Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość gość
"Boję się zrobić test i nie wiem czy to normalne czy nie. Boję się zrobić test i nie wiem czy to normalne czy nie. " :D Nie, to na pewno nie jest normalne u doroslej, wspolzyjacej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób test. A jesli jesteś w ciązy to chyba i tak za pozno na odwrocenie sytuacji. Urodzisz i bedzie dobrze, rodzice zrozumieja, wkoncu masz 23 lata nie jestes dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca nie zajac nie ucieknie. dziewczyno rob test! moze wcale nie jestes w ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie jak sama mowisz czasami ci sie spoznial, a faktycznie spozniajacy sie okres to nie zawsze ciaza wiec jakby mialo sie dziac cos zlego to lepiej wiedziec. Rob tescik a bedziesz wiedziala na czym stoisz. No bo co zrobisz jak ciaza? Raczej wyboru wielkiego nie masz. Trzeba bedzie jakos sie z tym pogodzic i poinformowac bliskich. Tez jestem w ciazy, tez sie zarzekalam ze nie chce bo najpierw praca, jak zajde to usune itp, a powiem ci ze jak sie dowiedzialam to mi takie durne pomysly przeszly :-) Dasz rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 tydzien, plci nie znam :-) No widzisz juz troche pozytywniej myslisz. Bedzie dobrze. Skoro partner dojrzaly i mieliscie plany na przyszlosc to na prawde nie powinnas sie martwic. Rodzicami tym bardziej sie nie przejmuj bo predzej czy pozniej beda sie cieszyc z wnuka/wnuczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję :-) Wiesz myślę, że każdy tak planuje żeby najpierw było mieszkanko, odłożone pieniądze itp ale wychodzi jak wychodzi, nie zawsze tak jak chcemy. Ja też myślałam, że żaden moment na dziecko nie będzie dobry, ale teraz nie ma to znaczenia. Los czasami sam za nas decyduje :-) Tobie też życzę wszystkiego dobrego cokolwiek się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pitole. Spraw, dobry Boze, aby to babsko w ciazy nie bylo. Dziecka szkoda.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierz kwas foliowy i witaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×