym takze i anal mi obcy nie jest, dwaj inni robili mi palcówki z powodzeniem(orgazm):) oraz jedno niesamowite przeżycie z pijana koleżanką z roku:) mam26 lat i chetnie bym jeszcze raz sie.z kokezanka spotkała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kim bylo lepiej z facetem czy z kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisson10
22lat Zadnego penisa nie mialam w sobie..1 byl blisko ale zdążyłam mu pożądnie obciagnąć zanim doszlismy do tematu cipka! Za to z dziewczyna z sasiedztwa opalanko na golaska a pózniej zabawy u niej w pokoju jej zabawkami i palcami! Dodam ze lizac jej cipke myslałam ze pawia puszcze. Bo lepka wydzielina mnie przeraza. Ale ogólnie fajnie bylo bo ona zawsze zawsze zadbana czysta i pachnaca była jest i nadzieje mam ze będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iv_ona24
To nie ma tak z kim bylo lepiej? To jest inne uczucie inna zabawa inne odczucia! Tak jakbyś pytał czy lepiej jest srać czy sikać - to i to, to wypróżnianie ja jednak zupelnie coś innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z innym jest pewnie inaczej - czy to taka cenna wiedza? Czy to takie ważne? Chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia

mam 46 miałam 8 facetów pojedynczo a raz dwóch na raz z kobietą nie spałam ale wiem że nie była bym w stanie jej wylizać cipki jedynie pozwoliła bym jej wylizać moją 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola

35 lat. mialam 17 partnerow w lozku. pierwszy raz 16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×