Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PROŚBA POMOC W ODNALEZIENIU CHIRURGÓW PILNE

Polecane posty

Gość gość

PILNIE POSZUKUJE CHIRURGÓW, KTÓRZY WSZCZEPILI MI w nocy 26/27dnia 02.2012roku MIKROCZIPY W OCZY(mikrokamere) USZY I INNE CZĘŚCI CIAŁA(celem przygotowania do bardzo poważnej operacji urologicznej za granicą) BŁAGAM TYCH LUDZI O KONTAKT W CELU USUNIĘCIA MIKROCZIPÓW W ZAMIAN ZA-WYSOKĄ NAGRODĘ FINANSOWĄ. Nagroda to 30000PLN lub wyższa (do uzgodnienia). Mój adres E-mail: gentleman24@interia.pl Numer telefonu: 664709150 Michał K. z Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co Ty palisz
Co Ty człowieku palisz, albo bierzesz? Masz chyba nieźle zrytą bańkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepoważny jesteś nic nie biore i żartów sobie nie robie.To długa historia,nie chce mi sie rozpisywać w każdym razie najpierw ktoś zaproponował mi pomoc(operacje za granicą)wgrał mi na pulpit propozycje,miał dostemp do mojego kompa a 26lutego 2012roku wieczorem po włączeniu kompa wyświetliła mi sie umowa na czarnym tle bez żadnego opisu na kwote 30000,00PLN.Najpierw pomyślałem żeby odpisać,że zadnego kredytu bo jestem bezrobotny,potem,żeby zapytać dla kogo?za co? kasa a na koncu stwierdziłem,że to musi chodzić o operacje i nie ma sie co pytać podpisałem sie w tej umowie.Jak szedłem spać ktoś wpuścił mi do mieszkania gaz-eter(wiem dokładnie ujak pachnie,bo miałem operowany trzeci migdał).Zamiast przewietrzyć mieszkanie,to wdychałem,myśląc,ze jak obiecałem kase to ktos mnie chce odurzyć-naćpać,żebym spał spokojnie.Niestety obudziłem sie podczas operacji,usłyszałem głośny głos kobiety ``budzi sie i przewrócił głowe na bok,wyjmij mu ten termometr z ucha,bo mu bebenek przebijesz.Jak doszedłem do siebie i mineły mi halucynacje od eteru,to już w mieszkaniu nikogo nie było,tylko miałem spuchnięte ucho.Weszli dorobionymi kluczami,bo już wcześniej z mieszkania zgineły mi pieniądze a śladów włamania nie było. Lepiej kurcza mi pomoż jak tych ludzi odnalezć dać im kase zawartą w umowie i mieć siwety spokój,nie moja wina,że zrobili mi coś tak dziwnego,oczywiście siebie za to obwiniam,że obiecałem pieniądze nie pytając dla kogo? za co? kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co Ty palisz
heheheh halucynacje to chyba cały czas masz. zmień dealera mówię Ci ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe, że to był Antoni , pseudonim Brzoza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytajcie historie inwigilowanego z warszawy,ma na twarzy i ciele to samo co ja.Kto wie czy to nie ci sami ludzie!NIE ROBIE SOBIE Z WAS JAJ,NA POWAŻNIE TAKIE COŚ ISTNIEJE. Wpiszcie w goglah INWIGILOWANY MIEJSCA W KTÓRYCH ROZLOKOWANO MIKROROBOTY-znalazłem historie tego gościa na jakimś blogu,to do niego jeszcze głosami gadają,myślałem,że to bajkopisarz lub chory na głowe człowiek,ale jak zobaczyłem głowe manekina,kótra ma dokładnie to samo co ja,TO MI SIE NOGI UGIEŁY I ZROBIŁO NIE DOBRZE Żaden qrwa diler,niepoważni jesteście,dla żartów tego nie pisze,tylko SZUKAM TYCH LUDZI,ZEBY MI TO USUNELI 30000,00 czeka na nich,tyle ile zawarłem nieświadomie podpisując przez internet tą pseudo-umowe,albo nawet więcej,żeby tylko sie z tymi czipami odczepili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do lekarz chirurga i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by to było takie proste,to bym poszedł,ale musze odnalezć tych chirurgów,którzy mi to