Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co sie stało z wilkiem?

Polecane posty

Gość gość
jezeli wasze metody wysmiewania kogos zawioda, to tradycyjnie wjazd na rodzine i zastraszanie poprzez ujawnienie info z poczty elektronicznej, jpg. dane osobowe etc. Juz nie raz tak robiliscie, wiec co wam szkodzi kolejny raz dobic kogos. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomo mi brzmi ten gość wyżej :O Topik był fajny dopóki Smof nie wszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto tu wjeżdza na rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nikomu nie wjeżdża na rodzinę, a to jest parodia, więc się nie spinaj gościu. Można powiedzieć nawet, że to wyrazy sympatii do naszych bohaterów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemyślałam sprawę. Będę kusić widmo i chcę nosić czador 😠 . Nie powstrzymujcie mnie, bo przywdzieję burkę. Żeby jednak pokazać, że w swojej czystości jestem seksualnie otwarta, nie będę nosić nic pod spodem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz calkowita racje ty wyzej od parodii. Tak trzymaj, bo raczej jestes bezkarna jezeli dooppiieerdalasz komus w formie zartu. Kazdemu kto nie zgadza sie z toba przypisuj spinanie sie, bo to ty masz racje i to co ty piszesz jest sluszne i wlasciwe. Na ulicy tez parodie z ludzi uskuteczniaj, bo przeciez wysmiewanie kogos to nic zlego i liczy sie tylko twoja przyjemnosc kosztem kogos. Ale jak oberwiesz w pysk tutaj czy na ulicy za czepianie sie ludzi bez powodu, to nie becz pozniej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu podaj literke K lub m i wstaw awatar pokazujący twoja osobowośc, za załuski dziekuję Wilk tu nikogo nie szuka bo jest szczęsliwie zajety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 08 a ty się nie znasz na żartach. To jest tylko parodia czyichś wypowiedzi. Nic do nich nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...DYSTANS słowo klucz, i tyle :) zaś co do wyśmiewania, co poradzić jeżeli ktoś pisze rzeczy które wywołują banana na twarzy, trudno tego nie skomentować ...a jeszcze jak ktoś brnie w zaparte zamiast wyciągać wnioski .... to co się dziwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.33 to ty tak to widzisz, ktos inny moze to widziec zupelnie inaczej. Jezeli tobie wolno bawic sie kosztem kogos i nie widzisz w tym nic zlego, to ktos rownie dobrze moze w obronie czepic sie twojego zycia i "umilic" je skutecznie, bo ty nie jestes pepkiem swiata i okaze sie jakie jest twoje poczucie humoru i dystans. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy coś zostało przeinaczone? Zmienione, czy tylko wyjęte z kontekstu? Ja się wreszcie uśmiechnęłam czytając to forum. Kabarety są czymś normalnym, trochę dystansu i usmiechu zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z twojej córki też może będzie beka to może wtedy zrozumiesz i odpuścisz. Bez odbioru dwulicowy krzywdzicielu w białych rękawiczkach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krecha, która godzina w Warszawie, upss, w Kanadzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, idź pierdolić swoje smuty gdzie indziej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:57 smuty to będą ale twoje jak zachorujesz wcześniej czy później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widmo, to co ty robisz to jest agresja. nie potrafisz się z siebie śmiać? Nikt się z ciebie nie wyśmiewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smuty mozna rozliczać tylko na bieszczadzkiej polanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agresji to ty jeszcze nie widzialas. Ciekawe, ze w realnym swiecie jakos nie widac tych ktorzy bawia sie kosztem kogos i wysmiewaja ludzi dla kaprysu. Tacy jestescie kozacy, ze wystarczy spuscic wam farbe z nochala i chowacie glowy w duupe. Probuje wytlumaczyc, ze nie jestescie pepkami swiata ktorym wszystko wolno, a ludzie wysmiewani maja prawo bronic sie wszelkimi dostepnymi srodkami i odplacac wam pieknym za nadobne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nigdy jeszcze nie naśmiewałem się tutaj z kogoś tylko z tego co czytam, a że połowa wpisów tutaj to jak czytam czyjeś projekty tym bardziej nie widzę tutaj czyjejś krzywdy. Nigdy nie śmiałem się z choroby czy czyjejś rodziny ... i ostatnia sprawa, jeżeli jak pisze gość w realu nikt by się tak nie wyśmiewał to sądzę, że w realu też nikt by się nie kreował tak jak tutaj ...chyba że w towarzystwie które każdy kit kupi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy nawet z parodii musicie zrobic cmentarzysko? Założę się , że Wilk się nawet uśmiechnął jak to przeczytał, bo jest szczęśliwy, a nie zgorzkniały jak...no :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszedł humorzasty i zjebał temat. A miało go nie być, bo jest ścigany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętacie jak wilk zakochał się w Marii,a ta okazała się być facetem?Dlatego potem obowiązkowe było spotkanie w celu sprawdzenia, kto pisze..:-).A tego jego spotkania z szefem kafe bo mu tamat sklasowali?:-)I ten fiskars na leśnej polanie...:-) Gośc jest zeswirowany, lub się swietnie bawi... Aha,a słynne wesele z słodką Iness...:-),to była jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pezez to wesele, Inessa musiała zmienić nicka.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co wilk spotkał się z marią, że wie na pewno, że jest facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego nie wiemy, ale Maria miała zakaz pisania na topiku bo jest facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale teraz już normalnie jest i wita się z nim. To chyba jednak wilk ma wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maria się wita,ale wilk przez długi czas nie mógł dojśc do siebie...Pierwsza miłosc nigdy nie rdzewieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×