Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubiękiedy

Ptyś nie smakował?

Polecane posty

Gość Smof
no i widzisz milosci ma zdradliwa i podla ja tez szpileczek uzywam do roznych celow :P, jak sie ladnie zgralismy :P:P:p a tak a propos ptysia to wole ekl"elki" , ale poniewaz jestem zakochany w mej jedynej i niepowtarzalnej czworeczce to jestem skazany na "ilonie" :D:D x 🖐️ marudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale taką figurę, taką fryzurę i takie szpilki już masz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż Pusz... mam nadzieję, że dostałeś dożywocie :D :P W końcu miłość piękna rzecz ;) x Gospoś, narzekaczu :D Piękna jest! Bez dwóch zdań. Przyjemniej od tyłu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po tych wszystkich gifach wcale bym się nie zdziwił że się zapycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko szpilki :( Włosy krótsze odrobinę i nie ten kolor. Pupa nie tak piękna. Taką to ma 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eLKa a Ty gdzie masz taki wabik który pieprzy... znaczy taki pieprzyk który wabi...?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Jej szkodzi Twoja miłość z daleka? Kochaj sobie ile chcesz :D Tylko ćwicz jazdę na rowerze zanim w trasę wyruszysz :P Długa droga, daleka przed Tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ten koncert tak romantycznie Cię nastroił? to kto tak pięknie grał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kilka ;) Jeden wyżej po tej samej stronie, drugi jeszcze wyżej po przeciwnej i bardziej na prawo. Trzeci niżej, w lewo i o 90 stopni przesunięty - jakoś natura to wymyśliła tak by przy minetce się ładnie prezentować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wspominajac o tym pieprzyku chcialem pokazac swoja delikatna i romantyczna dusze ;) Szpileczki fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gospoś, dla mnie ten pieprzyk jest dopełnieniem ideału ;) :D x Koncert nie był romantyczny. Raczej ostry z nutą psychodelii ale wszyscy się tak fajnie bawili (łącznie z artystami), że na pewno zapamiętam go na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz ile ich masz? tak mi się skojarzyło, że chętnie bym je policzył... tak po kolei każdego dotykając koniuszkiem języka...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smof, ty sie lepiej tak zorganizuj bys za 5 min przy stole siedzial :) obiad bedzie podawany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajemnicza jak zwykle... nie możesz napisać kto grał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A piegi się liczą? To chyba się nie da zliczyć... Chociaż kiedyś kilku śmiałków próbowało ale nie językiem :P Może rzeczywiście język lepiej liczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byłoby zbyt proste ;) Ale... kiedyś ich linkowałam jako powiew młodości :D ale nikt się nie zakochał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co tu czytam wniodek nasuwa się jeden... eLKa się zakochała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe bardzo! W niejedyny utworze ;) Ten Twój już leciał dziś z 4 razy. Pan ma hipnotyzujące oczyska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tranches porchetta avec chou-fleur et le brocoli dans une sauce polonaise, accompagné de pommes de terre les jeunes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczyska... i jak każda kobieta lekce sobie ważysz treść i przekaz...:( w końcu kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×