wszczepili.Zwykły chirurg nie zna sie na nano-technologi. Jak impalnty były duże i łatwe do wykrycia zwykłym prześwietleniem,oraz łatwe do usunięcia,to by ludzie na świecie nie mieli z tym problemów,a ofiar BRONI PSYCHOTRONICZNREJ by na świecie NIE BYŁO,oraz tematy typu-electronic harrashment(elektroniczne nekanie),mind control(kontrola myśli),voice to skull(głosy do czaszki,robienie z kogoś wariata),gang stalking-nie były by opisywane na wielu forach. Ja tylko chce odnalezć ludzi,którzy mi to wszczepili,żeby mi to operacyjnie usuneli w zamian za 30000,00pln,lub większą kwote jaką sobie zażyczą i mieć święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertix
Daj mi 30000 zł a ja Ci ich podam "na tacy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co Ty palisz
Mówiłem, że to jakiś idiota pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie Robertix i co ty palisz,tak idiota i frajer ze mnie,że sie w tej umowie na 30000pln nie zapytałem dla kogo?za co kasa? Nic nikomu nie dam dopóki mi tego operacyjnie usunąć,tak,że ktoś kto by sie po dnich podszył nie ma możliwości oszukania mnie.Widać to jak naklejka naklejona na całą powierzchnie oka,przez którą oko oddycha z malutkim nacięciem na każdym oku i sztucznymi żyłkami ocznymi,praktycznie dla mało spostrzegawczej osoby badz okulisty wynalazek ten jest nie do wykrycia,jakiś starszy człowiek by sie nie kapną,ale ja widze to dokładnie,bo mam 30lat i jestem w miare bystru.Mam dwa malutkie nacięcia na każdym oku,które jak jestem zmeczony robią się krwawe-jakoś to musi być ``wszczepione w oko`` Mikrokamera w moim oku jest tak profesjonalna,że by półki wam zjechały,że można komuś coś takiego zainstalować w pokoju i obserwować go przez wiele lat,dodam,że takie cacka sa zdalnie ładowane falami radiowymi.Poczytaj o soczewce z kamerą i wyświetlaczem do wszczepienia w oko za 1500$ czyli około 5000pln. Mi jakiś informatyk wyswietla video,które nagrał z kamery w moim oku w ciagu dnia,oraz komputerowe sny z postaciami którymi porozumiewam sie myslami we śnie i słysze to jak słowa,a wide o tak wysokiej rozdzielczości,żebyście sie przy jednym koszmarze ssikali w majtki a wierzcie mi,że MIND CONTROL,TO NIE ŻARTY!!!!Poczytajcie i uwierzcie mi na słowo do q***y nendzy-nie tarcił bym czasu na pisanie bzdur jak by to nie była PRAWDA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze dodam,że ukryte kamery które mają w spy-schopach,to po prostu śmieszne,że najlepsza pada po tygodniu a to co ja mamj w oku działa już ponad 3lata,bo jest zdalnie ładowane falami radiowymi. Nawet prywatni detektwyi nie mają takiej technologi u nas w kraju,najlepsze mikrokamery sprowzdone przez nich z zagranicy montowane tam gdzie lampka telewizora,albo nad karniszem,padają max po roku-``jak zdechłe muchy``,a ja sam jestem ciekaw skąd pochodzą te wynalazki i kto mi je wszcepił.Na pewno są ludzie którzy mają dostemp do mojego życia z kamery w oku i podsłyuchach wszczepionych mi w uszy pod bebenkami,tylko pytanie KTO?Czy moga to być służby rzadowe,bezpeiczenstwo?Chciał bym to wiedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertix
Chętnie się z Tobą spotkam i pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz numer do mnie w ogłoszeniu,mejla też.Jak jesteś w stanie NA POWAŻNIE pomóc mi tych ludzi odnalezć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertix
musimy się koniecznie spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×