Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liviana

zmęczenie sytuacją w pracy

Polecane posty

Gość liviana

Jestem zmęczona. Nie fizycznie, ale emocjonalnie. Od pewnego czasu nie radzę sobie ze stresem w pracy. Czeka nas cięcie etatów z końcem miesiąca. Jako jedna z ostatnich zatrudnionych jestem jedną z pierwszych osób na liście do zwolnienia. Szlag mnie trafia, bo im bardziej się staram, tym mniej mi się wszystko udaje. Widzę, że szef nie jest zadowolony, choć mimo to jestem całkiem dobrym pracownikiem bez większych przewinień na koncie. Chodzi, kontroluje i narzeka, że coś jest zrobione inaczej (niekoniecznie źle), nie o czasie (inne priorytetowe zadanie na dany dzień musiało być wykonane wcześniej), albo klient jest niezadowolony (a ci są niezadowoleni ze względu na niedoróbki innego działu, ale obrywają i tak pracownicy, którzy z klientem mają bezpośredni kontakt). Jestem zmęczona. Na pracy mi zależy, bo są dobre warunki zatrudnienia i dogodny czas pracy, jednak czuję, że długo tak nie pociągnę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowy syndrom wypalenia zawodowego, w tym przypadku nakręcany sztucznie przez nadmierne stresujące warunki pracy. Rada jest jedna: zmienić pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×