Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zrobilam implanty zebow

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj bylam na wyrwaniu 10 zebow w trakcie tego samego zabiegu mialam wstawione 6 implantow. Balam sie jak cholera a dzis nawet nie mialam potrzeby brac srodkow przeciwbolowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Loooo duzooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 implantów?! To co Ci się takiego stało, że potrzebowałaś aż sześciu implantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łooooooooooo, to naprawdę dużo. Ja musiałam wstawić jeden implant i mam nadzieję, że nie będzie już takiej potrzeby :D Zresztą ja nie cierpię wizyt u stomatologa, ale mimo to nie było źle w Unident Union we Wrocławiu. Dobra klinika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidkaQ
Ooo, rzeczywiście, w ciągu jednego dnia takie zmiany :D Gratuluje, że wytrzymałaś :) Ja w Klinice Odent w Warszawie miałam robionę to po troszkę ze względu na to, że ogólnie jestem panikarą, ale tez nie potrzebowałam nagle zrobić wszystkiego. Można tutaj spokojnie, normalnie porozmawiac o swoich lękach dotyczacych leczenia zebów i naprawdę to pomaga i pozwala na bezstresowe leczenie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojj ja też gratuluję, że byłaś taka dzielna. Ja miałam ostatnio wstawione dwa implanty w Dental Complex w Katowicach i też dałam radę wytrzymać bez problemu, bo pracujący tam dentyści są naprawdę uprzejmi i z ogromną precyzją, delikatnością wykonali zabieg. Widać było, że mają w tym doświadczenie. W ogóle mnie nie bolało nic. Tam stosują różne systemy implantologiczne i wybierają odpowiedni do uwarunkowań anatomicznych danego pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile zapłaciłaś? Czy jest jakaś gwarancja, jeśli organizm odrzuci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na razie jestem na etapie usuwanie poszczególnych zebów bo mój stomatolog z http://www.codziennastomatologia.pl/ nie zalecał mi jednorazowo usuwanie wszystkich zebów. Niedługo będzie po wszystkim i będę mieć implanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy można jednorazowo wyrwać tyle zębów? A tym bardziej zaraz po wywaniu zakładać implanty? To drugie mnie bardzo dziwi. Mi się wydaje ze dziąsła powinny się zagoic i dopiero pozniej można myslec o implantach. No ale ja się nie znam. Zaytam swojej stomatologa http://stomatolog-ostroda-ilawa.pl/ czy to zdrowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przykre,ale tylko nielicznych stać na leczenie w nowoczesnych przybytkach stomatologicznych.Zarabiasz najniższą krajową to nawet korony porcelanowej ci nie zrobią,chyba,że na raty,bez 10tys.na dobry początek nie ma czego szukać w wytwornym centrum,gdzie robią implanty,licówki itp.,lepiej tani gabinet na wsi znaleźć żeby w ogóle mieć zęby.Teraz wszędzie starają się leczyć bez bólu,boli dopiero jak płacisz:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irminakonwalik
Na implantach lepiej nie oszczedzać, trzeba znaleźć dobrego dentystę który będzie w stanie prawidłowo je wstawić. Ja miałam zakladany implant po ubytku, jeszcze z dzieciństwa. Miałam szczęście znaleźć gabinet https://stomatologiaswiatkowska.pl/, który specjalizuje się w implantologii. Teraz mam ładny impant i zero problemów po jego założeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem jedno, jeśli się zdecydujecie na implanty to trzeba znaleźć solidne miejsce, z dużym doświadczeniem w wykonywaniu tego typu zabiegów. Ja wybrałam dobrą klinikę w Gliwicach - Hercka Dent http://www.hercka.pl/ bo mają duże doświadczenie w implantologii i to był zdecydowanie dobry wybór. Wszystko poszło dobrze, implant przyjął się, nie było żadnych komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam implanty u dra Wilisowskiego, to znane nazwisko, jeśli chodzi o implantologię w Krakowie. Lekarz z dużym doświadczeniem, równocześnie chirurg stomatologiczny - przyjmuje w Klinice Luxdentica. Nie zastanawiałam się długo, do kogo iść, wybór był oczywisty. Moim zdaniem w Krakowie jest najlepszy, zresztą namiar na niego dostałam od znajomej, która chyba wszystkie zęby po wypadku robiła sobie u niego... Myślę, że jego pacjenci, a raczej ich uśmiechy, są najlepszą rekomendacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to właśnie była fachowo wykonana usługa, coś takiego się ceni! Ja z kolei w łódzkim MDDENTAL http://www.mddental.pl/ także miałam wyrywane zęby, co prawda 2, ale o żadnych, późniejszych bólach nie było mowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzeeeeeegorz

Powiem tak tylko Dentamax! Rok temu miałem usuwany u nich ząb trzonowy, którego niestety zjadła próchnica i nie było wyjścia. W to miejsce mam wstawiony implant. Został on zamontowny na jednej wizycie, co dla mnie jest sporym plusem. Jakoś szczególnie tak do siebie długo nie dochodziłem po tym, bo implantolog wszystko delikatnie ogarnął. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miniu

Ja robiłam w Centrum Stomatologii Dentamax na Nowosądeckiej i jestem baaardzo zadowolona. Implanty zębowe dopasowane idealnie, pełen profesjonalizm i fachowe podejście do tematu. A trafiłam tam, bo znajoma była tam niedawno na wybielaniu zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola

To prawda, lepiej nie zwlekać, bo póżniej jeszcze więcej roboty się robi. Z czasem zanika wyrostek zębowy i trzeba wszystko odbudować zanim wstawi się implant. Miałam taką właśnie sytuację, na szczęście trafiłam na solidną implantolog w Warszawie dr Jarosz i wszystko udało się ładnie i sprawnie zrobić. Tak czy inaczej nie warto zwlekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaatta

Bardzo fajnych dentystów mają w Dental House w Łukowie. Ja własnie tam wstawiałam sobie implant i jestem bardzo zadowolona, wszystko dobrze się udało, ząb wygląda naturalnie. W Dental House macie dobra opiekę, leczenie jest na wysokim poziomie, gabinet jest nowoczesny i dobrze wyposażony. No i dla mnie ważne było, że mają tam umiarkowane ceny, w przypadku implantów to akurat bardzo istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Implanty to często poważny zabieg ale myślę, że warto. Mój brat robił sobie implanty w Eurodental w Warszawie i jest zadowolony z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×